Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

reni0602
7. únor 2012

Koukám, že jsme na tom všechny stejně, já se taky bála chodit na velkou a hlavně kýchnout 😉

twininky
7. únor 2012

holky my jsme za tady za 10 dní nakecali už 30 stránek...tak to je hustý.... 🙂

go
7. únor 2012

@reni0602 a nejhorsi je, ze to pak clovek nakonec delat musi, i kdyz se boji ☹

go
7. únor 2012

@twininky super, krasne nam to tu spolu utika 😀

twininky
7. únor 2012

Tak holky a je to tady, krásně na cibulce a paprice jsem osmažila klobásku a brambory a zalila vodou...ochutnala a myslela sem že vyskočím z okna,místo sladké papriky jsem dala pálivou....a já chci mít vždycky pěkně červenou tak dávám hodně...
Takže sem to celý slila a dělám znova, jenže teď už to není ono..je to takové mdlejší....já se picnu... 🙂

twininky
7. únor 2012

No tak gulášovka by byla, no nakonec je docela dobrá, ale stejně je pořád pikantnější...no co chlap bude rád, že bude mít vařeno... 🙂

go
7. únor 2012

@twininky palive nevadi, pro chlapa urcite ne 🙂 . Prezije 😀

twininky
7. únor 2012

@go tak HCG mám přes 2000, ale prej mi nemůžou říct, jestli jsou tam ty dvě nebo né, podle Dr. hodnota zatím odpovídá co včera viděla, takže ještě pořád můžu doufat, to je dobře, ještě mi nikdo s jistotou neřekl...že je tam jen jedno 😀 budu si dl myslet, že jsou tam dvě až do toho 16.2. pak už mi to asi řeknou určitě.. 😕

twininky
7. únor 2012

Tady jsou nějak tabulky, takže prostě šance ještě stále je.... 🙂

Hladina hCG u dvojčat
Tabulka hladiny hCG hormonu ukazuje násobně vyšší hodnoty hCG hormonu, pokud matka čeká dvojčata. Hodnoty jsou založeny na studii (Jovanovic, 1977), při které bylo sledováno devět vícečetných těhotenství (dvojčat). Zdroj: Kniha Anne Frye - Understanding Diagnostic Tests in the Childbearing Year.

Dní od poslední menstruace Rozmezí hladiny hCG u dvojčat
28 (konec 4. těhotenského týdnu) 9,5 - 120
33 (5. těhotenský týden) 200 - 1 800
36 (zač. 6. tt) 2 400 - 36 000
40 (6. tt) 8 700 - 108 000
45 (7. tt) 72 000 - 180 000
70 (konec 10. tt) 348 000 - 480 000

Hladina hodnoty hCG na začátku těhotenství a její vývoj:

Doba od početí Doba od poslední menstruace mIU/ml
7 dní (1. týden) 21 dní (3 týdny) 0 - 5
14 dní 28 dní (4 týdny) 3 - 426
21 dní 35 dní (5 týdnů) 18 – 7 340
28 dní 42 dní (6 tt) 1080 – 56 500
35 - 42 dní 49 - 56 dní (7 - 8 tt) 7 650 – 229 000
43 - 64 dní 57 - 78 dní (8 – 11 tt) 25 700 – 288 000
57 - 78 dní 79 - 100 dní (11 – 15 tt) 13 300 – 253 000
17 - 24 týden Druhý trimestr 4 060 – 65 400
Od 25 týdne Třetí trimestr 3 640 – 117 000

darazv
7. únor 2012

Po radosti oči len pre plač hcg 49 vysadené lieky a vo štvrtok ešte na krv či to padlo na nulu,,nemám ani jedno dieta a asi to osud tak aj chce,je mi zle zo všetkeho,zbytočne som si robila testy ked to dopadlo takto,,už len sa modlit aby prišla mrcha nech neskončím v nemocnici,v noci som mala bolesti už som aj tušila že niečo nieje v poriadku a teraz sa mi to len potvrdilo!!!tolkú smolu možem mat len Ja,,tehulkam i zatial netehulkám prajem všetko dobré a čo sa týka mna mne už sili došli.

twininky
7. únor 2012

@darazv nééé, darazv to není možné, a si si už na 100% jistá, ještě nemáš snad nic potvrzené, a jak víš že je něco špatně, HCG 49 není málo né??? kolikátý jsi den?? 😕

darazv
7. únor 2012

@twininky
14 den po ket a je to isté však dr vedia najlepšie,,

twininky
7. únor 2012

@darazv tak ty už jsi byla u Dr? Aha to jsem nevěděla....tak to mě opravdu mrzí,ale snad to ve 29.letech nezahodíš... jasně že teď tě to bude mrzet nějakou dobu, ale ještě pořád si mladá... 😕 jsou tady ženy kolem 40 co ještě děti nemají a bojují...
Je mi to líto ☹

go
7. únor 2012

@twininky ja jsem napnuta, cekam tu kdy napises, usnu a to tady. Dobre zpravy, vypada to krasne, zatim je velka nadeje na dvojcatka 🙂 . Gratuluji moc, moc a stale drzim pesti 🙂

go
7. únor 2012

@darazv je me to moc lito, znam to zklamani, ted jsem na IVF jiz poctvrte. Jsi mladoucka , nevzdavej to, me bude ctyricet a pokud se to nepovede za tri mesice budu bojovat dal. Jsme zensky, tak snad neco vydrzime 🙂 . Nesmutni, naplanuj si nejakou dovcu nebo vikend a pak se tes na dalsi boj 🙂
Hlavne, vis , ze je ted velka pravdepodobnost pocit prirozenou cestou, kdyz si nahormonovana 🙂 Tak sup odreagovat se a nezapomen, bude me 40 a bojuji 😀

jahodnice
7. únor 2012

@twininky
super, veliká gratulace k výsledkům.

twininky
7. únor 2012

@go
@jahodnice moc děkuji, ale zatím jen tak potichoucku , ještě je vše v plenkách..... 😀 😀 až budem mít srdíčka/o, tak se snad budu bát o maličkato míň...
Go ještě to nevzdávám s těmi dvojčátky, ty hodnoty jsou šílené....takový rozdíly dle těch tabulek..... 😕

jahodnice
7. únor 2012

@twininky
jasně, chápu, člověk se pořád bojí-nejdřív výsledky hcg, pak srdíčko, screening...pořád něco.

go
7. únor 2012

@twininky nic nevzdavej nebo to zacnu vzdavat take, tzn. bojujeme dal a rodime dvojicku v rijnu 🙂

twininky
7. únor 2012

@go no já to ještě nevzdávám,hodnoty jsou dle tabulek pěkný i na dvojčata....jestli je to jedno maličký..tak produkuje málo hormonu, když včera ještě ani nebylo pořádně vidět..tak pořád doufám... 😉 vyloučeno ještě není vůbec nic... 🙂
ale i tak říkám, pořád úspěch...opravdu.. 😉

go
7. únor 2012

@twininky presne tak, uzasny, co ja bych za to dala. Moc si preji te nasledovat 🙂

reni0602
7. únor 2012

@darazv Je mi to líto, ale nic není ztraceno, jsi ještě velmi mladá, věř mi

jahodnice
7. únor 2012

@twininky
já budu ráda i za jedno dítko

twininky
7. únor 2012

@go
@jahodnice jj, holky to je jasný...nemám žádné, tak budu taky šťastná za jedno malinkaté miminečko 😀

jahodnice
7. únor 2012

@twininky
já taky ještě děti nemám, navíc už nejsem nejmladší, je mi 37 ☹

go
7. únor 2012

@jahodnice povzbudim te, ja jsem jeste starsi a take nemam zadne deticky, jen neterinku 2,5 roku 🙂

go
7. únor 2012

@twininky me uz nebavi lezet , sedet. Myslis, ze uz zitra mohu treba neco uvarit nebo tak? Ten muj je silenej, nic me nechce nechat delat, chce me stale neco varit, uz jsem jak koule 😀

jahodnice
7. únor 2012

@go
já mám taky jen neteřinku, je jí už 9 let. Měla jsem jí u sebe v létě na prázdninách, moc jsem si to užila-Dinopark,Mořský svět,3D film Šmoulové...
protože ěti zatím nemám, snažím se dělat dobré skutky-pletu soupravičky na nedonošeňátka a nosím je do Motola. Zrovinka mám hotových asi 14 soupraviček, jen je sešít a můžu s nimi vyrazit do nemocnice

go
7. únor 2012

@jahodnice to je uzasne. Ja mam neterinku 120km daleko, ale je to 14dni co u nas byla 4dny. Nastesti je u nas rada, tak si pro ni vzdy zajedeme na par dni odvezeme 🙂 .
Pleteni soupravicek je krasne, skoda, ze to neumim. Ja bych si rada vzala nejakou holcicku do pestounske pece, ale manzel chce jeste pockat zda se nam zadari. Pokud se zadari jedno, urcite bych si chtela vzit nejakou holcicku, ale uz starsi 8-9let. 🙂

twininky
7. únor 2012

@go popravdě já jsem ležela jen 1. den a od tý doby normálně funguju v kuchyni, ten první týden se nemá namáhat podbřišek pracemi jako je žehlení, luxování, vytírání.... 😉