Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
30. led 2012

JOJO MNĚ TAKÉ BOLÍ PRSA, ale celý den, nejvíc ráno. sem tam mě píchne dole. jinak nic,

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
30. led 2012

já chodím do práce a chovám se jak kdyby nic. snažím se nepřemýšlet, abych se zase nedostala do nějakého psychostavu a nebyla nešťastná víš.

lokiska
autor
30. led 2012

se bojím moooooc. nás už to stálo všechno 150tis. nevím, jak to dělají ti, co nemají ani korunu, chudáci. Místo aby to stát platil, tak na to s..... vždyť děti jsou nejdůležitější na světě. Hned bych si vzala nějaké, bobci malí, jak trpí některé.

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
30. led 2012

@twininky ja mela v praci dost stresu, tak jsem musela slibit manzelovi, ze od ledna prestanu pracovat. Jsem tedy doma, nezvyk, ale alespon jsem v klidu. Vzdy jsem byla ve stresu, tak tentokran neni duvot proc by se mimi nezavrtalo🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
30. led 2012

ahaaa tak to jo, se máš. ale vždyť dřív ženské makaly na polích, dřely jako hrom a rodily jako o závod. jediné co mě štve, že jsem v sobotu umývala zem, tak jestli jsem tím něco nepo......ale čárka v neděli byla ok. joo je bezva že jsme se tady potkaly a máme to tak stejné

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
30. led 2012

jééé já bych tak chtěla, všichni kolem si už asi říkají, že mít asi nemůžeme a najednou.... 😀 břuch go ty jsi na tom jak?

go
30. led 2012

@twininky necham si dat tri, pokud budou 🙂 . Minuly rok jsem mela take 3 a nic ☹

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
30. led 2012

jasně dej tři a neboj. ty stimuluješ?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
30. led 2012

bych řekla, že teď právě je to vpohodě, ale do toho třetího měsíce je to nejhorší ne?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
30. led 2012

jooo to bude dětiček, huráááá

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
30. led 2012

nooo to řikám

lokiska
autor
30. led 2012

ale tak zkraje myslíš že je to také? mně dr. říkala že 5dní klid, potom normal stav. a červené víno

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
30. led 2012

😀 😀 😀

go
30. led 2012

@twininky vidim to stejne 😀

go
30. led 2012

@lokiska zitra jdu na odber vajicek 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
30. led 2012

@twininky ne, ja vam to nechci pokazit, budu se snazit, alespon o dve mimi 🙂