Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

twininky
9. únor 2012

@go u nás v práci je taková jedna už je v 6tým, normálně chodí jako když se nechumelí a hulí.... 😠 a zrovna bude mít vše vpořádku...no to je klasika... 😠

go
9. únor 2012

@twininky vsechno se ti ted bude zvladat lepe, kdyz budes cekat na mimi. 🙂 S tim zitrkem, bych to byt tebou jeste zvazila, ten vlak neni to prave. Budu drzet pesti, ale opravdu se opatruj 🙂

go
9. únor 2012

@twininky bohuzel vetsinou to tak je, k vzteku 😠

twininky
9. únor 2012

@go no já vim, ale uvidim ráno.... 😉 jak se budu cejtit... 🙂 taky tady krásně chumelí....moc pěkný pohled... 🙂
Jsem zvědavá dneska na lokisku, jak to s ní vypadá, no ta chodí do práce jako kdyby nic..., ale snad to není na škodu.. 😉

go
9. únor 2012

@twininky taky jsem zvedava, jake bude mit vysledky. Drzim ji pesti 🙂 . Pokud ma praci bez stresu a v klidu, tak to urcite neni na skodu 🙂

twininky
9. únor 2012

@go a @lokiska posílám něco pro potěšení 😉

twininky
9. únor 2012

@go a @lokiska

Těhotenství dle PM

1.měsíc 0+0tt až 4+3tt
2.měsíc 4+4tt až 8+6tt
3.měsíc 9+0tt až 13+2tt
4.měsíc 13+3tt až 17+5tt
5.měsíc 17+6tt až 22+1tt
6.měsíc 22+2tt až 26+4tt
7.měsíc 26+5tt až 31+0tt
8.měsíc 31+1tt až 35+4tt
9.měsíc 35+5tt až 40+0tt

twininky
9. únor 2012

@go jsem nějaká nedomrlá...jdu si na chvilku lehnout.... 😉

papuchalk
9. únor 2012

Ahoj holky 🙂 .
Koukám, jak se dnes máte, já chytila od prcka rýmu a bolí mě v krku 😠 . A taky mi je pořád zima. Ale jinak OK, akorát včera jsem měla nafouknuté břicho (to trochu přetrvává, prý je to těmi hormony).

@go Nevadí, že v Pronatalu neberou krev, podle mě se potom stejně nervuješ - ta krev také není úplně průkazná. Lepší je počkat a testovat tak, jak řeknou (anebo o trochu dřív 😉 ), a potom jít eventuelně na krev.

Jinak s tím, že chodí @lokiska do práce, já souhlasím. Ale samozřejmě záleží na práci a na povaze. Někdo třeba chce mít klid a být doma, proč ne, nebo má náročnou práci. Je to individuální. Já taky chodila do práce - byla to spíš obrana přede mnou samou, abych se moc nepozorovala a nenervovala.

go
9. únor 2012

holky , tak jsem nakonec volala do CAR, bylo me opet silene zle. Pry at hned prijedu. Uz jsem zpet. Vse v poradku, tedy co se tyce me. O mimiskach nic, je brzo. Pry jsou to vajecniky a boli to, protoze jsem pry hubenoucka. Haha, 4 kina nahore, citim se jak slon 🙂

reni0602
9. únor 2012

@go a brali ti krev na HCG?

go
9. únor 2012

@reni0602 ne,mel strach zda namam HSS, tak udelal UTZ a byl v klidu. Rikal, ze test si muzu udelat cca 10den, ale pak ho musim zopakovat 23.2. dle jejich doporuceni.

reni0602
9. únor 2012

@go Mě sice dnes už nic nebolí, ale zase jsem začla malinko špinit, tak jsem se objednala do centra na krev, jdu tam za chvilku.

go
9. únor 2012

@reni0602 to je dobre, alespon budes v klidu. Ty chodis do Genettu, ze?

twininky
9. únor 2012

@go tak jsem se prospala asi 2hodiny....vzbudil mě muj telefonem, tak sem se lekla, protože mě vytrhl ze spánku 😀 jestli budu pořád spát, tak mě to bude docela utíkat 😀 😀
To jsem ráda že jsi jela do CAR, aspoň budeš mít klid, no tak to je pěkný, když ti řekli že si hubeňounká 😀

go
9. únor 2012

@twininky dobre delas, ze spinkas. doktor rikal , ze v tomhle pocasi bych nemela nikam moc chodit, co nejvice spat a odpocivat, tzn., ze to plati i pro tebe.
Rekl, ze jsem hubenoucka, protoze je asi slepej 🙂 . Jak jsem fakt jak maly slon 🙂

annie29
9. únor 2012

Holky tak ja mam zitra testovat a uplne se mi prestava chtit.. Nechci zas videt tu snehobilou..

lokiska
autor
9. únor 2012

Holky tak užžžžž vím. Setřička povídá: máte to pozitivní, hcg je 1880 a odpovídá 5.týdnu, jestli tam jsou dvě, to nikdo v tuto chvíli nemůže říct. Jsem nějšťastnější 😀 Twini ty tam máš určitě dvě!!!! go už je ti dobře?

annie29
9. únor 2012

@lokiska gratuluju!!!! Super zprava!!! Kdy utz?

annie29
9. únor 2012

@lokiska kolikaty jsi den? A twini byla na krvi kolikaty? To mate skoro stejny ne?

lokiska
autor
9. únor 2012

@annie29 děkujiiiiii!!! 🙂 Já jsem byla 17.den po ET, twini nějak podobně, má 2000hcg. hodnota v těchto dnech má být 18 - 7000HCG. Na UZ až za 14dní, snad to bude ok

annie29
9. únor 2012

@lokiska to vis ze to bude ok, jen bude prekvapeni kolik kousku 🙂 tipuju vas na stejnej vysledek, jen nevim jakej 😀

jahodnice
9. únor 2012

@lokiska
veliká gratulace

lokiska
autor
9. únor 2012

@annie29 😀 ty jsi 9.den?

lokiska
autor
9. únor 2012

@jahodnice děkujiii, ale stejně se bojím

annie29
9. únor 2012

@lokiska jojo, dnes 9.

lokiska
autor
9. únor 2012

@annie29 a testovat budeš kdy??

annie29
9. únor 2012

@lokiska zitra

twininky
9. únor 2012

@lokiska nazdááááár ženo, no tak paráda...GRATULUJÍÍÍÍÍÍÍÍÍ 😀 😀 😀 , tak snad se nám už konečeně zadaří né....po tolika pokusech......jo taky mi přesně říkala, že se neví, jestli tam je jedno nebo dvě....to se dozvím až toho 16.2.
A ty jdeš kdy na UTZ??? 🙂 🙂

go
9. únor 2012

@lokiska konecne pozitivni zpravy, jsem moc rada, povzbuzujici. Moc, moc gratuluji 😀 . Je me trochu lepe 🙂 Loki, ty mas dane take 3 , ze?