Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

twininky
9. únor 2012

@lokiska jo já už sem to našla, dle té tvé věty 😀

jahodnice
9. únor 2012

@twininky
studium se dá vždycky přerušit nebo si rok rozvolnit na dva. Dětičky jsou teď na prvním místě

twininky
9. únor 2012

@jahodnice no tak já uvidím 😉 no jako ráda bych to dodělala...ale nechám to na situaci 🙂

twininky
9. únor 2012

@lokiska loki, teď mě napadlo, nešlo by to tady zamknout...máme tady už dost osobních věcí...co z toho udělat soukr. diskuzi a když někdo bude chtít tak ti napíše do IP..a ty ho sem přidáš??

jahodnice
9. únor 2012

@twininky chápu, naplánovat se to dopředu prostě nedá. Vždycky je lepší se rozhodnout podle aktuální situace

lokiska
autor
9. únor 2012

jojo a co mám pro to udělat?

twininky
9. únor 2012

@jahodnice stejně si myslím, že i kybych teď všechno zavrhla a vykašlala se na školu, tak stejně mě to jednou nedá...a půjdu do něčeho...já původně chtěla studovat učitelství pro 1.st. , jenže oni chtěli hudební nástroj buď klavír a nebo housle a 3 roky potvrzeného hraní...takže na to sem neměla...mám jen kytaru a flétnu...a o jen tak že umím... 🙂

twininky
9. únor 2012

@lokiska zkus napsat adminovi 😉

twininky
9. únor 2012

já myslím , že holky budou souhlasit, máme tady dost důvěrných info už napsáno 🙂

lokiska
autor
9. únor 2012

twini zařiď to prosím, já nemám čas to tady zjišťovat jak co je ju?

annie29
9. únor 2012

Ja myslim ze nekdo musi vytvorit novou skupinu, soukromou a pusti tam jen koho chce

twininky
9. únor 2012

@annie29 už sem napsala adminovi...tak uvidíme jo??

twininky
9. únor 2012

Kam zmizela Go?? doufám že je jí dobře... 😕

jahodnice
9. únor 2012

@twininky
taky jsem původně chtěla učitel.pro 1.stupeń,ale já neumín hrát na nic, kromě nervů...sama uvidíš, jak to půjde studovat s miminkem nebo miminky 🙂 🙂
já mám zítra 10.den od ketu, ale nějak se mi do testu moc nechce, bojím se, že bude bílý jak ten dnešní čerstvě napadaný snížek

twininky
9. únor 2012

@jahodnice nestraš...bílo je venku...budu držet pěstičky... 😉

lokiska
autor
9. únor 2012

@twininky ok díky

lokiska
autor
9. únor 2012

@twininky to jo, kdepak jsi go????

twininky
9. únor 2012

naposledy napsala v 17.51 😕

twininky
9. únor 2012

holky kde jste??? všecky???

annie29
9. únor 2012

@twininky ja jsem tu

annie29
9. únor 2012

@annie29 hele bud jsem na palici, ale je mi na zvraceni.. To by bylo absurdni tak brzo..

twininky
9. únor 2012

ale hodinu už tady nikdo nepíše.... 🙂

annie29
9. únor 2012

@twininky ja jsem si tu nechtela psat sama 😉

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
annie29
9. únor 2012

@twininky zitra 10.den a testuju

twininky
9. únor 2012

@annie29 paráda..no tak to budu držet pěstičky, těšís se, nebo bojíš?? 😉

twininky
9. únor 2012

@annie29 ale patříš tady mezi ty šťastné...máš už jedno dítko 😉

annie29
9. únor 2012

@twininky no chci mit hlavne jasno, uz se mi do toho moc ani nechtelo, ale kdyztak se s tim ztotoznim v klidu sama a nebudu si uz kazit vikend. Kazdopadne je mi podezrele blbe jen s zaludkem na vode

annie29
9. únor 2012

@twininky no to je jasny, s malou se to snasi uplne jinak. To uz ani tolik nevadi kdyby to nevyslo vubec

twininky
9. únor 2012

@annie29 no tak to vypadá dobře...ten žalude na vodě..připadá mi že to také nějak mám....nezvracím, ale je mi také nějak divně 🙂 stejně semáš..máš ty nervy menší než my... 🙂