Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
11. únor 2012

ahoj holky, jak se mate? Doufam, ze se vsechny opatrujete, odpocivate a uzivate krasnou sobotu. Hlavne maminy loki a twini 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
11. únor 2012

@twininky neboj, spineni je opravdu caste, co jsem cetla. Nic neznamena, uvidis, ze tam jeste vykoukne jedno mimi, pamatuj na tve krasne znameni. 🙂
Testy uz mam pripravene, ale nema to ani cenu. Vzdy 3 dny pred menzes mam silenou migrenu, prestane az zacnu krvacet. Bohuzel od vcera mam silenou migrenu, coz znamena, ze v pondeli cekam mrchu ☹

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
11. únor 2012

@twininky blby je, ze ja mam migrenu opravdu pravidelne tri dny pred menzes ☹ . Coz je divna nahoda, i kdyz datum nejak neladi, mam to dostat az cca 19, 20.2., v pondeli je jeste brzo ☹

go
11. únor 2012

@twininky moooc bych si prala byt s vama v trojlistku, holky spolubojovnice 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
11. únor 2012

@twininky testovani zitra budu brat sportovne, ale vis jak to je, moc to nejde ☹ . Jak je tobe, byla jsi venku?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
11. únor 2012

@twininky udelala jsi dobre, ze lezis a opatrujes mimiska. Nevim jak u vas, ale tady je silena zima a mraz. Ja sice byla venku , ale z auta do auta, jak rika manzel - jdeme na americkou vychazku. 🙂 . Cely den otravuji s tim, ze planuji co budeme delat, kdyz se nezadari 😠 . Neboj, budu tady s vama i tak, protoze hned jak to pujde cca za 2,3 mesice do toho jdu znova 🙂

go
11. únor 2012

@twininky super 🙂 🙂 , tohle jsou reklamy uplne nejvic 😀 fakt dobry 😀

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
11. únor 2012

@twininky pokud je to stale spineni, je to pry normalni, neboj 🙂
S utrousem jsem trochu vystrasena, mam predepsano jen 2-0-2, coz vy mate vice. Premyslim, zda to take nezvysit.

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
11. únor 2012

@twininky ja asi zacnu brat 3-0-3, od dnesniho vecera. Myslim, ze tim uz nic nepokazime.

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
11. únor 2012

@twininky mozna ano, ale nechtela jsem to davkovani menit uplne. Nevim, ale asi to u me nema cenu, zitra test a pak.....

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
11. únor 2012

@twininky treba 😒

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
11. únor 2012

@twininky dobre, pisnu rano 🙂 . Ty odpocivej a opatruj poklady 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
11. únor 2012

@twininky moc dekuji, budu se snazit at vam to nepokazim 🙂 . Krasne sny, doooobrou 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
papuchalk
11. únor 2012

@go Ty jo, já měla taky včera hroznou migrénu, nakonec jsem skončila nad záchodem. Dneska to pokračovalo, přes den to začalo být o něco lepší, teď to zase o trochu víc cítím. Na zítra ráno Ti držím palce - ať tam jsou!!! 😉

go
12. únor 2012

holkyyy dobre rano, je tam duch 😀