Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

lokiska
autor
12. únor 2012

@go jéééééééé úžasnéééé!!!! gratuluji, teď bude jen sílit, už nejsme dvě jupííí!!!

lokiska
autor
12. únor 2012

@papuchalk to je ok, příznaky jako hrom!! 🙂

lokiska
autor
12. únor 2012

@go můžeš nám ho ukázat?

go
12. únor 2012

@lokiska je to jen duch, asi na fotce nebude videt 🙂 . Mozna ten zitrejsi 😉 V kazdem pripade to vyfotit zkusim 🙂

lokiska
autor
12. únor 2012

@go jojo bezva!! 😀

lokiska
autor
12. únor 2012

@lokiska pocit krásný že?

lokiska
autor
12. únor 2012

@twininky tak co, jak to vypadá, doufám, že dobře???

go
12. únor 2012

@lokiska uzasny, ale zatim se moc radovat nechci. navic mam uz treti den migrenu, coz je u me znamka prichazejici menzes ☹ . Neda se to vydrzet, zvazuji , ze si vezmu paralen. Ten by snad nemel skodit, ne? 😉

lokiska
autor
12. únor 2012

@go prý ne, ten jeden z mála léků se může, k mimi se nedostane.

twininky
12. únor 2012

@go GOOOOOO jáááá mám takovou radost......hrozně TI věřím, že to bude skvělé.....ani mě nanapadlo, že ho tam nenajdeš.............úžasný, skvělý, nádherný gratuluju.....jsme TRojka..... 🙂 🙂 🙂
Držim palečky.....budou sílit 🤐 😵

twininky
12. únor 2012

@lokiska ahojky....zatím ještě špiním, ale včera jsem loupla odpo 3 a ráno jsem taky dala 3...tak uvidím.... ☹

lokiska
autor
12. únor 2012

@twininky hlavně když se to nerozjede, to bude dobrééééé!!!

go
12. únor 2012

@twininky dekujuuu, moc. Mam taky radost, ale vis jak , potichoucku at se duch nevyplasi 😀 . Vlastne si tu radost ani neuzivame, stale tomu nemohu verit. Desi me ta migrena ☹
Ty hlavne bud v klidu, spineni opravdu nic neni a ma to hodne budoucich mamin 🙂 Ja stale nevim zda mam taky zvysit davky utrouse. Loki, co myslis ty? 😉

twininky
12. únor 2012

@lokiska 😖 doufám....malinko bych řekla že je to lepší...ale ťuk, ťuk, ťuk...musím to zaklepat, snad to nic nebude....
řeklo se že sme tři a rodíme v říjnu...tak snad musíme 😀

lokiska
autor
12. únor 2012

@twininky to je jasná věc!!!!!

twininky
12. únor 2012

@go já mám hroznou radost za tebe, já jsem si vysnila, že budem tři že je to tak dobře a že to přinese štěstí...., nějak mě to k tobě nepasovalo, že bys oznámila jen /, nějak sem to tajně věděla..proto jsem ti psala, že to snad musí vyjít...mám fakt radost, myslím si že je to dobré znamení pro nás všechny....stály jsme tady na samém začátku...
máš prostě příznaky těhu....bolest hlavy atd......Já na migrény netrpím ale v těch prvních týdnech mě bolela hlava taky dost, jestli tě to uklidní...a co na to manža?? řeklas už ?? 😵 😵 ten bude mít RADOOSST.... 🙂 🙂
Já jsem nasadila vyšší ty dávky, tak uvidim, ale ještě nevím jak to oznámím Dr., hlavně aby to bylo lepší...

go
12. únor 2012

@twininky taky jsem si moc prala byt s vama v trojlistku, mozna jeste potrebujeme 4, aby to byl ctyrlistek 😀 . Vtipne bude, az budeme mit vsehny dvojcatka 🙂 . Manzel mel radost, stepoval za dverma WC, ale oba se zatim bojime, tak moc neslavime.
Na Prime ted opakuji nejaky serial o IVF, zajimave, skoda, ze u me v car nemaji take takovy pristup 🙂 .
Ja se z te migreny zblaznim ☹ ((

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jahodnice
12. únor 2012

@go
ty jo, super zpráva, moooc gratuluji! Taky na Zázraky života koukám, já chodím do Iscaru,a chovají se tam přesně jako v tom seriálu, jsou naprosto úžasní.
Já už netestuju, už jsem to vzdala.

go
12. únor 2012

@jahodnice moc dekuji. Take jsem do Iscaru chodila, ale pred 11 lety, to se tam uz asi vse zmenilo. Jeste to nevzdavej, kolikaty je to dnes den?

lokiska
autor
12. únor 2012

holkyy teď za mnou byla moje kamoška, je 9.den po ET dvou 5.denních blastocyst a dělaly jsme test a čárka jen jedna. Jako mně připadá, že ta šance při IVF je mnohem menší, než všude ukazují. To je v prrrr., ale doma má už 2kluky, tak pro ty co mají už děti je to možná snazší.

jahodnice
12. únor 2012

@go
já jsem dnes 12.den, test jsem si už ani raději nedělala. Ty jsi kolikátý den?

jahodnice
12. únor 2012

@lokiska
já bych 9.den nic nevzdávala. Mně kladli v caru na srdce, že test nemám dělat dřív než 14.den. Takže si říkám, že mám pořád ještě maliiiinkou naději

lokiska
autor
12. únor 2012

@jahodnice jasně, je ještě šance, že může vykuknout 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
12. únor 2012

@jahodnice 12 dnen bych to taky jeste nevzdala, opravdu si test udelej 14den. Kazda zena to ma jinak.Drzim pesti 🙂

twininky
12. únor 2012

@lokiska jo a co se týká těch blastocyst...tak moje Dr říkala že někdy je větší šance u 3denních než u 5 denních, je to jen otázka trendu a módy, že si každej přeje PK, čím déle leží na misce, tím je někdy šance menší že se uchytí...asi na tom něco taky je....každopádně vždycky je to tak hrozně individuální....

go
12. únor 2012

@lokiska 9 den je jeste mozna moc brzo. Ja mam take strach, ze jsem mela jeste pockat, na ET jsem byla teprve minulou nedeli. Nemas nahodou nekde fotecky sveho testeni? 😉

jahodnice
12. únor 2012

@twininky
taky mi říkali, že u třídenních bývá větší šance než u prodloužené kultivace.

twininky
12. únor 2012

@go není brzo, máš ducha tak to je akorát... 😀