Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

lokiska
autor
13. únor 2012

@twininky to co jsem chtěla, jsem nenašla, ale prý se někdy neví příčina proč. Moje švagrová také krvácela a hodně, červená krev a potom to ustalo a Kristýnka má už 5let. Neboj se vlka nic 🙂

lokiska
autor
13. únor 2012

@twininky tak co přestalo to?

twininky
13. únor 2012

@lokiska doteĎ jsem ležela a i jsem usnula... je mi blbě od žaludku, ale to je doufám příznak těhu...jinak zatím lehce špiním, a nohy jsem měla nahoře.. 😉
na UTZ byl vidět váček jeden...tak už asi bude jen jedno, ale teď hlavně aby tam pak byl plnej...
Víš co mě normálně napadlo s tim špiněním a krví, jestli to třeba není to dvojčátko, který jakoby potrácím...když tam byly nějaký změny, jak mi říkala minule.. 😕

lokiska
autor
13. únor 2012

@twininky no joooo, to je určitě ono!! A prý stačí i, aby praskla nějaká cévka a také se krvací nebo špiní, ale to budeto dvojčátko

twininky
13. únor 2012

@lokiska a @go opatrujte se tady, jdu si zas lehnout...papa 😉

urbisa
13. únor 2012

@twininky neboj,nic to nebude,to by jsi musela hodně krvácet,špinění nevadí-to se mimčo pořádně uhnízďuje,trocha krve taky nevadí-to může být hematom,ale ten jde na UTZ vidět,já jsem špinila i občas nějaký kus krve ze mě vyšel a kluci se drželi zuby nehty,tak vydrž,držím pěsti......

go
14. únor 2012

dobre rano, tak nevim co se deje ☹ . Mama test , vypada to , ze carka stale stejna, takovy hezci duch, clear ukazuje plus. Nejvice me desi , ze jsem v noci zacala spinit a mam bolesti, pocity jako pred menzes ☹ .
Loki, moc drzim pesti 🙂
Twini, jak ti dnes je?

reni0602
14. únor 2012

@go držím palce, důležité je, že tam je čárka 🙂

go
14. únor 2012

@reni0602 moc dekuji, bohuzel to spineni me desi a carka me prijde docela slaba. Mozna neni, je to dnes teprve 9 den. 😒
Jak jsi na to ty reni, kolikaty mas dnes den? Neco jsem cetla, coz me mrzi. Budes bojovat dal?

nikohlava
14. únor 2012

Ahoj holky, můžu se k Vám přidat? Mě vkládali dvě pěti denní embrya. Dnes mám podle poslední ms 6dní zmeškání. Včera jsem dělala první test a byl sněhobílý a bylo to 7den od vkladu (test byl značky, kterou vůbec neznám ☹ ). Mám strach, že už se asi nic neukáže (bolí mě prsa méně než minulý týden a píchá mě často v podbříšku jako na ms). Máte prosím nějaké zkušenosti. Držím všem pěstičky ať se všem ukáží krásné dvě čárečky.

reni0602
14. únor 2012

@go Devátý den? Tak to je opravdu strašně brzy na nějakou pořádnou čárku 😉 Jo, mě IVF nevyšlo, asi to nechám teď na přírodě, určitě do konce léta. Víš co, mám dvě děti přirozeně, s přítelem jsme prý oba v pořádku, tak snad to vyjde 🙂

reni0602
14. únor 2012

@nikohlava Ahoj, a byla jsi na krvi? U mě byla prsa celkem dost velký ukazatel, jakmile mě přestaly bolet, tak to bylo špatně, ale držím ti palce 🙂

go
14. únor 2012

@reni0602 hlavne to chce, moc na to nemyslet, ale to ty vis. Budu moc, moc drzet pesti 🙂 Jinak me vychazi na testu sice carka a cleru plus, ale prsa me neboli.

go
14. únor 2012

@reni0602 nektere testy nemusi byt tak citlive. Byt tebou pockam na 9,10 den. Citlivy je ten digital Cler Blue nebo mamatest 10. NHeboju, jeste je opravdu brzo. 😉

jahodnice
14. únor 2012

@reni0602
dnes jsem 14.den od KETU, na testu sněhobílo, na clearu blue na mě juklo mínus,takže na krev ani nepůjdu. Večer si otevřu lahvinku růžového, naložím se do vany a budu se snažit na nic nemyslet. I když vím, že pravděpodobnost, že to vyjde přirozeně je mizivá, tak to budeme do léta zkoušet a tak v květnu podáme žádost o další ivf.
Na poledne jsem objednaná ke kadeřnici a pak asi zajedu do KFC na nějakou "prasárnu". V poslední době jsem se snažila jíst zdravě, tak si to prostě vynahradím. Zítra u nás v baráku opět budou natáčet seriál Ulice, tak jako správná drbna budu čumět z okna. Pak jdu na návštěvu ke kámošce, prostě si budu užívat prázdniny.

go
14. únor 2012

@reni0602 omlouvam se ta druha zprava byla pro niko.

reni0602
14. únor 2012

@jahodnice Tak to mě mrzí, já vím, že mi to nevyšlo už od minulého pátku a myslela jsem, že se z toho přes víkend dostanu, ale ani náhodou ☹ Snažím se na to nemyslet, ale moc mi to nejde, hlavně se mi nic nechce, nechce se mi jet na víkend na hory, prostě nic. Nejraději bych jen ležela doma. Já plánuju přechod do Iscare, a na podzim zkusíme nativ, protože nechci platit celé IVF. Asi by mě to dost stresovalo, že se mi to nepovede za takové peníze 😠

jahodnice
14. únor 2012

@reni0602
já chodím do Iscaru, jsou tam moc fajn.Navíc můj dokor tam má ordinaci, takže většinou chodím jen k němu. Já jsem neúspěch taky tušila od pátku, byl to 10.den a na testu nic ☹ , ale pořád jsem doufala...

reni0602
14. únor 2012

@jahodnice Tak to je fajn, že máš s Iscare zkušenosti, já chodila teď do Gennetu, nemůžu si stěžovat, ale asi to není ono. Kolikáté to bylo tvoje IVF?

jahodnice
14. únor 2012

@reni0602
já jsem byla na 2.ketu, protože těsně před stimulací mi zjistili zhoršený nález na čípku, musela jsem na konizaci. Nakonec se ukázalo, že výsledky byly nějaké zkreslené a nález se nepotvrdil, takže jsem konizaci podstoupila zbytečně. U ketu je pravděpodobnost jen 20-25%, tak to tak prostě beru.
Nevím, jak jinde,ale přijde mi, že v Iscaru mají k lidem docela pěkný přístup, i sestřičky jsou hrozně fajn

go
14. únor 2012

@reni0602 mohu se zeptat proc myslis, ze Gennet neni to spravne. Ja na nej slysim jen chvalu. Do Iscaru jsem chodila, to uz je davno. Pred rokem tam byl manzel na vysetreni a vubec mne to nepresvedcilo. Jinak s Iscarem jsem se chtela dokonce soudit, nahlasil na pojistovnu me 3 IVF, ktere jsem nepodstoupila. Jeste , ze mam doma muze, ktery je z oboru a vse se vyresilo bez soudu.
pokud se ted nezadari, chystam se prave priste do Gennetu.

urbisa
14. únor 2012

ahoj holky.ono to jednou vyjde,nám se to podařilo po 5 IVF a mezitím byl ještě jeden KET,jen to nevzdávat a vydržet,já vím je to těžký,ale pak to stojí za to.....

reni0602
14. únor 2012

@go A ty teď chodíš kam? Já si na Gennet nestěžuji, jen si nejsem jistá, jestli dělají Nativ, proto uvažuji o změně. A taky je to kvůli přístupnosti, pro mě je Gennet strašně z ruky, na rozdíl od Iscare, který mám skoro za rohem 🙂

reni0602
14. únor 2012

@urbisa Ahoj, a ty plánuješ další 🙂 ? Já nevím, asi nebudu mít sílu to absolovovat ještě 3x 😒

jahodnice
14. únor 2012

@reni0602
jé, já mám Iscare taky skoro za rohem, odkud jsi?

go
14. únor 2012

@reni0602 tak to chapu, pokud to mas blizko. 🙂
Ja chodim do Pronatalu. Planuji dalsi pokud to ted nevyjde, tak hned cca za 3 mesice. Jasne, ze si preji, abych uz nemusela a vyslo to ted 🙂

urbisa
14. únor 2012

@reni0602 ne,to v žádném případě,jen jsem vám chtěla ukázat,že ono se vždy nezadaří tak hned,někdy ty 3 pokusy prostě nestačí,znám holky,které na tom byly nepočítaně,ale tím nechci nikoho strašit

reni0602
14. únor 2012

@jahodnice No zase tak za rohem ne, bydlím na Žižkově, ale určitě to je pro mě lepší než na Letnou.

reni0602
14. únor 2012

@go Myslíš, že jsi jasná adeptka na vítězství 😉

reni0602
14. únor 2012

@urbisa Jenže nevím, jestli budu mít finance na tolik pokusů 😀