Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

lokiska
autor
18. únor 2012

@jahodnice vím, jaké to je jsem to zažila 5x, ale zase bude dobře!!

go
18. únor 2012

@lokiska nejak se to vzdy zvladne. Me se do auta 3 sedacky vejdou, ale stejne bych asi musela mit nekoho na pomoc. S dvojickou to jde, ale trojicku bych asi sama nezvladla, kdyz bude manza v praci. Bohuzel nemame ani zadnou fungujici babicku.

lokiska
autor
18. únor 2012

@go fakt? Na 1rok přiděluje Městský úřad pečovatelku zdarma, ale jen na rok, potom je to ale větší fičák si myslím jak to začíná chodit....

lokiska
autor
18. únor 2012

@papuchalk ahoj prosím tě potřebovaly bychom vědět, jestli se do těhotenské knížky píše, že mimi vzniklo po IVF?????

go
18. únor 2012

@lokiska opravdu je to uz od trojcatek, ja myslela , ze pecovatelka je az od 4 😉 . Kamaradky co maji dvojcatka, rikaji, ze kdyz zacnou chodit, hraji si spolu a je to lepsi 🙂 . Nejak by se to proste zvladnout muselo 🙂

lokiska
autor
18. únor 2012

@go jojo určitě by se to zvládlo, prostě by se muselo. a pečovatelka je od trojčátek

go
18. únor 2012

@lokiska no, tak to jsem klidna, i kdyz nevim zda bych chtela u deti cizi pani 😒

nikohlava
18. únor 2012

Uvidíme holky.... A budu to muset zvládnout i kdyby to nevyšlo. Nějak to dopadne.... Akorád mě štve, že test jsem nestihla ráno. Jdu se na chvíli lehnout. Tak se mějte moc krásně a já se ozvu. Děkuji Vám moc

jahodnice
18. únor 2012

kočárky pro trojčata vyxrábí třeba liberta na Mělníku, stojí kolem 24 tisíc.
Do těhotenské průkazky se píše, že dítě je po IVF, teda alespoň mi to tak říkal doktor

lokiska
autor
18. únor 2012

@jahodnice cooo, to tam nemůžu mít v žádném případě!!! Máme velikou rodinu a nikdo nic neví a knížku budou chtít vidět všechny baby.

jahodnice
18. únor 2012

@lokiska
mně to říkal doktor, že to tam píšou. Tak třeba někde ne. U nás doma to všichni ví, že pokud někdy otěhotním, že to bude po IVF, takže si s tím hlavu nelámu. Řekla jsem to i v práci, já s tím tajnosti nechtěla dělat

lokiska
autor
18. únor 2012

@jahodnice ta naše rodina je tak zaměřená na děti, že by to asi nerozchodili a dívat se jak mě litují, to bych nesla ještě hůř. lidi mají radost, když se někomu v životě nedaří a roznáší to mooc rádi dál, to jsem také něchtěla. Takže zmínku o IVF tam absolutně mít nemůžu, ale my máme bezva dr., tak to problém snad nebude.....snad

jahodnice
18. únor 2012

@lokiska
naši mají zákaz o tom mluvit před známými, i když u nich na vesnici vím minimálně o dvou rodinách co mají dvojčátka po ivf. Ale lidi tam o tom moc neví a já nechci odpovídat na vysloveně debilní otázky, ale rodina to ví, aby to nevypadalo, že když nemáme děti,tak je třeba nechceme...

jessika
18. únor 2012

Holky, špinila jste některá po ET? Já jsem dneska 10 dní po ET a mám nahnědlé špinění. Žádná čerstvá krev. Testovat budu zítra.

jahodnice
18. únor 2012

@jessika
já jsem poprvé špinila asi od 11.dne, při druhém pokusu ne, ani jeden pokus bohužel nevyšel ☹
ale je to asi individuální...

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jahodnice
18. únor 2012

@twininky
budu moc držet palečky, aby všechno dobře dopadlo. Tak teď to chce hlavně ležet a odpočívat a nechat se opečovávat

lokiska
autor
18. únor 2012

@twininky jéééééééé ahooooooj, my jsme měly o tebe veliiikáááánský strach, no to nám nedělej!!!!! a jak se to seběhlo a na co je ascorutin a krvácelas moc?

lokiska
autor
18. únor 2012

@jessika neboooj to nic nemusí být!! Je plno holek co to tak mají, to se mimi uhnízďuje. Nesmí se to moc rozjet, to bude dobréé 🙂

jahodnice
18. únor 2012

@lokiska
ascorutin je prášek proti krvácení, volně prodejný v lékárně. Dávají ho při krvácení v těhotenství

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jahodnice
18. únor 2012

@twininky
to bude dobrý, uvidíš.Je vidět, že mimi bojuje a to je nejdůležitější

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
18. únor 2012

@twininky týýý jo takové hodnoty. Jsem ráda, že to dobře dopadlo a už nekrvácíš? a jak to přišlo, z ničeho nic? a to jelas rovnou na pohotovost nebo k dr?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jahodnice
18. únor 2012

@twininky
na zácpu mi pomáhají otruby do jogurtu, není to žádná chuťovka, ale funguje

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
18. únor 2012

@twininky tý jo tak opatrně hlavně a neříkali, že to může být to druhé mimi? a jak to teda počítají to těhu? ty jsi dnes 6 plus 3?(normálně nejde mně dát plus 🙂 ) a odpovídá to tak, od oplodnění?

lokiska
autor
18. únor 2012

@twininky cooo hleny dobré znamení, co je tohleto zase?? 😀

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz