Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
20. únor 2012

@twininky ja bych taky byla silene stastna za jedno, ale bojim 😒

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jahodnice
20. únor 2012

Holky, buďte šťastné i za jedno mimi, co já bych za to dala...

go
20. únor 2012

@twininky furt se me zda, ze mam pocity jako pred menzes ☹ Bojim se zitra te krve 😒

lokiska
autor
20. únor 2012

@twininky ty se šetři a hajej 🙂

go
20. únor 2012

@jahodnice ja bych taky brala jedno, zdrave a byla bych nejstastnejsi zenska na svete 🙂

lokiska
autor
20. únor 2012

@go já se také strašně bojím, ale fak strašně, jak se to blíží čím dál víc uf 😒

lokiska
autor
20. únor 2012

@jahodnice jojo, budeme rády určitě i za jedno mimi, ale nejsem si jistá, co se mnou udělá když tam budou tři 🙂

go
20. únor 2012

@lokiska neboj, budes tam mit krasne mimi se srdickem. 🙂 Zitra na tebe budu moc, moc myslet 🙂 🙂

lokiska
autor
20. únor 2012

@go děkuji já na tebe také, v kolik tam jdeš?

jahodnice
20. únor 2012

@lokiska
kočárky pro trojčata se dělají...byla by to síla. To bys asi v rodině neokecala 😉

lokiska
autor
20. únor 2012

@jahodnice hmm to asi neee. Když nám tenkrát poprvé řekli jak máme krásná kvalitní embryjka, tak z té radosti jsem prostě chtěla tři, říkali, že zas hooodně radosti je také na škodu, ale já jsem si nedala říct. ale když tam budou tak budou no, v žádném případku bych ale nedala žádné pryč bobky maly 🙂

go
20. únor 2012

@lokiska v devet krev a v deset zubar😢. Vyswledky, ale budu mit az nekdy odpoledne. V kolik jdes ty na UTZ? 😉

maja89
20. únor 2012

Holky, já jsem dnes 10 den a sem tam me pobolivá břicho jak před menstruací, připadá mi že mám citlivější bradavky a chodím častěji na malou, ale nevím jestli to není z těch hormonů, protože se mi zdá že na nějaké příznaky je ještě dost brzy...

lokiska
autor
20. únor 2012

@go já jdu na 13hod. jsem zvědavá na ty naše výsledky, úplně mně buší srdce když si na to vzpomenu, budu na tebe ráno myslet 🙂

lokiska
autor
20. únor 2012

@maja89 nene, jestli to tam je, tak brzy není, jen s tím WC to bude asi v něčem jiném, na to brzy je. Já také chodím častěji, ale to proto, že nějak mám pořád žízeň a piju jak duha 😀

go
20. únor 2012

@lokiska taky na tebe budu siiilene moc myslet 🙂

papuchalk
20. únor 2012

@lokiska @go Tak to jsem na zítra zvědavá 😀 - aspoň mě to zabaví do doby, než budu testovat já. @go Budu určo testovat až v ten čtvrtek 😀 , MUSÍM to vydržet 😀 . Dneska mě ale pěkně bolí břicho... ale spíš jako z večeře. Jinak zima mi je pořád taky a jinak nic.

Holky, já pořád malého někam zvedám - do vany, z vany, do jídelní židličky, na oblíkání... prostě to jinak nejde. Když si vzpomenu, jak jsem se hlídala s ním (ačkoliv taky ne až tak moc, byla jsem třeba dvakrát na vodě, na horách a tak, ale nic jsem netahala), tak mě jímá hrůza, jestli vůbec člověk s malým dítětem může zdárně otěhotnět po IVF ☹ .

papuchalk
20. únor 2012

@maja89 Ahoj, vítám Tě a potichounku gratuluju 🙂 .

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
20. únor 2012

@twininky super, jen se stale bojim, ze jsem malo tehu. Jinak uzasny, hodne se tam dozvime a stale se tam neco deje 🙂 . Jdu si lehnou, preji krasne sny, dobrou 🙂 Papa zitra. 😉

lokiska
autor
20. únor 2012

@twininky jooo kéž by to tak bylo. 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
20. únor 2012

@twininky 😀 také už půjdu se na to vyspat, to bude den................papa holky.

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eviknufik
21. únor 2012

ahoj holky, dnes jsem radeji zustala doma, Trosku krvacim, ale zatim jen kdyz jdu na WC. O kolik zvyšuje utrouš bazální teplotu? rano jsem si nameria po 5 min 37, 5 °C, Myslite, ze to o necem vypovída?

maja89
21. únor 2012

@papuchalk Děkuji 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz