Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

lokiska
autor
21. únor 2012

@twininky jojo

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
papuchalk
21. únor 2012

@lokiska Ty jo, tak jedno mimi? To je paráda. Moc Ti gratuluji!!! Vy jste vkládali tři, že?

@go A Tobě taky gratuluju, HCG roste, tak to má být.

Ale holky, když jste teď už v těhotenské diskusi, ne že tady zavřete krám. Já tu ještě jsem. Do října bych šla až po srdíčku 😀 .

lokiska
autor
22. únor 2012

@papuchalk děkuji, neboj budeme i tady s tebou 🙂

lokiska
autor
22. únor 2012

@twininky díky Ti

lokiska
autor
22. únor 2012

@papuchalk ty jsi už testovala?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
22. únor 2012

@twininky jéééé gratuluji, bezva, v kolikátém jsi týdnu?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
22. únor 2012

@twininky hmmmm, mně napsal 6 😢 a neměřil ho ani

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
22. únor 2012

@twininky no myslel tím asi 6tt, v 7tt budu v sobotu, tak on ty drobné asi neřešil 🙂

lokiska
autor
22. únor 2012

@twininky a když bylas v nemocnici, tak ten hematom tam nebyl vidět?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikohlava
23. únor 2012

Ahoj holky,
koukam, ze jste zmizely d soukrome diskuze a my o vas nic neviime ☹ ... Drzim vam pesticky at mate pokazde takhle krasne zpravy 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maja89
23. únor 2012

Ahojky holky,
tak jsem dnes byla na kontrolní krvi a Hcg mi mírně povyskočilo na 318,5, jsem 13 den po ET..Myslíte že je to dostačující?
Jinak gratuluji ke krásným zprávám z UZ a těším se na další dobré zprávy, moc Vám držím pěstičky 😵

papuchalk
23. únor 2012

Takže holky - s dvěma čárkama se to má tak, že tam sice ta druhá je, ale je dost slabá (rozhodně je o dost slabší než ta první), takže teď nevíme stejně, na čem jsme 😖 . Mohlo by to být mimoděložní 😖 . Ale třeba ne, třeba to bude OK. Každopádně jsem se objednala na příští týden na UTZ, takže snad se dozvíme víc. Všem, co na mě myslely, moc děkuju, jste hodné 🙂 .

@go - Jsi objednaná na 1.3.?

papuchalk
23. únor 2012

@maja89 Já se v té krvi moc nevyznám, ale myslím, že pokud HCG roste, je vše v nejlepším pořádku 🙂 . Kdy máš jít na UTZ?

maja89
23. únor 2012

@papuchalk Na UZ jdu právě až 12.3, což je pro mě hrozně dlouhá doba 😒 Další kontrolu krve mám příští týden, tak uvidíme jak to povyskočí. Koupila jsem si testíky a zkouším jestli sílí čárka, ale zatím teda nic moc.

annie29
23. únor 2012
go
23. únor 2012

@maja89 ahoj, ja myslim, ze je to pekna hodnota 🙂 . Moc drzim pesti 🙂

maja89
23. únor 2012

@annie29 @go Moc díky, snad bude hodnota "skákat" jak má 😉

go
23. únor 2012

@papuchalk ahoj, vcera jsem se objednavala a jsem objednana na 1.3., uz aby to bylo 🙂 .
Dnes jsem byla u zubare a nedalo se nic delat, zub sel ven. 😒
Tobe moc, moc drzim pesti. Nechces si jeste pro klid pre UTZ dojit na krev?

papuchalk
23. únor 2012

@go Taky jdu toho 1. Já myslím, že už to vydržím s tou krví - teď mi psala kamarádka tady z diskuse, že ta krev je na začátku skoro stejná při normálním jako při mimoděložním, že by se to asi nepoznalo. Ono je to přece jen jiný, když máš to jedno mimi už doma, člověk se fakt tak nestresuje a líp to snáší. Každopádně na čtvrtek jsem zvědavá. I u Tebe 😀 . Půjdeš do té doby ještě na krev?