Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

bobecek79
24. únor 2012

@lokiska tak to moc gratuluji a at´je vše v pořádku celých 9 měsíců. Jsem zvědavá,ještě mě zajímá,máš nějaké těhu příznaky???

lokiska
autor
24. únor 2012

@bobecek79 děkuji, tobě ať vše také dopadne dobře!! Mně bolí prsa, přes den trochu, ale v noci nemůžu ležet ani na boku a chodím spávat už v 8hod., jak jsem znavená 🙂 můžeš ukázat testík?

bobecek79
24. únor 2012

@lokiska chystám se ho sem dát,ale manžel má foťák v práci,tak ještě nějaký den strpení. O spaní mě povídej,chodím i odpoledne spát tak na hodinu a večer už bych taky v 8 nejraději spala....A prsa mám spíš citlivá,větší bradavky a viditelné žilky na prsou...

lokiska
autor
24. únor 2012

@bobecek79 jj prý to bývá, takže špatně ti nebývá? to máme výhodu, to bych nechtěla, raději ať bolí prsa 🙂 kolik máš embryek?

bobecek79
24. únor 2012

@lokiska no já bych měla být 6+1tt,a nevolnosti ještě přijít můžou. Ale jak říkáš,ať raději bolí prsa. mám zavedeny 2 blastocysty po 5 denní PK.

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
24. únor 2012

@twininky jeee, Ty uz mas takovou nadhernou fotecku? Moc gratuluji, krasnyyy, moc 😀

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
24. únor 2012

@twininky týýý jo krása, nádhera, to je bobek, já jsem to v úterý tak veliké neměla a teď mám strach 😢 a ten váček tam už teď není? já jsem ho tam měla, takovou kuličku malou

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
24. únor 2012

@twininky jojo

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
24. únor 2012

@twininky moc doufam🙂. Jeste jednou moc gratuluji, mam z Tebe a z mimi radost. Tesim se, ze Vas budu nasledovat 😉

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
24. únor 2012

@twininky ja se ted snazim na to nemyslet, musim vydrzet do 1.3. na UTZ 😒

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
24. únor 2012

@twininky já také nevím jestli je to špek či co 🙂

papuchalk
28. únor 2012

@lokiska
@twininky
@go
a ostatní
Holky, kde jste? Jak se máte? 😀

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
papuchalk
28. únor 2012

@twininky Já testovala ještě jeden test včera, už byla ta čárka pěkná jako ta kontrolní, takže jsem se zase začala stresovat, aby tam nebyly dvě 😝 . Ale tak to se podle čárky nepozná. Na UTZ jdu ve čtvrtek jako go, ale jdu až odpoledne. A co Ty? Už máš nějaké příznaky a nevolnosti? A pořád poleháváš kvůli tomu hematomu?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
28. únor 2012

@papuchalk ahoj, čárka super potom hned napiš jak jsi dopadla na UTZ. Já jdu na druhý UTZ v pátek, prsa mě bolí čím dál víc, jinak nic, jóó mám ohromné chutě 🙂 včera mega zavináč zajezený celou milkou, prase..... 😀 tak držím pěsti!!!!

go
28. únor 2012

Ahoj holky, jak se mate? Vidim, ze vse je v poradku 🙂
Papuchalk v kolik jdes ve ct a ke komu? Nabidla Ti sestra Voborila nebo Stredu, ze? 😉
Moc, moc gratuluji ke dvoum carkam. Super 😀 . Ve ctvrtek Ti strasne moc, nejvic drzim pesti 🙂

papuchalk
28. únor 2012

@twininky Neboj, já neměla příznaky s Vojtou taky pořád, byly dny, kdy to bylo děsný, pořád se mi někde navalovalo, měla jsem žravou a tak, ale pak byly dny, kdy nic. Nic to neznamená. Třeba u prsou to nepociťuju vůbec, ani teď ani u V.. Já mívám spíš migrény, pak to navalování a blití. Třeba zrovna teď je mi šoufl 😀, tak půjdu do vany 😀 .

@lokiska Zavináč s milkou, jo? Ty jsi teda hrozně těhotná, holka 😀 😀 😀 .

@go Já jdu až v 15, psala jsem Ti to, že mě sestra nakrkala. Chtěla jsem buď dopoledne, abych mohla jít i s malým, nebo až později odpoledne, až se naopak vyspí. Tak jdu v 15 - se slovy, že do 16 tam na mě nebude nikdo čekat 😠 - jako chápu to, ale mohla by to říct slušněji. Ani mi nenabízela Vobořila ani Středu, takže kdoví, ke komu půjdu. Ale jsem zvědavá. Hlavně ať je tam akorát a právě přesně to jedno 😅 . Na Tebe budu taky myslet, určitě si napíšeme. Ty jdeš nějak dopoledne jsi psala, ne? Jako to nevím, proč mi nenabídli 😖 😠 .

go
28. únor 2012

@papuchalk sileny, oni se tam ty sestry chovaji hrozne. Ja tam volala ohledne toho akutniho trhani zubu a nechci uz tady ani psat co me bylo receno....neco ve stylu, ze lekari nemaji cas a at si vezmu Paralen. Nakonec me volal primo sam velky docent majitel a omlouval se, ale to jen, protoze k nemu chodime ze znamosti. navic vi, ze jsem tak trochu z medii🙂. Oni maji fakt ve ct UTZ jen odpoledne, ale me psal pak primo on mail, at prijdu dopol k nemu. 😉 . Moc Ti budu drzet pesti 😀

papuchalk
28. únor 2012

@go No, oni mají ty UTZ od 12 do 14 - doba, kdy mi prcek spí. A majitel je Mardešič? Jestli jo, to jsi asi ráda, ten je fajnej. Taky Ti budu držet palce, jsem zvědavá, ale zároveň se i bojím. Říkala jsem si, že to je náš poslední pokus, jestli to nevyjde, už do toho nejdeme.

go
28. únor 2012

@papuchalk jojo, chodim jen k nemu, je docela fajn. Ja se take silene bojim, fakt hodne ☹