Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

lola72
12. bře 2012

@lokiska
@go Holky moc vám to přeju,vlastně všem.U nás jem to už stracené!HCG bylo ve středu 5600 a v pátek 7500.Takže špatně!!!Zítra jdu ještě na poslední,ať se přesvědčí,že už to klesá.CHcou mě nechat ,pokud to půjde odkrvácet přirozeně.Prý to není ještě moc velké,tak by to bylo lepší,než zase revize.Jsem ale celke naštvaná i na doktory.Myslela jsem si,že si uvědomují,že mám poslední pokus ,a že můžu zase potratit.Jenže u nás tam nastoupili noví mladí doktoři a těm co neporadí sestry tak neví.Střídají se na vás jeden za druhým a když jsem se teď dostala konečně k doc.tak už bylo pozdě.Zase jsem dostala tu mojí křeč a je po ftákách.Tak mu říkám,jestli bych si nemohla k anopyrynu nasadit ještě fraxiparin.Sama jsem měla strach ať to s tím ředěním krve nepřeženu.A on jen tak ledabyle,jo klidně to jsou stéjně malé dávky,to se nic nestane!Takže vlastně to co dávají oni je skoro takové placebo.Kdybych to věděla,tak si zajdu za hematoložkou u nás,která už před 7 lety pomohla švagrové ke zdravým dvojčatům.Taky několikrát potratila a potom s její pomocí se to povedlo.Jsem kráva,já totiž pořád věřím doktorům,že pro mě dělají všechno co jde.Ale oni to berou tak podle jednoho mustru.Jakoby nebyla každá ženská jiná.No ale to je názor jedné sklamané baby,které se to nepovedlo.Ale určitě to není náhoda,že potrat měl po páté stéjný průběh.Ale oni mě jakoby ani neposlouchali,když jim ten průběh popisuju.Nebo neví co na to mají říct.No mějte se.Už se ozvu příště jako netěhotná.

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
12. bře 2012

@maja89 tak to moc, moc gratuluji 🙂 Krasne 🙂

go
12. bře 2012

@lola72 mohu se zeptat na par veci, ktere nechapu? HCG streda 5600, patek 7500, tak to stoupa ne? V kolikatem jsi tydnu, do jakeho chodis Caru a proc to byl Tvuj posledni pokus? Jinak moc, moc drzim pesti, at se vse v dobre obrati 🙂

lokiska
autor
12. bře 2012

@lola72 také tomu moc nerozumím. a zkusilas změnit CAR za tu dobu? a imuno vyšetření máš?

lokiska
autor
12. bře 2012

@maja89 jůůůů dvojčátka, krásné, gratuluji

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lola72
13. bře 2012

@twininky
@go
@lokiska Ahoj holky!Tak po pořádku.Pokus je to poslední,protože je už 6 který jsme nemuseli platit.Prostě jsme 3 vyčerpali v jednom Caru a pak přešli do jiného a tam poradili něco co umožnilo další 3 neplacené.K tomu ještě nějaké KETY a celkem to už udělalo 8 transférů. My už jsme jednou Car změnili,protože v tom předtím na nás úplně kašlali.Ty moje potraty ale nikdo nedokáže vysvětlit.To ,že to Hcg stoupá je fajn,ale ono by se mě zdvojnásobovat,tak po dvou dnech.Proto doktor byl skeptický,no a já taky!Jenomže aby toho zmatku nebylo málo,tak jsme dneska byli se v podstatě domluvit jak to ukončíme,protože by to zase mělo klesat.Jenomže!!!Vešla jsem do ordinace a doktor měl oči na vrch hlavy s tím,že to zase stouplo na dalších 12000 a něco!Takže uděláme ultrazvuk.No a tam byl úplně v šoku,protože uviděl normální embrio,dokonce se srdeční akcí!!!Takže šok.Já jsem teda byla v šoku,protože to jsem nečekala,ale doktor ,vzal si k tomu i další doktorku,mi tvrdí,že je to teď v pořádku.Ale je to kravina,podle mě to špatně stoupá,takže to není dobré.On zase na to,že není dané,že by to mělo matematicky stoupat dvakrát tolik.Prostě to dost stoupá a to je hlavní,říkal!No nevím,nechci mu a sobě zbytečně kazit radost,ale nesedí mi to.Zajímalo by mě jestli to už nějaká holka zažila a jak to dopadlo.

go
13. bře 2012

@lola72 nejdrive moc gratuluji, urcite je vse jak ma byt 🙂 .
Omlouvam se, ole opet to nechapu - muj gynekolog , ani v Caru krev neberou. Dulezety je pro ne jen UTZ. Krev jsem si byla nechat vzit jen cca jedenacty a sestnacty den po ET, ale jen na mou zadost u obvodaka. Muj gynekolok ani docent v aru se ani o vysledky nezajimal, pry je pro nej dulezity jen to co vidi na UTZ a to bylo na obou KO jak ma byt. Takze hlavu vzhuru. Prozradis prosim kam chodis do Caru a v jakem jsi ted tydnu?

lola72
13. bře 2012

@go Jo ,a dneska napsal,že jsem 5+6,což je asi taky blbost.ET byl 10.2.,takže bych měla být asi víc.Ty jsi byla na ETU kolikátého?

lola72
13. bře 2012

@go Oni by asi taky nedělali žádné odběry,ale zdálo se jim to na ultrazvuku pořád nějaké malé a nezřetelné.Tak proto chtěli vědět jestli to dtoupá,nebo jestli je to už zamlklé těhotenství.Jinak chodím do Fakultky do Olomouce.Víš já bych se chtěla hrozně moc plést,ale já už jsem toho zažila celkem dost.A když teď něco v začátku nebylo tak jak mělo,tak to šlo vždycky do kopru.Akorát si říkám,že by byl doktor fakt hloupější než já,a tvrdil bludy,mi nějak nesedí!Vidíš,říkala jsem si,že tomu nechám volný průběh a už z toho zase šílím!!!

go
13. bře 2012

@lola72 Myslis na IVF na na UTZ kontrole?

lola72
13. bře 2012

@go No myslím transfér,mám pocit,že ty jsi byla jenom o něco málo dřív než já.

go
13. bře 2012

@lola72 myslim, ze doktor se jen tak nesplete. UTZ maji ted vsude kvalitni a pokud bije srdicko, je to super. Chapu, ze po tom vsem nemas moc optimismu, ale musis verit doktorum. Take se hodne bojim, ale snazim se verit 🙂

go
13. bře 2012

@lola72 byl to muj ctvry transfer. Na odberu vajicek jsem byla 31.1. a transfer byl 5.2.:-)

lola72
13. bře 2012

@go No takže podle tebe bych měla být jenom o týden pozadu.Takže mi vychází,že ebrio je o týden pozadu.No zkusím dát ještě otázku na diskuzi ,jestgli někdo zažil něco podobného a jdu spát.Dobrou noc,stéjně to nevyřešíme.

go
13. bře 2012

@lola72 hlavne se zkus nestresovat, moc drzim pesti. D 🙂 obrou noc.

lokiska
autor
14. bře 2012

@lola72 to je jasné, na krev se vyprdni, důležitý je UZ!!! a srdíčko, určitě to dobře dopadne.

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
14. bře 2012

@lola72 tady jsem něco našla - s tím měřením na UTZ je to tááák nepřesný a hlavně dny vůbec neřeš. kolikrát mám psáno ve zprávě že jsem třeba 25+5 a podle UTZ odpovídá 24+1 a doktoři si pořád pochvalujou, jak je vše ok…já myslím, že roste dobře :palec: taky jsem slyšela, že to měření záleží hodně na tom, jak se prcek natočí a jak se jim ho podaří zachytit, podle toho to automaticky spočítá. nestresuj a užívej si těhotenství!

lokiska
autor
14. bře 2012

@twininky ahoj mamo, co tvoj špinění, už je to pryč? a hematom se to vstřebal?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
14. bře 2012

@twininky můj hematom se bohužel nevstřebává, ale sem tam si odejde a šíleně mě vystraší tmavou krví. Je to psycho. V pátek jdu na ko, tak doufám, že se mimi drží. Pořád jen ležím, už mě to nebaví, ale co se dá dělat. To čekání je hrozné.........

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
14. bře 2012

@twininky a jak jsi je měla velké?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
14. bře 2012

@twininky já 2cm a za týden potom ve stejný den jeden dr. naměříl 1,5x5mm a o pár hodin později jiný dr. 33x3mm, tak jako nechápu vůbec. tak jsem zvědavá na pátek, o mimi mám velký strach, bych se už zbláznila asi 😢

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
14. bře 2012

@twininky kurňa s hematomama, tak nás trápit, proč??? když už jsme s tím vším měly tolik nervů a teď toto 😢

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz