Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

twininky
4. únor 2012

@lokiska dobrýýýý jdu číst 😉

twininky
4. únor 2012

moc hezký..dočetla jsem to k 6tému týdnu, pěkný stránky, budu si je postupně číst...už aby byl alespoň 4tý měsíc 😉

lokiska
autor
4. únor 2012

joooo, jsem zvědavá na ranní test

twininky
4. únor 2012

@lokiska 😀 ty si blázínek s těmi testy..já už chci vidět hlavně srdíčka 🙂

lokiska
autor
4. únor 2012

já nechci teď být úplně přesvědčená, že je vše ok a potom dostat ránu, bych se hrozně trápila. To raději ať to jde postupně.

lokiska
autor
4. únor 2012

@twininky já nechci teď být úplně přesvědčená, že je vše ok a potom dostat ránu, bych se hrozně trápila. To raději ať to jde postupně.

go
4. únor 2012

Holky , co to mate za tema. Preci uz je dohodnuto, ze vsechny budeme mamci a tesime se na vahy nebo klidne i stirky 🙂

twininky
4. únor 2012

@go na nově je pohádla přímo na nás šitá 😀

go
4. únor 2012

@twininky neni mozne, prisaham, ze ted si rikam to same 🙂

lokiska
autor
4. únor 2012

fak? jdu na ni 🙂 paaa

twininky
4. únor 2012

@go v kolik jdeš zítra na trasfer??

go
4. únor 2012

@twininky rano v osm mam volat, zda je vse jak ma byt, pokud ano tak trasfer ve 12.00 🙂

twininky
4. únor 2012

@go hezkyyy, pěkně pravý poledne, tak to bude to pravééééé 😉 ve 12 v roce 2012 , tak budem držet všechno co máme, aby se okamžitě zabydlely.... 😀 😉

go
4. únor 2012

@twininky zni to dobre, tak jen tam necekam do dvou 🙂 . Vzdy se bojim te cesty zpet, nase silnice , to je tragedie, tak se vzdy bojim kazde nerovnosti ☹

twininky
4. únor 2012

@go hlavně zkus ležet co nejdýl, já ležela přes hodinu, a i doktrorka říkala že je to dobře, že se pěkně právě ta kapka vsákne... 😉

go
4. únor 2012

@twininky no, v Pronatalu nechavaji lezet max. pul hodky ☹ . Minule me vyhnala sestra uz po 20min 😒

twininky
4. únor 2012

@go a co kdybys jí řekla že Ti neni dobře, že potřebuješ ještě ležet??....já nevim ale mě se zdá 20min hrozně málo, já se bála i po tý hodině jít na záchod, abych je nevyčúrala, jak říkám, fakt jsem šťastná za ten muj CAR, mě tam nechali od 13:00 asi až do 14:15, sice se mi chtělo na záchod, ale ležela jsem co to dalo....jo a ležela jsem na břiše, doktorka řekla ať si tak lehnu, protože mam zakloněnou dělohu. Zkus je poprositať tě nechaj dýl než tich 20min, aspoň těch půl hodinky minimálně, dyť bude neděle.. 😉

annie29
4. únor 2012

Holky ja v Gestu lezela taky skoro hodinu a pul..

twininky
4. únor 2012

@go jo a já se taky bála celou cestu, a vždycky když sme rychle zabrzdili já se lekla, tak sem mýmu nadávala, že jestli potratim tak kvůli němu, ještě jsme se pohádali 😀

go
4. únor 2012

@twininky urcite tam zustanu minimalne pul hodky, moooc dekuji za radu. Jdu se na to vyspat, papa 😉

twininky
4. únor 2012

@annie29 a povedlo asi viď?? 😉

annie29
4. únor 2012

Nevim, ted jsem 4.den po KET 🙂
Ale z 1. IVF mame holcicku

twininky
4. únor 2012

@go oki pěkně se vyspi a zítra ať jsi maximálně a nejvíc připravená na ty miminečka, už se na tebe těší mamčo...na talíři už jsou dlouho a chtěj do peřinky..jo a nenech se odbít, lež co nejdýl to půjde...úplně maximálně... 😉
těšim se na dobrou zprávičku zítra od Tebe, tak budu na Tebe myslet holka, ať už si s námi taky čekatelka na srdíčko 😉 🤐

annie29
4. únor 2012

@go drzim palce

twininky
4. únor 2012

@annie29 krásnééé 😉 ...a měla jsi kolik embryjek při 1.IVF?

annie29
4. únor 2012

@twininky ale jinak uz se ted nebojim, ze vypadne 🙂

annie29
4. únor 2012

@twininky poprve jsem v aute lezela 😀 ted je to muj 5.transfer tak uz ridim bezne sama 🙂

twininky
4. únor 2012

@annie29 jakto?? 🙂

annie29
4. únor 2012

@twininky pri obou IVF 4 embrya. Pri prvnim jsem zavadeli po 2 a vysel KET. Ted vsechno po jednom, ale jedno neprezilo rozmrazeni. Tenhle je posledni

twininky
4. únor 2012

@annie29 já se bála ještě týden a pořád jsem se kontrolovala na WC 😀 , 5 trans....no to abys taky měla nervy ze železa 😉

annie29
4. únor 2012

@twininky a navic jeste 2 biochem. tehotenstvi 😠 jedno po IVF a jedno po normalnim otehotneni vloni. Jsem se chvilibtesila ze uz se ivf vyhnu..