Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

papuchalk
7. únor 2012

@go 1. 😀 Byla jsem včera 😀 . Ale teď půjdu už něco dělat, kouknu sem večer.

go
7. únor 2012

@papuchalk byla jsi vcera a setris se, lezis nebo fungujes normalne? 😉

jahodnice
7. únor 2012

@darazv
u nás to ví jen naši, mamče se přede mnou narodilo mrtvé mimi v 8.měsíci těhotenství, takže to všechno se mnou prožívá. Ostatní se případnou radostnou zprávu dozví také až nejdříve po 12.týdnu těhotenství.
Ale začíná mě opět bolet břicho jak na mrchu, takže asi taky nic

darazv
7. únor 2012

@go ale ja som puregon nemala iba pri prvom ET toto je moj 4 transfer jeden et a tretí ket ☹ pri ET a prvych dvoch ketov som mala 5 dnovu PK a teraz prvojadra ktoré rozmrazili 4 dni pred ket aby vznikli morulky.

darazv
7. únor 2012

@jahodnice to že ta boli bruško nemusí nič znamenat praveže može to byt tým že sa mimi pekne zavrtáva 🙂 inač na jednej strane je modry koník dobry že možeš pisat s ludmi čo preživaju to isté čo ty ale na druhej strane má aj nevyhody že ked má žena problem hladá ho na konikovi a vidí napriklad zlé pribehy a mysli si že sa to už aj tyka jej pretože má rovnake priznaky tak je to potom na stres ☹

go
7. únor 2012

@darazv tak to je zvlastni, nesmutni, pockej jeste na krev. 🙂

darazv
7. únor 2012

@papuchalk ahoj vitaj jéé ty máš miminko a už chceš sestričku pre neho 🙂 tiež máš syna z ivf?držim palčeky

jahodnice
7. únor 2012

@darazv
to je přesně ono, někde mě píchne a už hledám, co to může znamenat. Jsem ráda, že to můžu probrat s někým, kdo je na tom podobně, protože z okruhu mých známých ivf nikdo neměl. Kolegyně v práci před lety otěhotněla s oběma dětmi na první pokus, teď její neteř taky. Každý mě vyslechne, chlácholí, ale asi nechápe...
musíme myslet pozitivně, prostě to musí vyjít

lokiska
autor
7. únor 2012

vy opice 😀 nevyprdla jsem se na Vás!!! 🙂 Na tu krev jdu zítra, ale po dnešní noci nevím nevím ☹ Po těch křečích mně přestala bolet i prs, ale naštěstí během dne se zase rozjela, tak to jediné mě drží 🙂 . darzv je mi to líto, úplně vím, co prožíváš, 5x jsem to prožívala také, nesmíš to vzdávat!!!!!! Twini hodnota úžasná, co kdo kecal, že je to málo 😀 . Takovýýýý tisíce, to je super, já chci takééééééé

go
7. únor 2012

@lokiska to je dost, kde jsi se zabehla. Zitra drzim pesti na krev a koukej informovat 😉 . Twini se ma, ja chci taky takove vysledky 😀

darazv
7. únor 2012

@jahodnice tak tak ako píšeš 🙂 ako ja viem že určite budem maminou len škoda že to nieje v tej chvili jak chcem ja a tiež beriem aj ohlad na to že moj priatel má 36 rokov a tiež aj jemu tykaju povediac bilologické hodiny 😀 a čo prsia bolia ta?

darazv
7. únor 2012

@lokiska dakujem už som ako tak oki 😒 tebe držím palčeky o kolkej máš volat?kedy nam napišeš tu super novinku 😀

twininky
7. únor 2012

ÁÁÁÁÁÁ madam se taky konečně ráčila dostavit 😠 😠

papuchalk
7. únor 2012

Ahoj holky, ještě jsem nakoukla, páč dnes se vyloženě flákám.
Něco o mě: já chodím do Pronatalu Praha, je mi 32, včera jsem byla na KETu. Mám jednoho chlapečka, teď mu budou dva roky, ten je z IVF (z KETU - ET se neuskutečnilo, protože jsem měla HSSS tak obří, že to nešlo), neplodnost na obou stranách - přítel měl v mládí rakovinu varlat, takže mu museli odebírat spermie metodou MESA/TESE, já mám diagnózu PCO. Teď bych ráda ještě jednoho chlapečka, přítel holčičku, ale beru to o dost víc sportovně tím, že už máme jednoho prcka.

@darazv Dari, je mi líto, že pokus nevyšel. Moc jsem Vás nedočetla, jen jsem koukala na Tvůj profil. Já vím, je to běh na dlouhou trať, ale jak pravil gynekolog mé kamarádky - on si myslí, že každá žena může mít dítě. Jako gynekolog je debil, ale to heslo je dobré 😉 . Určitě se nevzdávej! Kamarádka měla za sebou osm IVF, z posledního má krásná dvojčátka holčičky.

go
7. únor 2012

@papuchalk ja take chodim do Pronatalu 🙂 . Stale nevim jaky dodrzovat rezim po ET. Jak to planujes ty? 😉

jahodnice
7. únor 2012

@darazv
prsa mě trošku bolí, ale to už od začátku braní utrogestanu.Nám oběma je 37, taky to nevzdáváme.
Nic, krásně se tu povídá, ale pán domu se vrátil z práce a chce večeři, tak končím

darazv
7. únor 2012

@papuchalk si zlatá dakujem a tebe držim palčeky 🙂

papuchalk
7. únor 2012

@go Hm, já jsem dodržovala minule (s Vojtou) to, že jsem se po KET ten večer "vystavila" na gauči. To byla středa. Pak jsem odřekla na pátek divadlo (to mě bolelo, měli jsme jít na Cimrmany) a v neděli už jsem šla na koncert Jethro Tull 😀 . Jinak jsem neležela, ale ani jsem nijak zvlášť neuklízela (nežehlila, neluxovala) a tak, spíš jsem seděla u počítače, četla si, uvařila a tak. A pak jsem šla v pondělí do práce. Teď je to jiný, funguju normálně, nebojím se hýbat, nedržím vypoulené břicho, kýchám, chodím normálně na WC a tak 😀 😀 😀 - to si pamatuju předtím, jak jsem vše dělala tak jako obezřetně. Včera jsem polehávala, protože mě bolelo břicho (asi jak jsem měla ten plnej močák na KETu) a dneska jsem si hrála s prckem, přítel vařil. Teď šli s prckem na koncert, tak oplenduju u počítače a něco pracuju do práce. Večer budu ještě vařit na zítra.

darazv
7. únor 2012

@jahodnice pa pozdrav ho a dobru chut prajem alebo povedané- nechte si chutnat 😀

papuchalk
7. únor 2012

@go V Pronatalu jsou dobří (dle kamaráda, co dělá v Gennetu - u konkurence - jsou nejlepší v Pze - určitě to klapne. Jsi po ET nebo KETu? A kolikáté IVF? Omlouvám se, že to nedočítám.

twininky
7. únor 2012

@go tak sem se dočetla, že pokud budu mít jen jedno dítko,hCG hodnoty jsou vyšší u žen, které čekají holčičku, než u žen čekající chlapce, takže pokud to tak je a bude jen jedno, budu se těšit na holčičku, možná přece jen raději než na dvojčátka kluky... 😀 😀

go
7. únor 2012

@papuchalk dekuji za zkusenost. Ja jsem nikdy nelezela, ale take se nezadarilo, i kdyz si mysllim, ze tim to neni 🙂

go
7. únor 2012

@papuchalk ja z Pronatalu nejsem uplne nadsena, ale erim , ze svou praci delaji dobre. 🙂 . S manzelem mam druhe IVF. V nedeli jsem byla na ET, 3 kousky 🙂

go
7. únor 2012

@twininky to mam stejne, ale nechci se rouhat, brala bych i dva kluky 🙂

twininky
7. únor 2012

@go nééé chraňbůh, samozřejmě....to já se utěšuju, že když bude jen jedno abych zas měla motivaci... 😀 beru všechno.. 😀

go
7. únor 2012

@twininky ja taky beru vse🙂)hlavne zdrave 🙂

papuchalk
7. únor 2012

@go Tak to je velká šance, že se zadaří. Budu Ti držet palce. Tak to jsi byla den přede mnou. Budeme testovat skoro společně 🙂 . Jinak Pronatal je holt taková fabrika, s ničím se tam moc nese-ou 😉. Ale statisticky jsou prý nejlepší.

To je hezké, jak chcete všechny holčičky. Já bych zase chtěla jen samé kluky! Teda teď už bych chtěla jen jednoho 🙂.

go
7. únor 2012

@papuchalk a kdy se chystas testit? 😉

twininky
7. únor 2012

@lokiska....ty kanče, ty tady dycky prolítneš jednim příspěvkem a zase jsi někde ve větru... 😠

go
7. únor 2012

@twininky dela se vzacnou 😀