Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

annie29
10. únor 2012

@reni0602 jojo, my jsme trojka

reni0602
10. únor 2012

@annie29 Hlavně, že jsme plánovala testovat až v pondělí 13.2. Jako bych to tušila. Já se teď musím dát dohromady, hlavně po psychické stránce, jsem z toho dost vyřízená......

annie29
10. únor 2012

Ja jsem spis naprdla a uz se mi do toho chtit nebude. Samozrejme se mi to jinak mluvi s 1 ditetem doma

reni0602
10. únor 2012

@annie29 Já mám doma už dvě, ale jedné je skoro 20 a druhé skoro 14, jenže jsme chtěli s přítelem ještě jedno společné. Nemáte někdo zkušenosti s přípravkem Sarapis? Slyšela jsem o něm dost pozitivního.... prý čistě přírodní

darazv
10. únor 2012

holky ako kukam je to tu samé miš maš 😒 problemy aj radosti prečo nie sme všetky tehulky a štastné ☹ ivf je fakt jak loterie nič iné ma ani nenapada 😉 prajem tehulkam pekny odpočinok čakatelkam vytužené // a netehulkám jak som momentalne Ja vela vela síl a nevzdávat sa či to bude dnes alebo inokedy budeme vytúžene ako tehulky tak i Maminky 🙂 budeme potom rozprávat naším detičkám pribeh akú dlhu trať sme prekonali kym sme splodili ten náš krasny plod lásky ktorí stál za to 😀 dost bolo už mi slzy tečú 😠

reni0602
10. únor 2012

@darazv Jsi velmi mladá, neboj, dočkáš se miminka, a ne jednoho 🙂 , věř mi.

jahodnice
10. únor 2012

@annie29
@reni0602
my jsme tedy trojka...Počkám do úterka, to je 14.den a zajdu na krev, ať to mám černé na bílém

reni0602
10. únor 2012

@jahodnice Alespoň máš ještě šanci, přeji ti to, já se těším, až si večer s přítelem otevřem láhev vína, a asi ne jednu 😒

annie29
10. únor 2012

@reni0602 taky se tesim az to zapiju, jen mi musi byt dobre

jahodnice
10. únor 2012

@darazv
mně ivf připadá jako rozpočítávadlo typu ententýky, dva špalíky...rovnou by nás mohly postavit do řady, vybrat ty, kterým se to povede tento měsíc a ostatní ať si přijdou příští měsíc, přišlo by mi to spravedlivější.
Jinak mě docela se...ty peníze co za to člověk dá a úspěch není zaručený.Hlavně že feťáci a alkoholici mají léčení zadarmo 😠

darazv
10. únor 2012

@jahodnice tak tak napísala si to správne .

twininky
10. únor 2012

Ahojte holky, no to je pěkná paseka, co sem tady nebyla....mrzí mě jestli to některé z vás opravdu nevyšlo... ☹ je to škoda, protože je to dost nervů a peněz...pokud je to tak tak vám mohu popřát jen brzké zotavení a mnoho sil na další cestu či pokusy... 🤐

twininky
10. únor 2012

Jo jen přeposílám od administrátorky.....
Zamčení diskuse Embryotransfer 2012 Dnes v 08:32

jennyska (admin)
Příjemci: twininky
Ahoj,

z veřejné diskuze nelze udělat soukromá. Je třeba založit si zcela novou, soukromou diskuzi a mě poslat link na tu starou, veřejnou, kterou mohu zamknout

Měj se fajn,
Jennyska
Asmira team
twininky 2012-02-09 20:02:37 píše:
Ahoj jennysko, prosím co máme udělat proto, abychom si zamkli diskuzi a udělali ji soukromou??předem moc děkuji

twininky
10. únor 2012

@go doufám, že po těch článcích jsi naděje na //, třeba je ti špatně protože jsi těhule... 😉
test mám za 1, dalo se krásně opisovat, byla by škoda tam dnes nejet, jedničky se dávaly dnes opravdu zadarmo... 🙂

papuchalk
10. únor 2012

Ahoj holky,
@jahodnice
@annie29
@reni0602
to mě mrzí.
U nás to vypadá také bledě - prostě tentokrát to necítím. Dnes mě navíc pěkně bolí hlava 😝.
A jsem tak nějak rozhodnutá, že pokud to teď nevyjde, vrátím se do práce a budeme vděční za Vojtíška.
Akorát přemýšlím, jak testovat - jestli 10. den - a když bude test negativní, pokračovat v hormonech a čekat do toho 17. dne co mi nařídili v Pronatalu? S mou kombinací hormonů se mi totiž prý MS nespustí, tak nevím... Jak to děláte Vy?

Někdo se tu ptal na ten SARAPIS. Já si ho koupila, ale sebrala mi ho mamina, že prý to nemám brát (mamina je doktorka). Ale nepídila jsem se proč. Já u toho úspěšného KETu s Vojtíškem brala kombinaci: Calibrum Babyplan, mateří kašička v tobolkách (ta je i v tom Sarapisu, ale právě že se dá koupit i zvlášť) a pupalka dvouletá v tobolkách. Do toho piju dvakrát denně kontryhelový čaj.

darazv
10. únor 2012

@papuchalk ahoj ten kontryhel dufam že neberieš po transfere ale iba pred ním?nedoporučuje sa po transfere aspon čo viem ja a potvrdila mi to doktorka že žiadne bylinky v tehotenstve že viac škodia jak prospevaju,kontryhel je dobry počas menzesu na rúst sliznice aby bola dobre pripravena na transfer 😉

jahodnice
10. únor 2012

@papuchalk
já pro jistotu zajdu 14.den na krev. Nám v caru říkali, že test nemáme dělat dřív jak 14.den, dnes jsem teprve 10.den a prostě zvědavost zvítězila. Po transferu jsem byla 3 dny na marodní, pak byl víkend a po víkendu jsem šla do práce. Doma je to hrůza...

go
10. únor 2012

holky, hlavu vzhuru, i kdyz uprimne, sama nevim jak Vas povzbudit. Sama citim, ze vysledek u me bude negativni. Vcera jsem cely vecer prozvracela a dnes mam bolesti jako pred menzes. V kazdem pripade, za 3 mesice jsu do toho znova. Ktera se prida? 😉

go
10. únor 2012

@twininky uzasny, moc gratuluji, sikovna mamina 😀 . bohuzel ja mam dnes pocit, ze je vse ztraceno. Nejradeji bych testila zitra, ale manzel se rozciluje, ze je brzo a nechce me dojet pro testy ☹

jahodnice
10. únor 2012

@go
já se přidávám. Další pokus bych chtěla načasovat na konec školního roku

jahodnice
10. únor 2012

@twininky
super. Na to jak snadno jsi jedničku získala se nikdo ptát nebude 🙂

twininky
10. únor 2012

@jahodnice no asi tak...stejně to je předmět kterej je mi nanic 🙂

go
10. únor 2012

@jahodnice tak v tom budeme zase spolu, mam pocit, ze ja se dvou carek nedockam ☹

twininky
10. únor 2012

@go neser blaženo... 😀 okamžitě přelaď na jinou vlnu, řeklo se že jsi do trojky, už si zapomněla??...dokun nebudeš mít z krve tak na nic takovýho nemysli...žádný za 3 měsíce nebude.....

twininky
10. únor 2012

Holky dnes byl tak narvanej vlak, že sem myslela že budu snad hodinu stát...nakonec jsme se spolužačkou objevili dvě místa sicejsme seděli a hulákali na sebe přes uličku, ale i tak to byl komfort, ti parchanti nechtěj pouštět sednout, samej notebook a tašky a pak jsou děsně votrávený, když si chce člověk sednout, a nezletilci normálně chlastaj pivo, jela jsem asi po roce,...ale je to čimdál horší... 😕 😖

go
10. únor 2012

@twininky tak ja chci uz testit ☹ . Ty jsi taaak sikovna mamina, fakt gratuluji. 🙂 . Jaka byla cesta?

twininky
10. únor 2012

@go děkujůůů, snad to byla mimisků/ova premiéra ve škole a cesta vlakem...aspoň něco viděli/lo nového... 🙂 atřeba se jim bude chtít o to víc, když zjistili/lo, že se děje ještě něco jiného než válení doma....
A myslim, že bys už testit klidně mohla, dnes je mimískům 10 dní?, tak bych testovala nejlépe v neděli ráno...to je tak akorát na první...dřív to nemá cenu...a neděle je dobrá...věř mi, testovala jsem také 😉

twininky
10. únor 2012

@go jo acesta je popsána o dva příspěvky výše 😀

lokiska
autor
10. únor 2012

Holky co to čtu tady, jak tooo!!! Možná je na testy ještě brzy, někomu se objeví // až po očekáváné MS, tak ještě je naděje. Vím, co je to za pocity, znám je jako své boty!! My jsme měli všechna vyšetření ok, ale před tady tím posledním IVF (jak už jsem tady moockrát psala) jsem jedla avokádo na dělohu a hormony a na kvalitu vajíček olivy a po šesté se konečně objevily //, pořád tomu stejně nevěřím. Tak to hlavně nevzdávejte, taky jsme to mohli zabalit už dávno a být bez dětí a najednou ..... 🙂 takže hlavu vzhůru!!!

lokiska
autor
10. únor 2012

@papuchalk děkujiiii, v úterý zase krev, uvidíme jak to roste 🙂