Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

papuchalk
21. únor 2012

@twininky Celé těhu ne, ale skoro celý první trimestr jo. A pak asi občas taky... Prostě celé těhotenství s intimkou 😝 .

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
21. únor 2012

@lokiska ahojky, myslim na Tebe jak jsi dopadla. Tesim se dobre zpravy 😀

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
21. únor 2012

@twininky presne, ta se zase dela vzacnou 😀

darazv
21. únor 2012

Ahoj tehulky ako sa mate?ja idem 7.3 na imonologii ,neviete mi poradit či tam robia automaticky aj hematologicke vyšetrenie?ak ste tym prešli aky bol postup dakujem

lokiska
autor
21. únor 2012

@go
@twininky ahoj holky, co jsem přišla z práce, jsem tady měla kamošky a až teď odešly, myslím na vás a oznamuji, že mi tam ťuká jedno srdíčko, jsme hrozně rádi, bylo to úplně malilinkaté. Za 10 dnů kontrola, pokud bude vše ok, tak už mi dá těhotenskou knížku. Jupííííí a co vy, go jak dopadlas ty a twini už je to dobré?

lokiska
autor
21. únor 2012

@darazv Ahoj, byla jsem také na imuno, brali nám oběma krev a manžovi spermošky, vše bylo naštěstí ok a potom pohovor s dr. vyptávali se úplně na vše, výsledky potom poslali poštou.

go
21. únor 2012

@lokiska moooooc, opravdu moooc gratuluji. Krasny, uzasny. Mas fotecku? 🙂 V kolikatem jsi tedy tydnu?
Ja mela minule krev 71 a ted po ctyrech dnech 760, tak pry to roste krasne. Uvidime, bojim se dal 😒
Jeste jednou gratuluji 🙂

darazv
21. únor 2012

@lokiska a robili ti aj hematologicke vyšetenia tam?

lokiska
autor
21. únor 2012

@go děkujííí moooc, ty to máš také krásné bezva jsem ráda, že nám to dopadlo dobře!!!! ale také se bojím

lokiska
autor
21. únor 2012

@darazv jojo, vždyť píšu že nám brali krev nebo co myslíš?

go
21. únor 2012

@lokiska ja nevim, doktor mel radost jak to roste, ale podle tabulek me to ted prijde docela malo nebo nic moc 😒
V kolikatem jsi tedy tydnu, kdyz bylo videt krasne srdicko? 🙂

lokiska
autor
21. únor 2012

@go neee, každá to má jiné, je to v tom rozmezí, tak je to dobré!!! Byla jsem tak vyklepaná, že jsem se ho ani na týden nezeptala, ale v 6 a něco a on napsal : v děloze jeden živý plod g.h.6 tak asi tím myslí 6tt

darazv
21. únor 2012

@lokiska chcem vediet či na imunologii robia automaticky hematologii či nahodou nemám zražanlivost krve

lokiska
autor
21. únor 2012

@darazv z krve dělají testy na strašně moc věcí, to se nedalo ani zapamatovat a na srážlivost to tedy nevím jestli tam bylo.

lokiska
autor
21. únor 2012

@darazv tak jo i na srážlivost krve

jahodnice
21. únor 2012

@lokiska
gratuluji k miminku

lokiska
autor
21. únor 2012

@jahodnice děkuji, ale pořád to nic neznamá, sám dr. říkal, ať to zatím nikde neříkám, že šance je 95%, ale je tam pořád těch 5% že se může něco stát.

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
21. únor 2012

@twininky no jo no, nevím, kam se poděli všichni, ale co váček, ten tam byl také, ale pod ním bylo mimi krásně vidět

lokiska
autor
21. únor 2012

@twininky až za těch 10dnů, až budu mít knížku, teda doufám, že ji budu mít

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
21. únor 2012

@twininky jojo, já jsem také šťastná a za dva roky další IVFko 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
21. únor 2012

@twininky nevím jak, psát někomu a komu a co a jak 😀

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz