Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

twininky
7. únor 2012

@go já jí zavzácnim.... 😖 😠 a navíc tu diskusi tady založila, tak tu musí být až do konce roku..než zas někdo založí EMBRYOTRANSFER 2013 ......

papuchalk
7. únor 2012

@go To právě nevím. Minule jsem testovala 10. den, už to bylo vidět, tak uvažuju, že to zkusím stejně. Co Ty? Na žádnou krev asi nepůjdu, ani předtím jsem nešla. Minule si pamatuju, že jak jsem měla testovat ten 17. den, tak jsem akorát jela na vodu (na Sázavu, jen na jeden den), ráno jsem byla právoplatně těhule a dopoledne už jsem lochtala vlnky. Dnes se tomu sama divím, jaká jsem byla odvaha, asi už bych do toho teď nešla. Ačkoliv (!) na červen už máme zase domluvenou vodu, takže když to klapne bude z mrazáčka v červnu vodáček 😀 .

lokiska
autor
7. únor 2012

neeeee užžžžžž a teď faktttt 😀

lokiska
autor
7. únor 2012

nooo tak kde jsme skončily proncezny??? 😀

twininky
7. únor 2012

@lokiska pročti si asi tak 5 stránek zpět a můžeš se zapojit 😠 😀

lokiska
autor
7. únor 2012

@darazv krev budu vědět až ve čtvrtek, já už bych tak chtěla vědět něco, twini se fakt máš 😀 břicho mám nafouklé jak v 5měs. 😕 máte takéé??

twininky
7. únor 2012

@lokiska NU seš tady správky ně fóra, musíš se tady o nás starat 😉

lokiska
autor
7. únor 2012

@twininky 😀 něco jsem pročítala.............

go
7. únor 2012

@papuchalk to jsi docela odvaha, ale at si mimi zvyka na zivot 😉 . Ja budu testit asi 9 nebo 10den, dele to nevydrzim, mela jsem PK, ET az 5 den, tak uz by to mohlo byt videt. Mohu se zeptat kolik Ti je, ze jsi to minule brala tak sportovne? 😉

twininky
7. únor 2012

@lokiska já nemám vůbec nic...nějak..jen po ránu ty prsa, ale už taky málo... 🙂

lokiska
autor
7. únor 2012

@twininky jak jsou na tom ta naše mimina tento den, nevíš? nechce se mi hledat 🙂 Holky dnes ráno jsem dělala test (po té noci hrozné) a poprvé byla testovací silnější než kontrolní, modlím se ať to vydrží

lokiska
autor
7. únor 2012

@twininky ale máš super číslo a za chvíli budeš mama 😀 !!!!

twininky
7. únor 2012

@lokiska neke fakt jo???....že bych si taky koupila test?? néé kašlu už na to....no hele podle ultrazvuku tak je to getstační váček velikost kolem 3,5-4mm a v něm bude to mimi... 😉

lokiska
autor
7. únor 2012

@go kolikátý jsi den?

twininky
7. únor 2012

@lokiska to sem zvědavá koli budeš mít to HCG.... 😲

twininky
7. únor 2012

@lokiska ymslím že go je 2 po ET né, když byla v neděli.... 😉

lokiska
autor
7. únor 2012

@twininky týýý jo macci naši, jak povyskočili 😀

lokiska
autor
7. únor 2012

jooo vlastně 😨

twininky
7. únor 2012

@lokiska jenže na UTZ nebylo ještě nic vidět, jen ten váček... 😉, ale Dr. říkala že je pěkně umístěnej...

go
7. únor 2012

@lokiska teprve druhy , zblaznim se, od zitrka uz nelezim 🙂

twininky
7. únor 2012

@go já taky neležela, běkám po bytě od druhýho dne 😉

lokiska
autor
7. únor 2012

joooo? ono se hraje i na umístění 😀 týý jo. Já chci také váček, štvě mě - mám napsané v protokolu, že první kontrola až po testu 14D.C. Takže já teď 14 dní kromě té krve nebudu vědět nic, to jsou kokosi 😠

lokiska
autor
7. únor 2012

@go předchozí IVFka jsem se hlídala jako hrom, teď na to prdím, dělám všechno, dnes jsem musela utíkat i na bus 😒 no a poprvé // 🙂

twininky
7. únor 2012

@lokiska no když už sem tam byla, tak s mě Dr,. prohlídla....a všechno mi ukázala..byly na mě moc hodní i se sestřičkou...ještě šprýmovaly, říkala jsem jim, že chci dvojčátka, tak se smáli a Dr. říkala ať mě sestra vezme v tom případě více krve... 😀 byly milí...mám to tam moc ráda, horší bude až půjdu do péče klasického gynekologa... ☹

go
7. únor 2012

@twininky ten muj by byl nejradeji, abych lezela 14dni, ale ja mu ted rekla, ze zitra se jdeme projit a varim 😀

lokiska
autor
7. únor 2012

@go jasan, normálka, lepší i pro mimi 🙂

go
7. únor 2012

@lokiska mam taky nazor, ze je lepsi chovat se normalne 🙂

lokiska
autor
7. únor 2012

@twininky jooo jsou to veterináři 🙂 , ta moje obyč. dr neumí nabrat ani krev. Potom budu chodit už jen do centra

twininky
7. únor 2012

@go no to ten muj mi řek, že když sem doma , tak bych mohla něco dělat 😠 , 😀

twininky
7. únor 2012

@lokiska jakto?? že budeš chodit do centra??