Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

lokiska
autor
10. únor 2012

@go kdy se chystáš na test? jsem zvědavá, příznaky máš, určitě je to tam!!! 😀

go
10. únor 2012

@lokiska nejradeji bych testovala dnes, ale je brzo☹. Nevim kdy , mela bych to vydrzet alespon do utery. ☹

lokiska
autor
10. únor 2012

@go a to bude kolíkátý den?

lokiska
autor
10. únor 2012

@lokiska osm, deset?

go
10. únor 2012

@lokiska devet🙂teprve, ale mela jsem petidenni, tak snad by to mohlo byt videt.

twininky
10. únor 2012

@go psala jsem TI výše s tím testováním,.... 😉

lokiska
autor
10. únor 2012

jojo vydrž, určitě se objeví // 🙂 já jsem měla 4denní mimi a první duch se objevil 6.den po ET. Ale nikdo nechápe, jak je to možné, že tak brzy, já jsem také nechápala. Držím pěsti!!!!

go
10. únor 2012

@twininky ja vim, myslis tedy , ze bych mohla v nedeli? 😉

twininky
10. únor 2012

@go jo v neděli ráno, s co nejhustější močí....tys byla na punkci v úterý že??? 😉 jestli si to pamatuji...

lokiska
autor
10. únor 2012

@go zkus v neděli a řekni si, že když bude bílo, neznamená to nic, je to nejvíc brzo. 🙂

go
10. únor 2012

@twininky presne tak utery punkce a ET v nedeli 🙂

go
10. únor 2012

@lokiska jezis, ja fakt citim, ze bude bilo ☹ . Holka, alty a twini mate dvojcatka, divala jsem se jake maji byt hodnoty a vy mate fakt hodne 🙂

twininky
10. únor 2012

@go já měla taky v úterý punkci a testovala jsem v neděli ..dřív to nemá cenu určitě, testovala jsem v pátek-nic, a pak v neděli a to byla slabounká....jo a neznamená že když nebude čárka, že je to špatně, záleží na HCG, každá žena je jiná, takže se neděs a testuj třeba zas až v úterý a pak třeba až čtvrtek, protože HCG se dostává každému jinak a v jiném množství do moče....

Jo a nezapomeň...řekli sme si, že sme trojka....už to tady melem asi třetí týden....takže to měj napaměti, a ne že se na nás vyprdneš.... 😉 že ti je špatně neznamená že je to špatné.. 😉

Holky tyve normálně, my si za chvíli otevřem soukromé gynekologické ambulance, my už sme taky chytrý a vyčtený 😀 😀 😀

twininky
10. únor 2012

@go GOGAJZIII !!!!!!!! NESER S TAKOVÝMA ŘEČMA...BÍLO JE VENKU..TY UŽ SEDÍŠ TEJDEN VEVNITŘ A TAM JE TEPLO A ŽÁDNÝ BÍLO 😠 😠

go
10. únor 2012

Moje opory, uz mlcim😉). Dnes mam lepsi naladu, byla jsem u kadernice a s manzilkem na uzasnem obede v nejmilejsi restauraci 🙂 . Testim v patek a hotovo 😀 Vy koukejte drzet pesti maminy 😀

annie29
10. únor 2012

@papuchalk ahoj, mne se to taky samo nespusti, ale rikali nevysazovat leky do kontroly..

twininky
10. únor 2012

@go v pátek jo??? to je pěkně dlouho 😒 , to jako ještě týden budu čekat na tvůj výsledek??? 🙄 ty si teda kamarádka...já čekám na neděli...neděle je dobrá.... hele 12.2.2012 tak to je trochu hřích netestovat né??? 🙂

go
10. únor 2012

@twininky jeee, ja to popletla myslim nedeli, pisi patek 😀 😀

twininky
10. únor 2012

@go oki v kolik TI budu v neděli držet všechno co mám, mi ještě písneš zítra jo??? 😉 😀

go
10. únor 2012

@twininky jasne, ze zitra jsem tu. Jdeme se podivat k nam na zamek , jsou tam hody. 😀 Jen na chvilku, pak jsem zase tady 🙂

twininky
10. únor 2012

@go aspoň přijdeš na jiné myšleny, to je dobře..je fajn že máš nějaké rozptýlení.. 😉

go
10. únor 2012

@twininky alespon to rychleji do nedele utece 🙂

go
10. únor 2012

holky, moc dekuji za dnesni podporu, loucim se a tesim se na zitrek zase tady 🙂 papapa

lokiska
autor
10. únor 2012

@annie29 a co bude potom, píchanec?

twininky
10. únor 2012

@go jasný go bez odpočívat, zítra papa 😉

lokiska
autor
10. únor 2012

@go a kdes to viděla?

twininky
10. únor 2012

holky jdu taky koukat na TV, mějte se tady a opatrujte se 😉

lokiska
autor
10. únor 2012

takééé papapa

papuchalk
10. únor 2012

@darazv Ty jo, to já normálně ten kontryhel piju a pila jsem ho i s V. 😕 Aspoň myslím... Proč by se neměl? Já mám právě velké problémy s děl. sliznicí, neroste - potvora. Myslíš teda, že mám přestat? Cos brala Ty?