Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

twininky
12. únor 2012

@go vpořádku mamino....a zítra naprostý klídek.... 😉

gretta
12. únor 2012

@twininky Děkuji moc.Dám potom info jak jsme dopadli. 🙂

go
12. únor 2012

@twininky zitra lezim, ani se nehnu 🙂

twininky
12. únor 2012

@gretta no tak to rozhodně teď už musíš podávat zprávičky, když ses tady objevila 😀

lokiska
autor
12. únor 2012

@gretta ahoj, určitě budeme držet pěsti a přidáš se k nám s // 🙂

twininky
12. únor 2012

@go tak hodná....taková velká holka a blbne ...
odteď pěkně ležet, na chvilku vstát, třeba i pidi procházku, ale pomalu, a číst a sledovat veselé věci.... 😉

lokiska
autor
12. únor 2012

@gretta a necháš si dát jen jedno nebo dvě?

twininky
12. únor 2012

@lokiska no a třeba tady s jahodnicí začnou další trojku.... 😉

lokiska
autor
12. únor 2012

@twininky jojo to by mohly 🙂 a holky, trocha pohybu miminkám jen prospějě, žádné válení, jen když si tělo fakt řekne 🙂

twininky
12. únor 2012

@lokiska však jo....já se válím dle potřeby.... 😀 😀

go
12. únor 2012

maminy, jeste, ze to mate nacteny...diky vam jsem dneska nasla ducha. Loki a twini 😀

twininky
12. únor 2012

@go no vidíš a tys chtěla čekat a zbytečně se nervovat... 😉

go
12. únor 2012

@twininky no , jen jestli jsem toho ducha dnes nezahnala....bojim zitrka 😒

twininky
12. únor 2012

@lokiska
@go holky my si tady pak založíme online gynekologické poradenství 😀 😀 😀

go
12. únor 2012

@twininky jasne a ja jsem zatim vase asistentka 😀

twininky
12. únor 2012

@go neboj určitě nezahnala, ale šetřitbse už opravdu musíš, neříkám jel nehybně ležet, ale poslouchta tělo...jak bude náznak únavy-hned poslechni... 😉

twininky
12. únor 2012

@go Online poradenství TWIGOLOK 😀 😀

lokiska
autor
12. únor 2012

@twininky super název 😀

lokiska
autor
12. únor 2012

@go zítra pošli hned fotku testíku!! To mě baví 🙂

go
12. únor 2012

TWIGOLOK....drzte me zitra prosim pesti. Opatrujte se maminy, dobrou 🙂

twininky
12. únor 2012

@go tak dobrou ...a neboj věřím ti už od začátku 😉 , zítra už bude lepší... 😉 papa

twininky
12. únor 2012

taky jdu, tak děvčátka papa a dobrou noc... 😉

jahodnice
13. únor 2012

tak jsem dnes zkusila ten digitální zázrak clear blue a vykouklo na mě mínus. Takže na krev zítra nepůjdu, vysadím léky a budu doufat, že příště se štěstí usměje i na mě. Rozhodli jsme se, že druhá stimulace bude poslední, nechci do sebe do nekonečna prát hormony a žít v permanentním stresu...

kockacz
13. únor 2012

@jahodnice To je mi lito 😒 Preju hodne sil do dalsiho pokusu.

reni0602
13. únor 2012

@jahodnice Taky mi je to moc líto, držím palce do přirozeného snažení, IVF není vše, jde to přece i přirozeně, možná to jen déle trvá 😉 My jssme se rozhodli přestat počítat plodné dny atd. a necháváme tomu do konce léta volný průběh, už to nebylo k žití.

twininky
13. únor 2012

@jahodnice tak tomě mrzí ☹ , to už by se asi mělo ukázat...je to škoda....tak snad teď načerpat síly a novou energii na další....hlavně se dát do kupy...a příště už to snad musí vyjít 😉

twininky
13. únor 2012

@go no TWIGOLOK drží pěsti a informace tady žádná 😎

go
13. únor 2012

@twininky zdravim holky, omlouam se za zpozdeni, mela jsem tu brachu 🙂 . Testik je podobny jako vcera, nooo je to o trochu silnejsi, ale stale duch.
Jak se mate vy, maminky? 😉

twininky
13. únor 2012

@go no vidíš...tak je to všechno vpořádku....n to je jasný že to sílí pomalu, ale bude, počkej dva dny a pak testni zas....to už je pak lepší vidět 😉
mě je blbě od žaludku, nechce se mi vůbec do jídla, ale to nějak mám od začátku, takže beru že je to příznak a jsem spokojená...mam to skoro každý ráno....a večer bych pak do sebe hrnula všechno....měla bych si něco dát, ale vůbec nemám chuť... ☹
a ještě kapinečku špiním, ale snad bude dobře... 😉

go
13. únor 2012

@twininky to je priznak jako hrom, nechtenstvi po ranu. Ja mam prave obavu, ze ja zadne priznaky nemam. Jsem jen silene unavena. Myslis , ze bych na testu cler blue uz mela plus?