Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

nikohlava
14. únor 2012

@gretta Gratuluji a moc držím palečky 🙂 Ať se fešákum u tebe mooc líbí 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
14. únor 2012

@nikohlava chodim do Pronatalu na Prahu 4. Jinak bydlim kousek za Pruhoniceme, teprve 2 mesice 🙂

lokiska
autor
14. únor 2012

ahooj holky, teda to je tady dnes fičák co 🙂, zase k nám někdo přibyl, to je dobře 🙂Já jsem dnes krev nestihla, tak snad zítra. Prsa pořád bolí, Twini máš asi pravdu, ale víš co jsem si už prožila, to bylo hrozné, 5x takové trápení.......
s Utroušem jasně, ber ho tak a Go ty takéé!!! a ukaž nám svoji sbírku!! 🙂

lokiska
autor
14. únor 2012

bezva test je i Gravitest 10, zadejte do vyhledavače ahned se vám ukáže. 3ks za 46Kč. Ukázal mi už 6.den po ET. Z toho mám tu svoji sbírku 🙂

nikohlava
14. únor 2012

@go Jééé, tak to jsi bydlela kousek já bydlela v Říčanech u Prahy. 🙂 A jak ti je?

go
14. únor 2012

@lokiska ja uz to nefotim, myslim, ze to vypada stale stejne, no jen opravdu o malicko silnejsi ne predevcirem, ale stejne jako vcera. Navic jsem dnes zacala spinit, sice to uz prestava, ale jsem z toho nervozni ☹
Potvoro , jaktoze jsi nesla na krev, ja byla zvedava 😉

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
14. únor 2012

@go to bude dobré, přidej utrouš!! A nebuď hubatá 🙂 na krev se pokusím zítra, ale vědět budu stejně až ve čtvrtek a docela se bojím
@twininky to bude v pohodě, to je to mimi. Já nešpiním, doufám, že ty miminka tam nemám všechny tři jejda, to bych asi nevysvětlila

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
14. únor 2012

@twininky nejsem potvora, jen někdy 😀

lokiska
autor
14. únor 2012

@twininky jsem se dívala zase na ty fotky mimi, za týden už se budou podobat člověku 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
14. únor 2012

@twininky nic vidět? jako ani bublina??? mrknu tam

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
14. únor 2012

@twininky jooo to je normál teď, je brzo, proto si nás ti naši doktoři teď ještě nezvou, v tom 7.týdnu by tam už být něco mělo 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
14. únor 2012

@twininky a ona je kolikátý týden? V TP říjen není, kde jste zase teď?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sal80
14. únor 2012

Ahoj holky. Pokud se podaří a bude vše, jak má být, tak bych měla mít ET začátkem dubna. Teď čekám na MS a pak to zase začne...stimulace na 2.IVF. Smím k tedy k vám? 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sal80
14. únor 2012

@twininky Tak to je dobře 🙂

nikohlava
14. únor 2012

Holky držím Vám všem moc pěsti ať se vše povede jak má 🙂 Ať je vše v naprostým pořádku 🙂

go
14. únor 2012

ahoj holky, kde bych byla, je Valentyn, manze me vytahl na vecu 😀
Bohuzel, aby toho vseho nebylo malo, po prijezdu dumu jsem si ted ulomila zub. Nevim co s tim , protoze ted bych asi k zubari chodit nemela☹(
Co vy, maminy, odpocivate? 😉

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
14. únor 2012

@twininky jojo, jsem rada , ze ho mam, kdyz vidim ty blazinky okolo 🙂 . Dostala jsem opravdu mega velkou kytku a pradlo, ktere jsem mu ukazovala minuly tyden v casaku 🙂 . Sice ho ted neuziju, ale moc se me libilo 🙂
Zub je mrtva osmicka, uz me ji chtel zubar vytrhnout a ja jsem tam nezodpovedne nesla😢
Jak ti je, dodrzujes vyssi davky utrouse? 😉
V kolikatem ty jsi ted tedy tydnu, paty? 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
14. únor 2012

@twininky tak to budu ve ctvrtek straaasne drzet pesti. 🙂 . ja uz ted vecer prestala spinit, tak uvidim co zase v noci. rano si udelam testik, ale bujim se, ze tam bude opet stejny duch. ☹