Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
14. únor 2012

@twininky mame to same cekani a nervy, alespon ze se tu navzajem mame a podporujeme 😉

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
14. únor 2012

@twininky jeste neee, nechci to zakriknout 😒 🙂

go
14. únor 2012

@twininky moc dekuji. Krasne sny, papa zitra 🙂

papuchalk
14. únor 2012

@twininky Ahoj, chci Tě jen podpořit, já měla s Vojtou to samo, špinila jsem hodně a pak bohužel i celkem hodně krvácela asi dva dny a sice to nikdo nikdy nepotvrdil, ale asi to bylo to druhé embryjko, co se neudrželo. Každopádně je to opravdu normální, neboj se. Budu držet nadále palce 🙂 .

go
15. únor 2012

Dobre rano, tak hlasim konecne poradnou druhou carku 🙂 . Dnes je to 10.den od ET. Bohuzel me desi spineni, ktere je tedy opravdu slabe, ale je ☹

jahodnice
15. únor 2012

@go
tak ti oficiálně gratujuji!!!

go
15. únor 2012

@jahodnice moc dekuji, ale zatim ani nemam radost. Nemohu tomu verit a to spineni me prijde divne 😒
Uzivala jsi vcera prazdniny? 🙂

reni0602
15. únor 2012

@go Moc gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

go
15. únor 2012

@reni0602 moc dekuji a doufam, ze je k cemu.Mam strach 😒

reni0602
15. únor 2012

@go Neboj, jsem ráda, že to někomu vyšlo, že to prostě jde 🙂

jahodnice
15. únor 2012

@go
byla jsem u kadeřnice a pak jsem musela uklízet po řemeslnících- nechali jsme si udělat nové skříňky do koupelny a ještě poličky do ložnice, stůl na počítač...všude byly piliny, odřezky. Hlavně jsem musela vytřít i společnou chodbu, aby sousedi nenadávali.
Teď sedím v obýváku, zírám z okna, pod okny mi kouří herci z Ulice

go
15. únor 2012

@jahodnice uzasny, alespon clovek prijde na jine myslenky 🙂 . Take stale neco doma vymyslim, co jeste udelat. Bydlime tady teprve 2 mesice.
Ja mam ted pustenou ulici v telce a za okny silena snehova vanice. Fajn, ze ty to mas zive 😉

go
15. únor 2012

@reni0602 no , jeste moc nechci rikat, ze to vyslo....jsou to nervy, ale dve carky jsou prvni krok 🙂
Me IVF je to ctvrte, ale vlastne se ted zadarilo na druhy pokus s manzelem 🙂
Nechci tomu ani verit, bala jsem se toho veku, ale vidis, jde to i ve ctyriceti 😉

reni0602
15. únor 2012

@go Super, jsi moje naděje, ten věk je pro mě dost limitující, ale když se podívám okolo sebe nebo na "celebrity" tak je těhotných v tomto a vyšším věku víc a víc 😀

jahodnice
15. únor 2012

@go
teď prošla pod okny Ingrid z Ulice

go
15. únor 2012

@reni0602 presne, ja bych do toho sla hned za 3 mesice znovu, pokud by se nepovedlo.
Planovala jsem, ze hnes jak bude test bez carek vyrazime na hory a pak hned odletime nekam do tepla. Zahnat smutek a nabrat silu na dalsi IVF. 🙂
Moc Ti preji hodne sil 🙂

reni0602
15. únor 2012

@go Já si dám teď pauzu, chci si užít jaro a pak chalupu, no a po prázdninách bych šla do toho Nativu, je to fakt asi o dost levnější, stejně jsem chtěla rodit na jaře 😀

go
15. únor 2012

@reni0602 ja taky chtela rodit na jare 🙂

reni0602
15. únor 2012

@go Jenže já už v tom loňském 😀

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
15. únor 2012

@twininky no, uz jsem trochu klidnejsi, ale jen na chvilku. Vis jak , jsou to nervy az do konce 😒
Ty se hlavne nestresuj, zitra tam na tebe uz bude koukat 😀
Ja jdu zitra na krev. Kam ty jdes zitra na KO, do caru?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
15. únor 2012

@twininky ale neco videt bude a ty budes vic v klidu.
Ja jsem ted silene zklamana, nastvana - ted vysel v jednom casaku rozhovor s moji spise znamou , ani ne kamoskou(i kdyz ona me tak asi bere). Napsala tam- cituji: jsem rada, ze jsem mela dite v 25letech, alespon se nemusim tak nesmyslne a urputne snazit o dite za kazdou cenu jako nektere me kamaradky.
Sileny, je me z toho blbe, mrcha.

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz