Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

lokiska
autor
23. únor 2012

@twininky
@go holky co sex, já se asi bojím 😀

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
23. únor 2012

@twininky ja se tesim pokud to vyjde, jak budeme pekne za sebou rodit🙂) 😀

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
23. únor 2012

@lokiska ja se taky bojim a nastesti manza zatim taky, ale nevim jak to bude dal 😉 😉

lokiska
autor
23. únor 2012

@go ty jsi taková chuďounká, se máš. Já mám 68kg, nechci se vidět v létě, to budu asi pěkná krasavice 🙂

go
23. únor 2012

@twininky ja prave vzdy priberu po hormonech. Vypada to jako malo, ale ja jsem ted silene neforemna ☹

lokiska
autor
23. únor 2012

@go na UZ prvního? já 2.3.

go
23. únor 2012

@lokiska neboj , to vypada jen na kila, jinak jsem kulicka 😀

go
23. únor 2012

@lokiska bojim 😠

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
23. únor 2012

@twininky tak opatrne a dobrou, at je lepe. papa 🙂

lokiska
autor
23. únor 2012

@go já také bojím, ale už ne tak, jako předtím, snad nám to dobře opět dopadne 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
23. únor 2012

@twininky dobrou paaa

go
23. únor 2012

@lokiska urcite, ty uz to mas opravdu krasny 🙂 Taky budu klidnejsi az uvidim srdicko 😉

lokiska
autor
23. únor 2012

@go tak já také půjdu, jsem znavená 🙂 zítra ju paaaa

lokiska
autor
23. únor 2012

@go joo vidět srdíčko je hrozně krásný pocit, těš se !!!! 🙂

go
23. únor 2012

@lokiska dobrou noc, papa 🙂

papuchalk
23. únor 2012

Ahoj holky, tak já byla před chvíli poprvé nad záchodem 😀 . Ale spíš si myslím, že jsem se přeplácala sladkým 😝 .

@lokiska Ten sex, to mě taky zajímá 🙂 . My měli minule "půst" - ale ani ne jako, že bych se bála, ale spíš, že tam bylo dítě - mně to přišlo divný 😝 😀 😝 .

bobecek79
24. únor 2012

ahoj holky můžu se přidat k Vám do diskuse??? Já jsem asi o trošku pozadu než Vy. ET jsem 31.1. a pozitivní TT 14.2. Měla bych být v 6tt,ale čekám na potvrzení srdíčka UTZ,což je až 5.3. To čekání co bude je snad nejhorší ze všeho. Jinak příznaky kromě toho,že mám citlivá prsa a zvětšené bradavky žádné. Ve středu mě bylo nějak divně na zvracení ale už je to dobrý,tak nevím.... 😒 Snad je všechno v pořádku. Budu ráda,když mě mezi sebe přijmete,aspň si zkrátím to čekání.

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bobecek79
24. únor 2012

@twininky děkují za přivítání!!! 🙂
A ještě jeden dotaz. Holky testovaly jste se neustále až do UTZ,nebo jste to nechaly a doufaly jste????

maja89
24. únor 2012

@bobecek79 Ahojky, vítám tě a gratuluji. Já bohužel patřím do té skupiny "nedočkavek" , UZ mám až 12.3, takže jsem si na vlastní žádost nechala odebrat krev na HCG a sleduju i čárku na testíku... 🤐

bobecek79
24. únor 2012

@maja89 a kdy sis dělala oficiální TT??? V kolikátém jsi týdnu? A jak se cíítš??? To je otázek najednou,že.. 🙂 ??? Já dělala naposledy TT 20 den po ET a testovací čárka naběhla snad ihned a byla silnější než ta kontrolní. Tak věřím,že bobečci jsou pořád u mě v bříšku...

maja89
24. únor 2012

@bobecek79 Napsala jsem ti do soukromé pošty, snad nevadí 🙂

lokiska
autor
24. únor 2012

@bobecek79 ahoj, také tě vítám další s pozitivním testem 🙂a gratuluji. Já jsem testovala asi 8x můžeš se podívat do mého alba 🙂

lokiska
autor
24. únor 2012

@papuchalk to jste se rok netulili? týýý jo, tak to bychom asi nevydrželi 😀 asi brzy na to vletíme opatrně 😀

bobecek79
24. únor 2012

@lokiska také děkuji za přivítání,to jsou teda testíky,super!!!! 🙂 Já testovala jen 5x. A už jsi byla na UTZ potvrzení srdíčka???

lokiska
autor
24. únor 2012

@bobecek79 jojo poprvé teď v úterý, ťukalo tam, úplně malilinkaté bylo, na další UZ jdu příští pátek, jestli to bude ok, tak mi dá těhu průkaz 🙂 já jsem v 7tt