Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

papuchalk
28. únor 2012

@go Už to do toho čtvrtka nějak doklepeme. Já právě mám stavy, že se bojím mimoděložního, pak se zase bojím dvojčat, pak se zase bojím, že to nezvládneme (jako finančně a s dvěma dětma), pak se zase bojím, že Vojtíšek bude žárlit... fakt si připadám jako pako 😀 . Ale neboj, bude to dobrý! Musí sakra! 😀

go
28. únor 2012

@papuchalk zvladne se vsechno, neboj 😉 . Moc si preji , aby nam to obema vyslo 🙂 . Ja bych dvojcata brala 😀

papuchalk
28. únor 2012

@go Já vím, já bych je v prvním vrhu ( 😀 ) taky brala. Ale teď mi to už ani doktoři nedoporučili - měla jsem blbej porod, velké mimi, komplikace, takže Vobořil i Slámová říkali, že dvojčata ne. Ty jo, mně je teď tak blbě, že snad půjdu nad WC 😝 😝 😝 😀 Naštěstí V. už spí, jsem doma sama.

go
28. únor 2012

@papuchalk ja vubec nemam zadne nevolnosti, coz me strasi☹

papuchalk
28. únor 2012

@go To nic neznamená. To má každej jinak. Já jsem zase v šoku, jak tu všichni píšou o těch prsou, mně se s prsama nic neděje.

go
28. únor 2012

@papuchalk me take nic, jen mam mozna citlivejsi bradavky, ale nic zasadniho 😒

go
1. bře 2012

@papuchalk ahoj, moc na Tebe myslim, zda je vse v poradku 🙂

papuchalk
1. bře 2012

@go Napsala jsem Ti do IP.

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lola72
2. bře 2012

@go Ahoj holky.Nezlobte se ,že vám tady lezu,ale celkem pravidelně vás čtu.Moc nepřispívám,spíš hledám takové berličky,kde se co komu povede.Na tebe Go se dívám,protože jsi psala,že máš taky kolem 40 let,Hcg jsi taky měla nízké.Tak jsem čekala do tvého ultrazvuku,jak to dopadne.A ty jsi tady nic nenapsala.Já vím,že nemusíš,ale doufala jsem,že ti to dopadlo dobře ,a že i já mám snad naději.Já jdu na ult.až 8.3.,tak mám nervy.Pořád mě bolí břicho a každou chvilku si dám vložku,protože si mi příjde ,že dostávám menzes.Já vím ,že to tak bývá,protože jsem byla už pětkrát těhotná,ale čtyřikrýt jsem potratila.Máme doma třiapůlletého prďolku.Ale strašně bychom chtěli pro něho ještě sourozence,a tentokrát je to už fakt poslední pokus.Transfer byl 10.2. a Hcg 12 den byl jen 70,3.Sice mi zaváděli jen 3 denní embria,ale i tak mi to příjdé nízké.Pokud bys mi mohla napsat jak dopadla kontrola,byla bych moc ráda.Děkuji!

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lola72
2. bře 2012

@twininky Do pr...,to je krásné.!!!Ale dyť ty taky budeš ne?Hlavně lež ať se to krvácení nerozjede.Jsi doma ne?Mi právě teď taky nic není,když jsem čekala kluky,tak mi bylo už celke šoufl.Ale to tam byli dva,takže to hcg bylo vyšší.Už mi z toho asi hrábne.Člověk si říkal,že to teď nebude tak prožívat,když už má jedno dítko doma,ale je to úplně stéjné!!!Možná horší,protože vím,že už jde o poslední šanci.Dík!

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lola72
2. bře 2012

@twininky Jo ,ty moje kecy jsou vůči vám asi nemístné.Taky jsem si tím vším prošla a věř ,že kdybych vám napsala co všechno nás potkalo,nebylo by to pěkné psaní.Ten jeden klučina je těžce vybojovaný!A probrečený!Ale nebudu vás nervovat.Ty říjnovky to je soukromé že?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
2. bře 2012

@lola72 ahoj, dekuji za zpravicku 🙂 . Vcera jsem psala jak dopadl UTZ. Vse v poradku, naznak srdecni akce. Jen nevim s tim HCG, byla jsem poprve 11 den a pak myslim 14 nebo 16 a doktor byl nadseny jak to roste a gratuloval k tehu, tak to asi nebylo nizke.🙂. Moc Ti drzim pesti 🙂 . Delala jsi ten digitalni test? 😉

go
2. bře 2012

@twininky ja jdu take na UTZ 8.3. , budeme na sebe myslet 🙂 🙂

lokiska
autor
2. bře 2012

@go
@twininky
@papuchalk ahoj holky, tak jsem byla dnes na UTZ a už mi dali knížku s termínem porodu 13.10., mimi měří 1,7cm a máme první fotečku 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
2. bře 2012

@lokiska jezis, to je nadhera🙂. V kolikatem jsi podle utz tydnu? Moc, moc gratuluji 🙂

lokiska
autor
2. bře 2012

@go
@twininky holky děkujííííí!!!! jsem v 8tt, krev a všechna vyšetření za 14dní. a co vy, jak jste na tom?

lola72
3. bře 2012

@go Ahoj,no já jsem asi viděla jenom to Hcg z 11 dne.No nízké,víš já jenom jak tady čtu některé holky,a ty mají neuvěřitelné čísla,tak jsem z toho dostala komplex.Máš dobré že jsi teda byla dalším odběru a dobře to stoupalo.Já jsem totiž na další krvi už nebyla,takže nevím a mám z toho celkem strach.Mám pocit totiž,že podle testů to stoupalo málo.Člověk by ale asi neměl nic číst,každý je fakt jiný,a potom z toho jenom blbnem.Ale když ti to říkal doktor,tak je to dobré.Jen tak dál.Já musím počkat do toho 8.3.Pokud nezačnu krvácet dřív!!!Asi si říkáš,že jsem pesimistka,ale po mých zkušenostech spíš realistka.Ze mě si neberte příklad!

nikohlava
8. bře 2012

Ahoojj holky, kde jste všicii?? Nějaké zprávičky? Jak se cítíte? 🙂

lola72
8. bře 2012

@go
@lokiska Tak holky jak jste dopadly?Dneska měla být zase nějaká vyšetření.Já teda nic moc,protože jsem v pondělí zakrvácela,tak jsem jela do CARU o den dřív.Na ultrazvuku se to jevilo menší než mělo.12 mm a bylo to takové neostré.Akce tam prý ještě být nemusí,ale vzali mi krev na hcg a zítra jdu na další,jestli to roste.Takže to vypadá bledě.Víte u mě se opakuje pořád stéjný scénář.V noci dostanu do dělohy strašnou křeč,nebo stah,nebo jak to mám nazvat.Potom za dva dni zakrvacím,zastaví se to a embrio třeba ještě 14 dní žije .Potom se zastaví srdeční akce a následuje revize.Podle všech vyšetření jsem zdravá,doktoři vůbec nejsou na to schopni odpovědět,co se mi to vlastně děje.Je to zoufalé,já už do předu vím jak to proběhne.Pátý potrat!!!Tak snad vý jste aspoň dopadly lépe.Teda pokud to není tajné!Zítra držte palce,ale moc velké naděje si nedávám.Mějte se.

go
8. bře 2012

@lola72 ahoj, moc Ti drzim pesti. Nevim ted v kolikatem jsi tydni, ja v necelem sedmem a to ma velke asi takto.........citace z netu:Těhotenský kalendář - 7. týden těhotenství, V tomto týdnu se objevují končetinové výběžky a dítě doroste do konce týdne do velikosti 7-9 mm.
Podle netu se tedy nemusis obavat, 12mm to krasne roste. 🙂
Moc, moc Ti drzim pesti 🙂

lokiska
autor
10. bře 2012

@go
@lola72 ahoj holky, tak jsem skončila s krvácením v nemocnici - hematom 16x2Omm pod placentou, krvácela jsem úplně moc, myslela jsem, že je to konec, ale naštěstí už je to ok. hem. se zmenšil a teď už jen špinění. dali mi kapačku a beru ascorutin krvácení okamžitě přestalo, ležela jsem tam týden, to byl hrozný strach čekat na utz jak to dopdlo, jestli mimi přežilo brrrrrr. lolo jak jsi dopadla dnes a go vše ok?

go
11. bře 2012

@lokiska ahoj, uz jsem si rikala, ze na nas kasles uplne. 😒 Tak hura , ze je vse v poradku a jsi z nemocnice doma. Jak Ti je jinak? Chodis jeste do prace?
Ja byla na kontrole 8.3., mimi roste, srdicko tluce a ja se citim fajn. Zadne nevolnosti, jen zeru a jsem unavena 😀

lokiska
autor
11. bře 2012

@go mě pořád bolí ta prsa, jinak také nic, na práci už prdím, hlavně aby mimi přežilo, dr říkal, že až po 12.týdnu se může mluvit o těhotenství. Tak ti gratuluji, že máš vše ok!!!! fotečku máš?

go
11. bře 2012

@lokiska fotecku mam , ale uz jsem ji sem ani nedavala 🙂 . Dobre, ze uz nechodis do prace a uzivas si klidek. Taky se tesim az budu mit po 12tt. Doufam, ze budu klidnejsi 🙂

maja89
12. bře 2012

Ahojky holky, dlouho jsem nic nenapsala, ale to neznamená že nesleduji jak se daří Vám 🙂
Dnes jsme byli na UZ a máme srdeční akci u obou mimísků, takže se nám zadařila dvojčátka 🙂 Mám hroznou radost, manžel byl na UZ se mnou a oba dva jsme naprosto nadšení. 28.3 jdu do první poradny, kde mi už vystaví i těhu průkazku 😵