Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

lokiska
autor
12. únor 2012

@jahodnice neboj bude

go
12. únor 2012

@twininky jee, to by bylo supeeeer 😀

twininky
12. únor 2012

@jahodnice ještě není nic ztraceno, ještě můžou vykouknout 😉

go
12. únor 2012

@jahodnice jeste pockej, ja mela 5denni, tak tebe to treba jeste ceka. moc ti to preji 🙂 . Zaslouzis si to a neterinka by se krasne starala o mimi 🙂

jahodnice
12. únor 2012

@go
neteřince by se miminko moc líbilo, je jedináček a nejspíš už jedináčkem zůstane. Rodiče jsou rozvedení, její mamka už druhé dítě nikdy nechtěla, navíc její nový partner má 2 dospělé děti, takže ji do dalšího děcka netlačí. Můj brácha je teď na invalidním důchodu s plotýnkami, platí alimenty, hypotéku, ten si další dítě zatím opravdu nemůže dovolit a žádnou stálou partnerku nemá

go
12. únor 2012

@jahodnice tak mas motivaci vydrzet. 😉 Zkus testik 14den a uvidis. Vsechny ti tady drzime pesti 🙂

jahodnice
12. únor 2012

@go
zítra nebo v úterý zajdu na krev a bude jasno hned. Moc děkuju za podporu,všem

twininky
12. únor 2012

@jahodnice jjo určitě, ještě vydrž, budem na tebe myslet...aby ses přidala k nám... 😉 😉 hlavně ještě věřit.. 😉

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
12. únor 2012

@twininky myslím, že to tím může být!!! jak už jsem psala, tak to většinou bývá snižující se hladinou progesteronu a teď ho doplnilas, tak to bude dobrééé!! 🙂

twininky
12. únor 2012

@lokiska a myslíš že zas můžu postupně snížit na 2-2-2, já totiž ho nemám tolik, a nevím co bych měla pak říct Dr....bojím se že by mě mohla vynadat, že dělám něco za jejími zády 😕

lokiska
autor
12. únor 2012

@twininky určitě ti nenadá, řekni, proč jich začalas brát víc a že ti to pomohlo a vůbec se jí neboj. Určitě nesnižuj.
Prý při úplném vysazení utrog. hrozí velké riziko potratu, takže ten utrouš je fakt věda na to, tak bych řekla fakt nesnižovat.

twininky
12. únor 2012

@lokiska no já bych úplně samozřejmě nevysadila, jen bych se vrátila k 2-2-2 teď sem brala 3-3-2...tak bych zas jela 2-3-2 a pak 2-2-2, ale asi jí to řeknu že jsem si přidala...ale stejně se bojím aby mi neřekla, že na mě kašle, že si myslím, že jsem chytřejší než ona třeba...já nevím....no hlavně že dnes tak úplně pidi špinění ráno a teď malilinká kapinečka...tak jsem zas trochu klidnější... 😉

lokiska
autor
12. únor 2012

@twininky jo já vím, jen jsem tím chtěla říct, že ten utrogestan fakt pomáhá. Přece když jí řekneš žes špinila a žes měla velký strach a někdo ti to poradil a ono to zabralo, tak to by byla pipina pěkná, kdyby na tebe byla naštvaná nebo něco.

twininky
12. únor 2012

@lokiska hmm asi ano, tak jo já zkusim brát 2-3-2 když to bude stačit....a řeknu jí to tedy... 😉 hlavně že se to dnes zastavilo, fakt jsem hrozně ráda... 🙂 člověka hned napadají nejčernější myšlenky.... 😉

lokiska
autor
12. únor 2012

@twininky to ti věřím, já mám také strach, jakmile cítím něco podivného 🙂 tak letím na WC ale to se vždycky dere utrouš ven 🙂 stejně sa také bojím toho UZ. jdu na něho až 21. to je hrozná doba

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
12. únor 2012

@twininky my jsme totiž dostaly papír, na kterém jsou body, co máme jak dělat a je tam napsané, že se objednat na první kontrolu po pozitivním testu, kt. se měl dělat 15.den po ET. No a to vychází až v 7tt. ☹ . Jestli jim to přijde zbytečné dřív, já nevím. Ale také bych už chtěla něco vidět 🙂 Jsem zvědavá na tebe 🙂

twininky
12. únor 2012

@lokiska já vše domlouvám vždy individuálně dle domluvy s Dr., oni razí heslo individuální přístup ke každé pacientce...takže já měla při pozitiv testu jet na krev a další KO už domlouváme postupně...Jako kdyby mě nic nebylo tak dobrý ale docela se mi to hodí že jedu dřív kvůli tomu špinění.....
No jsem taky zvědavá, jestli mimísek/ové poporostl/i...... 🙂 pořád doufám, však oni už mi řeknou...
A ty se jinak cítíš vpohodě ??

twininky
12. únor 2012

@go tak co ty mamino, jak se cejtíš a odpočíváš??? 😉

go
12. únor 2012

@twininky prave, ze ted mam vycitky, moc jsem neodpocivala. Rano jsem varila, manzel byl nastvany, ze pry nemam nic delat. Pak prochazka a ted chystani chlebicku pro navstevu. Mam vycitky z tech predklonu do mycky atd....bojim se ☹
Jak je tobe, odpocivas? 🙂

twininky
12. únor 2012

@go no tak nějak jo...zvýšila jsem ten ultrogetsan a řekla bych že je to lepší, prý se může brát max. 8 denně zas to zkusim postupně snížit na 6, ale ve čt. to doktorce řeknu že jsem měla špinění....dnes mám jen tak lehce...
trochu polehávám....takže nemám moc dělat předklony?? já pořád zvedám psa.- malej knírač-to se nedá pořách chce chovat 🙂 ..a tak nějak se taky ohýbám 😒

go
12. únor 2012

@twininky ja bych to klidne doktorce rekla, urcite bude v pohode, kdyz ji reknes, ze jsi mela obavu.
S tim predklaneni jsi me uklidnila. Ja mam vycitky, jsem silene unaveny a nohy mam uplne natekle ☹

twininky
12. únor 2012

@go jakmile ale únava tak okamžitě lehnout....hodně teď poslouchám své tělo a jakmile mi něco takovýho oznámí už ležim, bolí mě břicho -ležim, bolí mě záda -ležim, je mi blbě od žaludku-ležim....třeba vždy jen 10minut, ale jdu dycky odpočnout....pak je zas líp, tak mě otrne a zas jdu něco dělat.....hodně se hlídám, ale nestydim se za to, tolik se bojím, že to možná přeháním....chce se mi trochu spát-zdřímnu si třeba aspoň na 20 min...to mimi všechno ví...tak chci aby se sem těšilo, tak dělám vše proto aby byla pohoda 😀

twininky
12. únor 2012

@go ale jestli si takhle hodně unavená, tak bych být tebou dala sprchu a šla lehnout....hele klidně pak blázni ale teď se aspoň do 12tt šetři.... 😕

go
12. únor 2012

@twininky to je dobre, pohoda je nejdulezitejsi. Take se snazim odpocivat a nic moc nedelat, ale dnes jsem to asi prehnala. Doufam, ze zitra bude alespon duch.

gretta
12. únor 2012

Ahoj holky, tak já jsem měla jít na 1. pokus už v prosinci. Měla jsem ale špatné hormonální výsledky v krvi, tak mi dr. doporučil odložit to na leden. V lednu (pátek 13.) mi brali vajíčka. Všechno vypadalo perfektně, 6 vajíček a všechny oplodnili. Pátý den po odběru jsem měla jít na transfét. Den před tím mě ale začalo šíleně bolet břicho, začala jsem zvracet a měla jsem i průjem. Když jsem na druhý den přijela, dr. mi řekl, že mám hyperstimulaci ovarií a že transfér opět posuneme podle toho jak se budu cítit ☹ Poležela jsem si tři dny vnemocnici.
Zítra mě čeká 1. embryotransfér. Jeden bobek to bohužel vzdal, ale mám ještě pět kusů. co na mě čeká. Doufám, že zítra už bude vše ok a proběhne tak jak má. Budu celý týden ležet doma a šetřit se. Chtěla jsem pobrat trochu rad, tak jsem zavítala za Váma. Držte mi pěsti, ať mám trochu víc toho štěstí !! 😨

twininky
12. únor 2012

@go no to je nerozum, takhle se honit...si těhule tak musíš opatrně.... 😉

go
12. únor 2012

@twininky uz jsem hodna, odpocivam s cajickem 🙂

twininky
12. únor 2012

@gretta budem držet pěstičky.... 😉 😉