Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

annie29
9. únor 2012

@twininky no to kazdopadne, ale zas mam za sebou 2 biochemicky tehotenstvi, tak se stejne budu bat

twininky
9. únor 2012

@annie29 a to máš malou přirozeně?

annie29
9. únor 2012

@twininky kdepak, 1.KET

twininky
9. únor 2012

@annie29 no tak to je jasný...a kdy ti ty těhu skončili?? 😲 v kolikátých týdnech??

annie29
9. únor 2012

@twininky myslim ze vzdycky 6-7tt

twininky
9. únor 2012

@annie29 jej tak to je hezký z KETíku...to je většinou šance vždy menší že?? a teď máš ET nebo KET?? 😉

annie29
9. únor 2012

@twininky ted zase KET

annie29
9. únor 2012

@twininky mne se zda, ze kdyz prezijou rozmrazeni tak uz vsechno 😉

twininky
9. únor 2012

@annie29 no tak to už je vysoké stadium, kdyby aspOń to odešlo ještě s menzes co? člověk už se těší že bude mimi a nakonec takhle ...tak to je mi líto...a řekli ti proč se to dělo??

twininky
9. únor 2012

@annie29 tak snad ano...asi ano když rozmrznou a ujmou se tak asi jak říkáš 🙂

annie29
9. únor 2012

@twininky hele vubec na nic neprisli, hlavne genetika je ok. Pry se to stava.. Nastesti se to vzdy jeste vycistilonsamo

twininky
9. únor 2012

@annie29 a měla jsi vysoké HCG??

annie29
9. únor 2012

@twininky ja to uz psychicky nijak tezce neprozivam, ale kdyz mi rekla embryolozka ze se ten posledni mrazacek dobre probudil a krasne za den povyrostl, tak jsem byla dojata 🙂

annie29
9. únor 2012

@twininky moc ne, ale nevim kolik presne, hlavne jsme se nikdy nedockali srdicka

twininky
9. únor 2012

@annie29 nooni říkají že ty biochem..žejsou ty testy slabší a na to HCG...no ale možná lepší když to odejde dřív viď...holky mají srdíčka a pak zjistí že jim netlučou...to je zamklé že?? no tak to je asi ještě horší.... ☹

twininky
9. únor 2012

@annie29 tak a dost pohřebních řečí....zítra bude čárka a v říjnu rodíme.... 🙂

twininky
9. únor 2012

@annie29 tak jdu lehnout, zítra jsem na tebe zvědavá..tak písni a dobrou noc 😉

annie29
9. únor 2012

@twininky tak papa, jsem na to zvedava

annie29
9. únor 2012

@annie29 no cim driv to spatny tehotenstvi skonci tim lip samozrejme

twininky
9. únor 2012

@annie29 no ale tentokrát už to snad vyjde 😉 😉

papuchalk
9. únor 2012

Ahoj holky, já tu Vaši diskusi nějak nestíhám ☹ .
@lokiska - Ale u Tebe jsem zaregistrovala, že Ti můžu pogratulovat, to je super! Přeji hodně štěstí i nadále a hlavně bezproblémové těhotenství.

Mám dotaz - užíváte někdo nějaké bylinky nebo vitamíny na podporu těhu? Jaké?

Zítra má náš prcek 2 roky - asi budu dojatá a vzpomínat na celou tu dlouhou cestu, ale je to parádní pocit 😵 .

twininky
10. únor 2012

@go Ahojky, včera jsi zmizela, je ti dobře??? Já jedu dnes na ten test, ta snad budu ok...opatruj se a odpo ahoj 😉

twininky
10. únor 2012

A jinak všem přeji hezký páteční den....u nás ptáčci zpívají...tak nevim 😀

annie29
10. únor 2012

Tak holky u me nic, bilo jak venku. A je mi furt blbe, celou noc se mi chtelo zvracet a vubec nevim cim to je. Uz se asi definitivne smirim s jednim ditetem, prijde mi ze ty hormony mi nedelaji proste dobre.

go
10. únor 2012

@twininky moc, moc drzim pesti, ale hlavne se opatruj 🙂 . Vcera me bylo opet silene zle, myslela jsem , ze to nezvladnu, ale nechtela jsem nijam do nemocnice. Hrozne jsem zvracela a pak to bylo lepsi. Nevim, cim to je ☹ . Stastnou cestu 🙂

go
10. únor 2012

@annie29 a kolikaty, ze jsi den?Devaty? To jeste neni nic ztraceno, neboj. Ja zvracela a trpela silenyma bolestma vcera vecer od sedme az do pulnoci a pak jsem teprve usnula. Nechapu co je to vzdy vecer ☹

annie29
10. únor 2012

@go ja jsem 10.den. To uz by tam neco bylo.. Je mi furt ted neco, takze uz na to fakt prdim.

reni0602
10. únor 2012

@annie29 Ahoj, to mě mrzí, já jsem na tom stejně, včera jsem začala trochu špinit, tak jsem jela do centra na krev, dnes ráno jsem volala na výsledky - negativní, takže je to v p.... jsem z toho dost vyřízená.

jahodnice
10. únor 2012

tak dnes, desátý den, ani náznak druhé čárky. ☹

reni0602
10. únor 2012

@jahodnice Koukám, že jsme na tom všechny 3 stejně ☹ Já to tušila už včera, najednou mě přestalo všechno bolet (prsa i břicho) a dnes v 8,30 jistota. Už jsem to i dostala, původně jsem sem ani nechtěla už chodit.