Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

lokiska
autor
5. únor 2012

@reni0602 to je dobře, příznaky těhu 🙂

reni0602
5. únor 2012

@go No nejraději bych až toho 14 (podle centra mám 13, ale to číslo mě děsí 🙂 ) ALe už vím že to bude dříve. Jsem dnes celý den doma, nikam se mi nechce, tak ten stres na mě dost doléhá.

twininky
5. únor 2012

@go no pokud jsou jim dnes 5dní, tak já testovala když bylo embryjkům 11dní.......déle bych to nevydržela 😉

twininky
5. únor 2012

@reni0602 13 je šťastný číslo 😉

reni0602
5. únor 2012

@lokiska Myslíš? Je sice fakt, že jsem byla těhotná už 2x ale to je tááááááááááák dávno, že už jsem na průběh zapomněla. A taky jsem se takhle nesledovala, protože to bylo přirozeně, no jo, tenkrát jsem byla mladice 😉

lokiska
autor
5. únor 2012

no jestli tě prsa začala bolet až teď a píchá tě dole, tak to je jasná věc 🙂 mimi se zahnízďuje

reni0602
5. únor 2012

@lokiska Kéž by, už si připadám jako blázen, když mluvím na svoje břicho 🙂

lokiska
autor
5. únor 2012

já ho taky pořád hladím, snad tam někdo přebývá 🙂

lokiska
autor
5. únor 2012

@twininky a kde jsi ty zase? 😀

go
5. únor 2012

@reni0602 a transfer si mela po kolika dnech? Jaky mas rezim, odpocivas, polehavas nebo fungujes normalka? 🙂

go
5. únor 2012

@twininky ja to take dele nevydrzim 😀

reni0602
5. únor 2012

@go po třech dnech,+ ISCI, zbytek (2) jsme si chtěli nechat zamrazit, ale nepovedlo se ☹ . Klidový režim mám pořád, ale do práce chodím, dělám v kanceláři takže pohoda a tento týden i klid. Přítel mě vozí tam i sem, kvůli těm mrazům, jezdím MHD asi 45 minut. Jo, a zítra jsem doma, protože mám narozky, a šéfová se má vrátit z dovolené, tak si je nechci zbytečně kazit 😉

reni0602
5. únor 2012

@go A nedělám vůbec nic 😀 Jen občas uvařím a jinak se válím s kocourem na gauči. Taky mi připadá, že jsem ztloustla asi 5 kg za tu dobu. Byla jsem zvyklá chodit cvičit a teď už 14 dní nic.

twininky
5. únor 2012

@lokiska je mi dneska nějak zima ☹

go
5. únor 2012

@reni0602 predem se prat nema, tak, az zitra 🙂 . Budes mit krasny darecek 🙂

lokiska
autor
5. únor 2012

@twininky jak toooo, nesmíš být nemocná!!!! honem si neco vezmi a šupni pod deku

go
5. únor 2012

@reni0602 ja taky pribrala asi 4kg, a dnes mam po transferu bricho jak tehotna. Lezim, sedim, odpocivam a uz me z toho vsechno boli 😒 a to jsem par hodin po ET. 🙂

twininky
5. únor 2012

@lokiska no asi to tak udělám , dám sprchu a asi zalehnu 🙂 , tak se tady mějte zatím, jo amy ať zítra dobře dopadnem... 😉

go
5. únor 2012

@twininky zazvorovy caj s medem 🙂

twininky
5. únor 2012

holky já se s váma dneska loučim je mi nějaká zima, jdu zalehnout... 🙂 tak zítra papa
@go drž se... 😉

twininky
5. únor 2012

@go já nemam zázvor ☹ , ale med jo... 😉

go
5. únor 2012

@twininky tak krasne sny a odpocivej i bez zazvoroveho caje 🙂 papa, zitra 🙂

lokiska
autor
5. únor 2012

@twininky Twiny zítra!!!!! čao

lokiska
autor
5. únor 2012

@go go taky papa

leagux
5. únor 2012

Ahoj holky,
jsem po 1.nezdařeným ET s jedním embryjkem. V únoru nás čeká KET a stále mám dilema kolik embryjek si nechat dát. Ŕíká se, že při KET je nižší šance na otěhotnění, proto zvažuju 2 embryjka, ale přitom se bojím dvojčátek. Můžete mi někdo dát jakoukoliv radu ? 🙂

reni0602
6. únor 2012

@leagux ahoj, záleží na tom, kolik ti je let a jestli už nějaké děti máš 🙂 A hlavně musíš počítat s tím, že když si dáš dvě, tak ty dvě děti opravdu můžeš mít 🙂

go
6. únor 2012

@leagux nyni podstupuji 4. IVF....ma zkusenost, ze je opravdu mala pravdepodobnost, ze se uchyti vsechna vlozena embryjka. Ma zkusenost je takova, ze jedno bych si nedala, pravdepodobnost je opravdu mala 😒

leagux
6. únor 2012

@reni0602 ahoj, je mi 33 a děti nemám. Když vidím odpověď od GO pod Tebou, tak si jsem asi zcela jistá, že to nechám na 2 embryjkách a celé pak na přírodě 🙂

go
6. únor 2012

@leagux mohou z toho byt dvojcatka, ale zkusenosti z meho okoli jsou vetsinou opacne. zavedena 2 embryjka - 1 mimi. 🙂 . Ja bych si prala dvojcatka, tak jsem si vcera nechala dat 3 🙂

reni0602
6. únor 2012

@leagux Taky jsem si nechala dát dvě 🙂