Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

lokiska
autor
9. únor 2012

@darazv avokádo je na výšku sliznice a pro správnou hladinu hormonů, důležitých pro těhu. Než se stane z květu plod, tak uplyne přesně 9měsíců, tak něco na tom bude.

twininky
9. únor 2012

@jahodnice my máme ještě víc debilních předmětů...ale to si člověk nevybere SSZ budu dělat z psychologie pedagogiky a estetické výchovy, takže na ty se musím zaměřit nejvíce...jinak my máme taky spousty zbytečných předmětů, u kterých člověk musí bojovat o zápočty... 🙂

lokiska
autor
9. únor 2012

@twininky dívej co čtu: Zhruba v době očekávaných menses se pohybuje hladina těhotenského hormonu okolo 50 - 500. takže máme dvojčata huráááá - možná

darazv
9. únor 2012

@lokiska jaj tak dakujem už som mudrejšia aj ked so sliznicou som nikdy problem nemala ale určite budem papat vela vela vytaminov 🙂

twininky
9. únor 2012

@lokiska já se budu veselit až mi to potvrdí na UTZ... 🙂

jahodnice
9. únor 2012

@twininky
my jsme měli taky spostu debilních předmětů, ale logika byla jasný vítěz 🙂

lokiska
autor
9. únor 2012

@darazv měla jsme s kámou FSH 9,3 (ovlivňuje kvalitu a množtví vaj) což je docela dost a po avokádu obě 🙂 kolem 5.

twininky
9. únor 2012

@lokiska já měla FSH pře 58 takže to je vyřízeno ☹

lokiska
autor
9. únor 2012

@twininky nevíš

lokiska
autor
9. únor 2012

@lokiska jedné známé dr. řekli, že kapacita vaj vypršela a ona zanedlouho otěho. přirozeně!!

twininky
9. únor 2012

@jahodnice jo logika je divná, přiznávám, že jsem to četla u kamaráda co dělá obor pedagogika volného času...V prváku jsme měli třeba filosofiii, sociologii atd. letos máme Interkulturní výchova a sebevýchova a výchoav k demokratickému občanství, takže takový blbinky...jinak to jakžtakž jde...ale je toho hrozně moc....letos jsem zameškala 3 zkoušky, který budu honit v letním semestru...
A pak ještě začít honit bakalářku... ☹

twininky
9. únor 2012

@lokiska no myslim, že já jsem vyhořelá jak pařez, ale už to neřešim, hlavně ať se mě ty bobečkové drží.... 😉

twininky
9. únor 2012

@lokiska tohle si četla kde??? dívej co čtu: Zhruba v době očekávaných menses se pohybuje hladina těhotenského hormonu okolo 50 - 500. takže máme dvojčata huráááá - možná

lokiska
autor
9. únor 2012

jdeme oznámit rodičům tu novinu, nic netuší, snad to není brzy, jsem zvědavá na reakci, mamy budou brečet a fotříci nebudou věřit, už ani nedoufali myslím 😀

jahodnice
9. únor 2012

@twininky
já mám obor pedagogika-psychologie a poradenství a diagnostika. Sociologii jsme měli taky, antropologii, srovnávací pedagogiku...a taky statistiku, hrůza.

lokiska
autor
9. únor 2012

teď na nějaké stránce už jsem pryč odtamtud

darazv
9. únor 2012

@lokiska FSH je čo preboha?

twininky
9. únor 2012

@jahodnice no tak toho máme hodně společného těch předmětů...a ty máš hotový celý magisterský?? 😉

twininky
9. únor 2012

@darazv folikostimulační hormon...znamená že už je tak vysoký, že se netvoří vajíčka... ☹

jahodnice
9. únor 2012

@twininky
mám hotové 2 magisterské tituly, studovala jsem v době, kdy se dělalo rovnou magister.studium

darazv
9. únor 2012

@twininky mám to chápat že proste neovuluješ prirodzene?ja aspon že ovulujem oki a aj sliznicu mam oki ale myslim si že mam problem bud alergie embryi alebo s krvou že ju mám hustú 😒

twininky
9. únor 2012

@darazv ano již neovuluji, nemám vajíčka, která by se uvolila, a sliznice už mi taky málo roste...diagnoza předčasné ovariální selhání...asi to mám po babi..ona to měla ve 35 letech, jenže už ve dvaceti měla děti 2..takže já si za to můžu sama, dlouho sem čekala... 😒

twininky
9. únor 2012

@jahodnice jaj...no takže ty už máš školu splněnou tak teď s čistou hlavou do 😉 mateřství

jahodnice
9. únor 2012

@twininky
jo, jo vždycky jsem chtěla mít vysokou-tu už mám dvakrát, manžela- mám sice jen přítele,ale bezvadného, byt taky máme, už nám chybí jen ty dětičky

twininky
9. únor 2012

@jahodnice no já sem pořád taky přemýšlela o VŠ a trvalo mi to 10 let od maturity než jsem se odhodlala, a když jsem se konečně odhodlala, tak reď zas nevím jestli to zvládnu s mateřstvím dohromady, jsem připravena kvůl dětem ale školu odložit 😉

jahodnice
9. únor 2012

@twininky
já začala studovat v 28 letech, končila jsem ve 33.

twininky
9. únor 2012

@jahodnice jéééé tak to já začala taky .... 🙂 ale nevím jestli se pustim do navazujícího...to bych taky končila ve 33 🙂

twininky
9. únor 2012

@jahodnice No asi takhle....nebudu raději vysocenároková..za 1. musim získat všechny zápočty za zim. semestr do 4.5. 2012 a všechny zkoušky do 31.8.2012 za 2. dodělat ještě 3.ročník a za 3. udělat SZZ ... 🙂 pak se uvidí jestli půjdu dál...když budu chtít navázat...tzn. dát si přihlášku do března 2013 na pokračující...ale je toho toluk že nevimm 😠

jahodnice
9. únor 2012

@twininky
já se nemusela rozhodovat, šla jsem rovnou na magisterské. Učitelům bc.titul nestačí, pořád jsou braní jako nekvalifikovaní.
Spousta holek v ročníku studovala s miminkem, dvě dokonce za těch pět let stihly porodit 2 dětičky

lokiska
autor
9. únor 2012

@twininky mrkni na www.tehotenstviaz.cz, tam to je