Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

lokiska
autor
17. únor 2012

@go nene ještě, úplně jsem zvědavá a nevím, čeho se bát víc, jestli tam jsou tři nebo nic, kdyby tak něco mezi tím 😀. ty jdeš kdy na UZ a jsi kolikátý den a mimi kolik?

papuchalk
17. únor 2012

@go @lokiska Holky, díky, Vojtíkovi vyřídím, až se vzbudí... já mu to říkám pořád, že je krasavec 😀 . Aspoň vidíte, jaké jsou z IVF krásné dětičky 😀 .

@lokiska Ten nejpravděpodobnější termín je z toho prvního velkého UTZ v 10. - 12. tt. Jinak tady je pěknej kalendář, kde to spočítáš i podle dne početí - http://www.zenska-neplodnost.cz/tehotensky-kale... . Třeba já měla u Vojty podle MS termín 16. 2. a podle oplodnění a 1. UTZ 12. 2. Narodil se v 39+5 10. 2. A v posledním trimestru, kdy si mě přebrali do Motola, tak mi tam prorokovali podle jejich UTZ až 18. 2. Takže já myslím řídit se tím oplodněním a tím velkým UTZ (což by mělo být stejné datum).

Teď, kdyby to vyšlo, tak bych měla 24. 10. - na pomezí váhy a štíra. @go A Ty? A kdy máš jít do Pronatalu na UTZ? Já při pozitivním testu 1. 3.

papuchalk
17. únor 2012

@lokiska Loki a kam chodíš Ty do CAR? Já to nedočítala od začátku, omlouvám se. A Tys nechala vkládat tři?

lokiska
autor
17. únor 2012

@papuchalk jojo tři, protože toho máme už hodně za sebou a poprvé se objevily // 🙂 a jestli se chytly všechna, tak to bude mazec 🙂 já chodím do Reprofitu. nevíš, kolik mělas hcg v těch začátcích?

go
17. únor 2012

@lokiska tri jsou hezky, ja bych klidne brala i tri🙂. Ja jdu na UTZ 1.3., to je 25. den po ET a mimiskum bude 30 dni. Budu se hodne bat , co me reknou 😒

go
17. únor 2012

@papuchalk jee, ja take pri prozitvnim testu , ktery mam delat podle Dr. 23.2., UTZ 1.3. v Pronatalu🙂. Bojim se, i kdyz testy i krev jsou v pohode 🙂

lokiska
autor
17. únor 2012

@go joo to já se bojím také, zase jsem četla, že někdy se tělo může chovat jako těhotné, tím, že placenta roste, ale bez mimi, jžš, hlavně to nééé , fakt se bojím, už v úterýýýý

go
17. únor 2012

@papuchalk ja mam taky 3 a poprve dve carky 🙂 . Jsme na tom s loki podobne 🙂

go
17. únor 2012

@lokiska moc na tebe budu myslet,jsou to nervy 😉 . Ja jdu v utery jeste jednou na krev 🙂

papuchalk
17. únor 2012

@lokiska Právě že nevím, já nikdy nebyla na krvi. Vždycky jsem čekala "poslušně" na test (teda u V. ne poslušně, tam jsem testovala dřív) a pak šla až do CAR na UTZ. Zdá se Ti, že máš hodně vysoké to HCG? Jako tři by byl mazec!!! Já teď vkládala dvě a budu doufat, že z toho bude právě a přesně jen jedno 🙂 .

@go Já bych měla jít také 1. 3. 😀 Pokud to klapne. Testovat mám 23. a objednat se kdyžtak na 1. 3.

go
17. únor 2012

@papuchalk tak to testujeme stejny den a mame se objednat na stejny den 🙂 . Kdy jsi byla na ET? Ty jsi jeste netestovala?🙂 😉

papuchalk
17. únor 2012

@go @lokiska Holky, nebojte se! Musíme těm mimčům věřit, že to vybojujou! Když už jsou //, už to bude jen dobré dobré nejlepší!!! 😉 Na tom IVF je prostě blbá tahleta doba, člověk to ví od samého počátku a jen se stresuje a hlídá, normálně bychom to nevěděly a ani na to tak nemyslely a tyhlety starosti si mohly odpustit.

lokiska
autor
17. únor 2012

@papuchalk to jo, to máš pravdu @go děkuji

papuchalk
17. únor 2012

@go Já byla na KET 6. 2. (takže podle mě začali rozmrazovat asi 1. 2. - to nevím), vkládali dvě blastocysty. A ještě jsem netestovala. Ale s V. jsem taky testovala, ale teď ne, nechtěla jsem být zklamaná, kdyby to bylo negativní a do toho 23. bych stejně musela brát ty hormony. Ale s druhým děckem je to fakt jiné, já chápu, že testujete, já taky testovala u V., ale teď mám s ním zábavy víc než dost a nestíhám na to tak myslet - což je vlastně super.

papuchalk
17. únor 2012

Teda prdlajs, vkládali blastocystu a morulku.

go
17. únor 2012

@papuchalk presne tak, lepsi je nevedet, takhle jsou to nervy 😒

go
17. únor 2012

@papuchalk ja byla den pred tebou 5.2. 🙂 To jsi dobra, ze netestujes, ale uz by jsi mohla 😉

papuchalk
17. únor 2012

@lokiska @go Holky, víte, co mi přišlo hrozné? Že u V. jsem se nervovala stejně celé těhotenství, jestli bude v pořádku 1. screening, 2., tripply, cukrovka... Jediný, kdy jsem se nenervovala a nervovat měla, byl porod, ten jsem fakt měla děsnej, ale prostě jak jsem byla navnazená, že když bylo celé těhotenství v pohodě, tak bude i porod, tak jsem si komplikaci vůbec nepřipouštěla. Ale i tak, přes to všechno, si zpětně uvědomuju, jak to těhotenství (a vlastně i porod)je senzační, jakej to je jedinečnej pocit... fakt je mi líto někdy chlapů, že to nikdy nepoznají... teda někteří jedinci - přeoperovaní asi jo 😀 .

lokiska
autor
17. únor 2012

@papuchalk jasně mohla bys testnout 🙂 , mě hrozně baví se dívat na ty testy 😀 , mně ukázal ducha už 6.den po ET

papuchalk
17. únor 2012

@go No, jenže kdyby to bylo negativ, tak by mě štvalo o to víc, že pořád musím jíst ty hormony. Asi to spíš vydržím do toho čtvrtka. Co bereš ty za léky? A kdo byl u ET - Vobořil?

go
17. únor 2012

@papuchalk prave, ja se silene bojim, ze se budu cele tehu nervovat. 😒 . Jinak se, ale moc tesim na brisko 🙂 , uz ted mam nahore 4kg, asi po hormonech 🙂

papuchalk
17. únor 2012

@lokiska Chííí, mě by to taky bavilo koukat se na dvě čárky. Ale co když tam nebudou? Já si dodneška pamatuju, jak jsem byla na nervy, jak jsem testovala s Vojtíškem 10. den po KET. Klepala se mi ruka, srdce jsem měla až v krku... fůůůj 😀

papuchalk
17. únor 2012

@go Ty jsi teda po ET? Tam to jde asi rychle s tou váhou. Mně ET museli stopnout - HSS.

lokiska
autor
17. únor 2012

@papuchalk jooo taky jsem tak byla hotová, jak se nic hned neobjevilo, tak jsem ho hodila do koše a za chvíli jsem ho zase vytáhla a ona na mě kukla, to byl pocit krásnýýýýýý 🙂

go
17. únor 2012

@papuchalk ne u toho jsem byla jednou a uz nikdy, divnej 😉
U OPU jsem mela na vyzadani Mardesice a ET delala Pasekova - tu neznam, ale byla fajn. Vis, ze ja s Pronatalem nemam dobre zkusenosti, vadi me tam pristup vsech. Nastesti jsem vzdy chodila jen k Mardesicovi. 🙂 . beru Utrous a Prednison. Neboj se, jsi v pohode, tak se zadari a budou tam 2 carky 🙂

go
17. únor 2012

@papuchalk ja byla na ET. Asi paty den po ET jsem mela silene, volala jsem do car, mela jsem tam prijet. Doktor rekl, ze jsem moc hubena, a proto tlaci deloha pres bricho - divny kdyz jsem pribrala 4kg a citim se jak slon 🙂

papuchalk
17. únor 2012

@lokiska To jo, Loki, Ty mě chceš dojmout, co? 😀 Určitě to bude mít vítězný konec! Jsem na Tebe zvědavá, kolik tam je drobečků. Takže v úterý nám to řekneš, jo?

@go Aha, tu Pasekovou taky neznám. Mně tam zase neseděla nějaká Lazarovská, ale to bylo ještě za V., teď jsem na ni nenarazila. Jinak já chodila hodně k té Slámové a ta je super. Ale Vobořil mi dělal KET u V. i teď, takže jsem mu říkala, ať se mu to zase povede, že mu plně důvěřuju 😀 . Toho Mardešiče neznám, ale hodně mluví v TV, když je něco o IVF, a vypadá sympaticky. Jinak ale chápu - přístup je tam takový "velkokapacitní"... Já beru ještě k tomu Estrofem.

lokiska
autor
17. únor 2012

@papuchalk jasně že jo!!!!

papuchalk
17. únor 2012

@go Hlavně, že jsi neměla ten HSS - asi se báli. No, tak 4 kg, jestli jsi hubeňour, to není moc. U mě než by se děloha propracovala k břichu... 😀

go
17. únor 2012

@papuchalk ja tam byla pres zname, takze jsem chodila jen k Mardesicovi, mam ordinaci s jinym vchodem, je to primo majitel. I tak bych uz asi priste chodila jinam 😒

papuchalk
17. únor 2012

Holky, musím jít, malej má stále půlnoc a to by nám večer nespal, tak jdu vzbudit.