Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

eviknufik
20. únor 2012

@twininky beru, prave proto su z toho paf

go
20. únor 2012

@maja89 Ahoj, vitam Te🙂. Kolikaty den jsi byl na HCG poprve? Pokud vim , tak by se melo jit nejdrive 10 den po ET, jinak muze hodnoty vyhnat injekce Puregonu, ktery z tela odchazi min. 10 dni. Delala jsi uz testik? 😉 Jinak moc drzim pesti 🙂

lokiska
autor
20. únor 2012

@nikohlava ahoj, to je milíto, ale hlavně to dál nevzdávej, příště se to určitě povede!!! Já jsem myslela taky že se zž nedočkám a přišlo to 🙂 snad 🙂

lokiska
autor
20. únor 2012

@go tak zítra co? Já jsem z toho úplně vedle, nemůžu se na nic soustředit 😉 jsem taky nějaká náladová, ten můj mě taky štve a nevím proč, snad to přejde ty stavy 🙂

maja89
20. únor 2012

@go Ahoj, ja jsem si dělala testík už 8.den po ET a vyšel pozitivně, tak jsem to nevydržela a jela na krev a HCG bylo 68, dnes tj.10 den po ET je hodnota HCG 122 a v pátek si zajedu na další odběr. Jen mi je divné, že moje Dr.mě objednala 12.3 na UZ a do té doby žádná kontrola, ten páteční odběr si zařídím sama u nás v labině, ať vím na čem jsem. To už by měla být hodnota minimálně kolem 300, mělo by to skákat 2x hodnota 2-3 den..?

lokiska
autor
20. únor 2012

@maja89 ahoj , myslím, že tvé hodnoty jsou ok. Já měla 9.den 60 a 17.den 1880.

go
20. únor 2012

@lokiska mam to stejny, taky me muj stve a nevim proc 🙂 . Je to asi opravdu tehu 😀
Silene me ted chytnul ten zub, jsem zvedava co zitra zubar bude chtit delat 😒
Copak delas, odpocivas, lezis, setris se? Ja ted tak malo chodim ven na vzduch, ze mam z toho vycitky.

maja89
20. únor 2012

@lokiska Díky za odpověď a částečně za uklidnění 🙂 Uvidíme jak se to vyšplhá v ten pátek, to už bude 14 den po ET. A ty jsi chodila na pravidelné kontroly krve? Mě příjde divné, že mě objednala pouze na UZ a na žádný kontrolní odběr..?

go
20. únor 2012

@maja89 tak to mas krasne hodnoty, gratuluji 🙂 . U nas v caru nikoho take nezvou na krev. Ja byla na ET 5.2 , test si mam podle car delat az 23.2. a kontrola az 1.3.. Na krev jsem si zasla na vlastni pest k obvodacce 🙂

lokiska
autor
20. únor 2012

@go já chodím pořád do práce, zatím jsem tam nikomu nic neřekla a musela jsem dnes nést celou krabici papírů A4, nemohla jsem říct, že pro to nejdu, tak snad jsem něco nepo..., pohyb by měl trošku být, prý pro mimi je to důležité, tak někam vyraz 🙂 o zubech jsem těď četla, jak těhotným se kazí moooc, tak doufám, že na konci ze mě nebude ježibaba 😀

lokiska
autor
20. únor 2012

@maja89 já jsem z toho také nešťastná, už jsem v 7tt a na KO jdu teprve zítra a kdybych si dvakrát nevynutila tu krev, tak nevím vůbec nic, ono jim asi přijde zbytečné zvát na UZ, když tam není skoro nic vidět, zítra by už mělo ťukat srdíčko, tak jsem zvědavá a moc se bojím, možná tam budou tři 😉

go
20. únor 2012

@lokiska no ja vyrazim, skoro kazdy den s manzelem na vecu. Jinak normal kino, divadlo, ale myslim, ze bych mela chodit na vzduch, coz moc nechodim vsude jezdim autem.
Taky jsem cetla, ze zuby jsou v tehu problem. To uz vidim, ze si po porodu musim nechat udelat komplet novy chrup 😀

go
20. únor 2012

@lokiska hele, ale s tim nosenim veci opatrne, aby jsi pak nemela vycitky 😒

lokiska
autor
20. únor 2012

@go jéééééžiškotky nestraš 😀

lokiska
autor
20. únor 2012

@go já vím, ale ono nebylo úniku víš 😢

go
20. únor 2012

@lokiska chapu, ale fakt opatrne. Na tobe jeste neni nic videt, ja uz pekne pribrala, v praci by to hned kazdy poznal 😉

lokiska
autor
20. únor 2012

@go jo? přibralas, kolik?

go
20. únor 2012

@lokiska 4 kila🙂

lokiska
autor
20. únor 2012

@go týýý jo 🙂 , no jó, když tak vyrážíte na večeřky 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maja89
20. únor 2012

@go A tak sis testík už dělala? Mě ukázal už ten 8 den...Já si právě tu krev taky musela tak nějak vynutit a zařídit sama 😕

go
20. únor 2012

@lokiska to vyrazime uz par let. Spis ja takhle proste reaguji na hormony ☹ . Doktor rikal, ze jsem hubenour, tak pry pribrat bych mela. Udelala jsem mu radost, jsem jak slon, sotva se uz vejdu do dzin 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
20. únor 2012

@maja89 ja jsem testovala uz 7 den 🙂 , protoze jsem mela PK.

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
20. únor 2012

@twininky hezky koukej lezet, at jsi v poradku a mimi u tebe spokojene 🙂 . Me boli silene zub☹(

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
20. únor 2012

@twininky tak to , ale fakt opravdu jen lez.

go
20. únor 2012

@twininky zitra jdu na krev, tak se trochu bojim. V kazdem pripade to vidim na jedno mimi 🙂