Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

go
23. únor 2012

@papuchalk taky uz na krev nejdu, pockam na ten UTZ. Uz se nemuzu dockat, ale na druhou stranu se me vubec nechce tam. Vcera jsem tam volala a to chovani je neunosne. Muj manzel , ktery nikdy nikomu nevynada, tam pak volal jak byl nastvany. Nastesti to majitel napravil a pak nam volal. Sileny. 😒

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
papuchalk
23. únor 2012

@go Fakt? Jako teď myslíš chování v Pronatalu? Na mě byla ráno ta recepční milá, prý jako gratulujeme blabla... akorát mě nasr - že když jsem je poprosila, jestli bych buď mohla jít toho 1. dopoledne nebo až tak okolo 16hod, protože mi prcek spí po obědě, tak baba mi sdělila, že UTZ se dělají jen odpoledne, ale že do 16 na mě nikdo z doktorů čekat nebude 😝 . Co jsi měla Ty za konflikt?

@twininky Děkuju. Tak Ty máš termín 10. 10.? To je narozená moje kamarádka. Já bych měla mít podle propočtů 25. 10.

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
23. únor 2012

@twininky díky hele 🙂 a jak se ta diskuse jmenuje??

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
23. únor 2012

@twininky díky tak jsem tam

maja89
23. únor 2012

Jééé to tu budu sama?? ☹

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maja89
23. únor 2012

@twininky Alespoň nějaká útěcha 😀 😀

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
23. únor 2012

@maja89 hodnotu máš ok a neboj, také tady kukám 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maja89
23. únor 2012

@lokiska @twinky Já mám podle ET termín 28.10...ale dokud za sebou nebudu mít UZ nechci se radovat..tak držte potichu pěstičky 😵

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
23. únor 2012

@twininky nene jsem tu, co je nového jak je ti?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
23. únor 2012

@twininky je dobře, že se ví proč to máš, jinak by to byly pěkné nervy. kdy jdeš na další UZ? mně pořád bolí jen ty prsa a někdy mně pěkně svrbí 🙂 špatně mně zatím ještě nebylo, tak snad to nepřijde. Jinak nic zaj. příští pátek jdu na UZ, tak jsem zvědavá.

lokiska
autor
23. únor 2012

@go jak ty se máš, nějaké novinky?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
23. únor 2012

@twininky fakt zhublas, to buď rádá, já se budu kutálet za chvíli 🙂

go
23. únor 2012

@lokiska ahoj, ztracena zeno, kde se toulas? Novinka jen to, ze jsem dnes prisla o zub, osmicku 😒 Jinak priznaky zadne, jen silena unava. Ja uz chci taky na UTZ a videt srdicko 🙂

go
23. únor 2012

@twininky bud rada , ze jsi zhubla, ja jsem uz fakt obr slon. Dnes jsem ukazovala brichu segre a rikala, ze bricho vypada na treti mesic 🙂

lokiska
autor
23. únor 2012

@go dočkáš se neboj, kdy jdeš? Unavená jsem také, ale až v tyto hodiny, chodívám spát většinou po zprávách 🙂
A osmička nevadí, bolí to mooc? Mně když trhali osmičku, tak mi tak rozthali že jsem měla 6stehů. a kolik teď vážíš?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
23. únor 2012

@twininky jooo potom si pošleme fotky díťátek 🙂

lokiska
autor
23. únor 2012

@twininky a když tam jsou všichni těhu přirozeně nebo ne?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
23. únor 2012

@lokiska osmicka nevadi, ale musela jsem resit zda ji muzou vytrhnout v prvnim trimestru. Byla jsem u uzasneho doktora, 20minut si se mnou nejdrive povidal, ukazoval fakta, ze to mimi neuskodi a pak slibil, ze me to nebude bolet ani az to prijde k sobe. Mel pravdu, byla jsem tam brzo rano a zatim jsem v pohode 🙂 tuk, tuk 😉
UTZ mam 1.3. 10.45h..
No vazim ted asi 54 nebo 55, uz nedopnu skoro zadne dziny 😠
Co Ty , stale chodis do prace? Kdy to tak reknes? 😉