Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

lokiska
autor
18. únor 2012

@twininky prosím tě můžeš mně spočítat kolikátý týden jsem já? 😀 když opl. 18.1.

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
18. únor 2012

@twininky a můžeš mně říct tu záhadu nebo to udělals podle sebe? tys bya 17.1 že

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
koudelinda
18. únor 2012

@papuchalk Ahoj Papuchalko 🙂 ,Taky se bojím, že u dvojčátek to bude rizikovější .Vím že se většinou rodí předčasně a je to větší záhul i pro tu ženskou 😝 . Ale tím ,že zbyla k ET dvě embryjka a je větší šance že aspoň jedno z nich chytí ,tak jsem do toho šla. I když mám obavy trochu furt jestli to zvládnu . Ale zase by byli
dva v jednom 😀 a nebylo by jim smutno - a měli by jeden druhýho . Většinou jak to vidím tady u nás ,kde bydlím , tak pak přijde zanedloho další sourozenec 🙂
Ale budu ráda za všechno ,hlavně aby se vůbec chytlo -chytli 😨
TAk ať se ti daří s Vojtíškem a přeji hodně úspěchů k druhému batolátku 😉

lokiska
autor
18. únor 2012

@twininky děkuji je to fakt divné a ty nevíš jestli se do těhu průkazky píše že je mimi z IVF?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
koudelinda
18. únor 2012

@reni0602 Ahoj děkuji ,já taky chodila nejdřív na Letnou ,kde mě léčili .Archa je jejich vlastně pracoviště ,kde se provozuje dárcovský program .Tam jsem skončila ☹ A kolik jich bylo k ET ? Držím palce 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
18. únor 2012

@twininky uzasny, ze jsi tu, ahoj mamino 🙂 . Ty jsi me silene vystrasila, dokonce jsem na tebe myslela i v noci a nemohla spat. Super hodnoty Hcg 🙂 . Jsem opravdu moc rada, ze vse dobre dopadlo a jsme tu opet 3 s terminem v rijnu. Moc, moc se opatruj a odpocivej. 🙂

nikohlava
18. únor 2012

Ahoj holky, tak na testu nic.... :-/ Tak bud je ještě brzo a chytilo se jen jedno a nebo nic. Tak doufám, že když nic ať přijde co nejdříve ms a můžeme jít znovu do boje. 🙂 😉 Přeji Vám hodně štěstí, zdraví a ať je vše jak má!!! Budu Vás chodit sledovat 🙂 Krásný večer

papuchalk
18. únor 2012

@twininky Ty jo, Twiny, Ty si to ale dramatizuješ, ať už je vše v pohodě, tohle byly nervy...

@go a ost. - Já to teda v průkazce neměla 😕 . Není tam ani na to nikde žádná kolonka a hlavně pro těhotenství to není vůbec v ničem podstatné.

@nikohlava Niky, testuj až z ranní moče.

papuchalk
18. únor 2012

@nikohlava Tak Tys byla na ET stejně jako já na KET. Jinak s tím Utrogestanem je mi to taky divný, my ho máme všechny psaná po celý první trimestr - právě že "drží" mimi. I s V. jsem to měla stejně. Navíc fakt máme koňské dávky.

go
19. únor 2012

@nikohlava jeste to nevzdavej a zkus to v terminu, ktery ti dopirucil car. Mozna bych si byt Tebou jeste dosla na krev. V kazdem pripade odpocivat a nabrat silu na pripadny dalsi boj 🙂 . Moc, moc drzim palce, pesti a preji hodne stesti 🙂

go
19. únor 2012

@nikohlava jeste jsem zapomnela, na zacatku je opravdu dulezite testovat z ranni moci, zkus to dnes 🙂

go
19. únor 2012

@papuchalk take si myslim, ze to do prukazky nepisi, ale nevim to jiste. V kazdem pripade by me to prislo zbytecne.

go
19. únor 2012

Dobre rano preji vsem. 🙂
Twini jak je dnes Tobe? 😉

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
19. únor 2012

@twininky jsem moc rada , ze je Ti lepe a mimi se drzi. Super je to bojovnicek, chce si to vybojovat a to je vzdy dobre znameni. 🙂
Na krev jdu opet v utery, sama jsem si to tak urcila, v caru rikaji , ze se na krev vubec chodit nema. Ja bych to nevydrzela, byla jsem ve ctvrtek 11den a ted jdu tedy v utery 16.den. Do caru jdu na UTZ az 1.3. Rano jsem testila a carka uz je opravdu silna, stejna jak ta kontrolni, tak snad mimi bude take bojovat a udrzi se 🙂
Priznaky zatim zdane nemam, jen ma opravdu silene nalady a hooodne videtelne modre zily na prsou - toho jsem se az lekla 🙂
Odpocivej a opatruj mimi 😉

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
19. únor 2012

@twininky to, ze je Ti blbe je dobre znameni, patri to k tehu. Ja jsem zvedava , kdy to ceka me. 🙂
Mamk jen divny pocit z te ctvrtecni krve, zda se me to malo, i kdyz doktor rekl - gratuluji jste tehotna. Podle vysledku krve to vidim max. na jedno, ale uvidim v pondeli jake budu mit hodnoty 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
20. únor 2012

Dobre rano vsem🙂
Twini jak se mas, opatrujes se 😉
Nikohlavo testila jsi z ranni moci? Moc drzim palce, pesti 🙂

nikohlava
20. únor 2012

Testovala a nic. A jeste ke vsemu silne krvacim. :'( Holky moc dekuji, ze jste na me myslely. Preji vam at vse dotahnete do konce. Myslim na vas a drzim pesti.

go
20. únor 2012

@nikohlava moc dekuji. Ty hlavne hlavu vzhuru, naplanuj si dovolenou, naber silu at jsi silna na dalsi boj 🙂 . Moc, moc drzim pesti 🙂 🙂

eviknufik
20. únor 2012

Ahoj holky, přidávám se k diskuzi🙂
Jsem po 2. ET. Byla mi zavedeno 1 embryjko (6 denní hatchující blastocysta, kterou jsme nechali vyšetřit na PGD - dopadlo dobře). Na ET jsem byla 15.2, takže dnes jsem, počítám-li to dobře, 5 den. První 3 dny po ET jsem měla prsa nafouklá a bolestivá, že jsem na nich nemohla ani spát. Pak to vše přešlo a včera jsem začala mírně špinit, hlavně v noci. Zavádím Utrouš 2x2 denně. Každou chvíli chodím na Wc kontrolovat, zda se mrcha rozjede či nikoliv. Máte s tím některá zkušenosti? Minule jsem taky špinila cca 2 dny a pak ze mne vypadl kus sliznice a to jsem věděla, že je už konec. Proto se bojím, aby to nedopadlo taky tak. jedině, co mne uklidnuje, je to, že minule mi zaváděli po PK 2 kompaktní moruly, které nebyly vyšetřeny na PGD. Děkuji za odpovědi.

go
20. únor 2012

@eviknufik Ahoj, neboj, spineni muze byt po ET nebo se jiz mimi zahnizduje. Ja jsem trochu spinila 9. a 10. den po ET. Kdy se chystas testovat? 😉 . Myslim , ze uz by jsi mohla zitra rano. Mohu se zeptat kam chodis do caru? Take jsem chtela PGD a doktor rekl , ze to nedelaji, jen vyjimecne. 😒 . Moc , moc ti drzim pesti 🙂