Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

reni0602
8. únor 2012

@go Já bych se zbláznila, kdybych tam měla třeba dnes ducha a za dva dny nic, tak proto se držím.... Už se v tom trochu ztrácím a proto se dávám do tabulky:

reni0602 OPU 27.1. ET 30.1. 2 embrijka, test až 13.2.

annie29
8. únor 2012

Ja potrebuju mit jasno hned jak to jde..

go
8. únor 2012

@annie29 ja take ne 🙂 . Kolikate je to tve IVF?

annie29
8. únor 2012

@go 2. IVF a celkem 5.transfer

go
8. únor 2012

@annie29 ja 4 IVF

annie29
8. únor 2012

@go tak to by sis to uz moc zaslouzila

twininky
8. únor 2012

Go rodí v říjnu, bude mít štírečky 🙂

go
8. únor 2012

@annie29 vsechny si to zaslouzime, to cekani je opravdu nejhorsi ☹

go
8. únor 2012

@twininky nezakriknout , bojim ☹ . Chci mit krasne carecky jako ty 🙂

twininky
8. únor 2012

@go no jasně že budou....a třeba ještě silnější..když budeš mít víc miminek.. 😉

twininky
8. únor 2012

prosím zkušené, mám dotaz, může se roztahování dělohy projevovat tupou bolestí v zadní části pánve, jakoby oproti pravému vaječníku??

annie29
8. únor 2012

@twininky cert vi, v tehotenstvi je mozne vsechno, me taky pobolivalo kdeco

annie29
8. únor 2012

Zajimave stranky o hcg pro nadsence a cekatelky na dvojcatka 😉

http://family.cz/scripts/journal/journal.asp?id...

go
8. únor 2012

@annie29 dekujeme, zajimave 🙂

go
8. únor 2012

holky, vy dnes stavkujete? 😉

papuchalk
8. únor 2012

Já jsem akorát tu 🙂 . Malej je marod, tak čekám, kdy to chytnu 😠 . Ale jako by marod nebyl, teď lumpačí s přítelem v pokojíku - hrajou si na netopýry nebo na co, každopádně visí hlavou dolů a malej řve "ještě ještě" 😀 . Akorát si nějak nepřipadám "těhotně", mám pocit, že s Vojtíškem to bylo jiný... Tak uvidíme, no... Co Ty, cos dnes dělala?

twininky
8. únor 2012

@go no kde ste dneska všechny?? mě je dneska od rána nějak divně...pobolívá mě lehounce břicho a celá oblast pánevní i v zádech..doufám že to patří k těhu 🙂

go
8. únor 2012

@papuchalk to je super , ze mas doma maleho rostaka 🙂 . Manza me dnes vytahl na obed, tam kde to mam rada. bohuzel me , ale je nic moc a vubec se necitim. Navic vypadam silene, plet po hormonech silena, bricho jak balon. Kez by to znamenalo dve carky 🙂

go
8. únor 2012

@twininky tohle si budes uzivat 9 mesicu 😉

twininky
8. únor 2012

@go no doufám, proč se bojím, když mi divně?? po všem co tady čtu, je to hrozný strach... 😕 jak mě někde píchne, okamžitě se bojím o mimi.... ☹ připadám si celá nafouklá dnes... 😕
A co ty go?? je ti dobře??

go
8. únor 2012

@twininky manzel me vytahl na obed do restaurace, kterou mam rada. Bohuzel me neni vubec dobre, mam bolesti bricha, citim se unavena, mam navaly, nevim 😒 . Zacinam mit pocit, ze je to jako minule, nic ☹

lokiska
autor
8. únor 2012

Ahooj holky, tak jsem byla na krvi, ale výsledek až zítra, to neudržím ani telefon, jak se budu klepat 😨 Twini kolik ti kdo říkal, že má být hodnota u dvojčat. V těch tabulkách je to rozmezí strašně velké.

go
8. únor 2012

@lokiska to je dost, ze das vedet, moc jsem na tebe myslela, jake mas vysledky 😉

lokiska
autor
8. únor 2012

@go a já na tebe!!! Už se těším na testíky s // 🙂

go
8. únor 2012

@lokiska bojim, uz zase zacinam mit ten strach co minule. Byla jsem silene v poho a taky to na me padlo treti den ☹ . Moc drzim pesti, at je zitra krev na dvojcatka 😀

lokiska
autor
8. únor 2012

@go bych se ozývala častěji, ale chodím do práce a doma jsem až večer a to mě čeká vaření a něco pohonit doma a tak. Břicho mám nafouklé, ráno jsem myslela, že to dostanu, trochu jsem měla křeče, ale je to ok. Kramule nepřišly a doufám že dlouuuuuuhou dobu neeee, nám všem!!!!!!!

twininky
8. únor 2012

@go tak to jsme dnes dvě taky mi je celý den divně...hele...uvidíme zítra jestli nám bude líp....nic to neznamená ani pro jednu z nás....v říjnu přece rodíme 😀

lokiska
autor
8. únor 2012

@go jooo mám někdy takové stavy také ☹

twininky
8. únor 2012

@lokiska no nazdáááárr.....ty hodnoty jsou tak rozdílný, že Ti nikdo nepoví, kolik , mě to taky včera neřekli....jestli je to dobrý nebo ne...jen řekli že to je vpořádku..a vůbec je mi fuk jestli bude jedno....budu se za něj tak hrozně modlit, aby u mě vydrželo.... 😉 hlavně at je jedno srdíčko aspoň