Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

go
16. únor 2012

@lokiska co nam to dela? Ja se taky bojim, zda se ji neco neprihodilo. ☹

darazv
16. únor 2012

@go nejde ani tak o hodnotu ale či rastie a neboj určite bude rást 🙂 kolko žien malo male hcg na začiatku a potom šup rastlo vo velkom a naopak kolko žiem malo velke hcg a zastavilo sa a začalo klesat a skončilo to zle 😒 takže žiadne stresy hladkat bruško a radovat sa z tehulkovania 🙂

darazv
16. únor 2012

@go nemam prehlad a včera tu bola?bolo jej niečo?

go
16. únor 2012

@darazv jeee moc dekuji za milou podporu 🙂

go
16. únor 2012

@darazv myslim , ze ji nic nebylo, nevim zda dnes nebyla na UZ. Divne je, ze nenapise ani pismenko, vzdy je aktivni.

lokiska
autor
16. únor 2012

@darazv nene nebyla

darazv
16. únor 2012

@lokiska a posledne ked tu bola nemala ziadne problemy? tak možno si ju nechali v nemocnici len na pozorovanie určite je v poriadku a aj mimiskom.

darazv
16. únor 2012

@go aktivni si vždy pokial si registrovana aspon si myslim že to tak je 😒

lokiska
autor
16. únor 2012

@darazv fakt? 😀 tak to jo, to nevím

lokiska
autor
16. únor 2012

@darazv byla tady naposledy včera o půl 2. od té doby nic, dnes měla jít na UZ.

go
16. únor 2012

@lokiska vzdycky, ale napsala jak dopadla a ted nic ☹

jahodnice
16. únor 2012

@lokiska
vždyť jezdí do caru docela daleko, ne? Místy jsou silnice docela nesjízdné, tak jede určitě opatrně, určitě se ozve

go
16. únor 2012

@jahodnice pravda, ona jezdi do Prahy a to ma docela daleko.

go
17. únor 2012

Dobre rano, uz se nasla Twini? 😉

go
17. únor 2012

Holky mam dotaz. Uzivate nekdo Mamavit?

papuchalk
17. únor 2012

@go Mamavit ne, ale Calibrum. Proč?

go
17. únor 2012

@papuchalk Calibrum jsem take uzivala, ale ted je nejaky novy Mamavit s DHA a ma dobre reference. Vcera jsem si ho tedy koupila.

papuchalk
17. únor 2012

@go Já o tom mluvila s dr. Slámovou a ona říkala, že nejlepší je ten Femibion. Říkal to i můj dr. Ale je drahý jak čert. Každopádně podle mě těmi multivitamíny nic nezkazíš. A bereš ještě něco k tomu, jako magnézko, listovku? Já právě brala před KETem to Calibrum Babyplan, brala jsem to i u Vojtíška, tak na něj "věřím". Akorát pak v porodnici byl "kotel", protože V. byl hrozně velkej u porodu (55 cm a 4120g) - já malá, a dr. mě "osočil" (jako paradoxně takovej mladej dr., co mě pak ani nerodil, protože museli volat někoho zkušenějšího, V. šel extraktorem), že jestli to není z vitamínů, že to je určitě z vitamínů a bla bla. Ale dr. Slámová mi říkala, ať to beru kvůli štítce, protože mi vyšly u jednoho toho hormonu o trochu vyšší ty hodnoty.

go
17. únor 2012

@papuchalk me se zase v Pronatalu Dr. smal, kdyz jsem mu rekla , ze to uzivam, tak jsem prestala den pred OPU. On rikal, ze je to zbytecna a nema to vyznam, pry me staci listovka. Tu mam a uzivam, ale ten Mamavit me docela nadchnul, i kdyz stal 500,-Kc , tak jsem ho koupila🙂

lokiska
autor
17. únor 2012

@go
@papuchalk
ahoj holky, já beru jen listovku, z vitamínů jsou potom fakt velká miminka a to nechciii. Ta Twini to je záhada.
go dělalas dnes test?

papuchalk
17. únor 2012

@go No, mně to řekla dr. Slámová vyloženě kvůli té štítné žláze. Anebo potom, pokud ne multivitamíny, tak říkala přímo jód. Akorát teda teď mě napadá, abys koukla, kolik je té listovky zvlášť a v tom Mamavitu, abys jí nebrala moc. Nevím, jestli si to pamatuju dobře, ale ona potom nějak ruší účinek vitamínu B12, nebo co...

@lokiska To se říká u těch velkých mimin, ale nikdo to nikdy nedokázal. Ten dr., co mě potom rodil, říkal, že to není z vitamínů, ale ten předtím, co se tam ochomítal zase říkal, že jo. Tak si vyber. Já ty vitamíny každopádně budu brát kvůli té štítce. Kamarádky, co to braly taky, tak žádná velká mimina neměly, já teda jo, ale myslím, že to byly spíš geny po přítelovi, doteď je Vojtík hodně dlouhej, přesahuje třeba o půl hlavy vrstevníky.

go
17. únor 2012

@lokiska Ahoj🙂 testila jse, jasny. Carka je uz skoro stejna jak ta kontrolni, pekna 😉 . Dnes se citim dobre, nespinim, tak snad bude vse OK.
Co Ty, vse v poradku? Jsi v praci?

go
17. únor 2012

@papuchalk ja prave zrusila brani listovky a od dnes beru jen Mamavit - je tam listovka i jod🙂. Vekych miminek se nebojim🙂

lokiska
autor
17. únor 2012

@go jééé to jsem hrozně ráda, že máš vše, jak má být!!! Já zatím také vše ok, prsa pořád bolí a tím se ujišťuji, že je mimi tam 🙂. Právě jsem přišla z práce, máme tolik práce, úplně zapomínám, že u mě někdo začíná bydlet 🙂

go
17. únor 2012

@go neni nahodou Twini v nejake soukr. diskusi? Mozna je tam a na nas kasle. A ja si o ni delam starost 😒

lokiska
autor
17. únor 2012

@papuchalk Vojtíšek je moc pěkný chlapeček 🙂

go
17. únor 2012

@lokiska kolikaty jsi tedy ted tyden a den po et? Super, ze je u tebe vse OK, budes tedy rodit v rijnu🙂. Ty jdes na UZ v utery? To uz bude videt srdicko, ze? 😉

lokiska
autor
17. únor 2012

@go snad tam už bude něco ťukat 🙂 miminko má 30dní, po ET jsem 26.den a počítáno od posledních kramulů, v neděli začínám 7tt, nevím, proč , když se ví den oplodnění se to počítá od MS že?

go
17. únor 2012

@papuchalk opravdu, Vojtisek je fakt krasny kluk. Moc krasny fotky, gratuluji 🙂

go
17. únor 2012

@lokiska to uz bude urcite videt 🙂 . Byla jsi uz na nejakem UZ?