Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

twininky
4. únor 2012

@annie29 ale jo já mam prahu ráda, žila jsem tam rok, sjížděla jsem pořád flóru a anděla... 😀 byl to nákupní ráj, a těch peněz, jinak v praze věřím tomu zdravotniství, na těch malejch městech nejsou vůbec zasvěcený, teda ne všichni, to bych jim zas křivdila, ale praha je praha, nedám dopustit na mou doktorku v CARu, postavila mě na nohy...jediná za dobu 2let...

twininky
4. únor 2012

@annie29 já ještě nevim, já jdu teprve v pondělí na krev... 🙂

annie29
4. únor 2012

@twininky no tech moznosti je tu vic, to je jasny. I ta prenatalni pece. Ja rodila 36+1 a byla jsem rada ze jsem v Praze

annie29
4. únor 2012

@twininky aha, u nas se chodi s moci na utz rovnou

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
annie29
4. únor 2012

@twininky no to je jasny, ale casto to i mimo Prahu dobre funguje a naopak taky v Praze to kolikrat pekne poserou 😉 😉

twininky
4. únor 2012

@annie29 je to na štěstí , ale úplně všechno , to je blbost co ten film?? 🙂

annie29
4. únor 2012

@twininky Strasna megahovadina, uriznuta hlava byla dobra 😉

twininky
4. únor 2012

@annie29 😀 😀 jo je to hoavdina, ale docela mě to snad i trochu baví...ale pohádka byla hezčí... 😉

annie29
4. únor 2012

@twininky ja se asi odvalim do patra ke knizce.. Moc ti budu drzet palce na pondeli, vysledek bude hned?

twininky
4. únor 2012

@annie29 děkuju moc, tak hezký zbytek večera, ahojda 😉, já nevim, buď hned nebo v úterý..🙂

annie29
4. únor 2012
lokiska
autor
5. únor 2012

@twininky Ahoooj, tak dnes čárka silnější, ale je zase jiný problém. Ráno jsme se tulili a mě tam teď pálí jako hrom a to je špatné. Prý se to tím tam překrvuje a může to něco udělat. Psala jsem dr. tak uvidím co řekne. Jinak já jsem po ET ležela 15min. V předchozím centru nás tam nechávali i přes noc. Takže ET byl v 11hod. a čůrat jsme se bály jít, takže jsme vstaly až tak kolem čtvrté odpoledne a rychle zpátky lehnout. Noa nic z toho nikdy nebylo. Také nám dr teď říkal o slepeném chlebu, že to nemůže nikam prchnout 🙂

twininky
5. únor 2012

😉 Dobré ráno ženy.....@ go už Ti volali z CAR? Doufám že Ti vše klapne a že až odpoledne přijedeš, tak napíšeš pozitivní zprávičku, myslím na Tebe 🤐 🤐 🤐

twininky
5. únor 2012

@lokiska to já řekla mýmu že má teď zákaz 😀

lokiska
autor
5. únor 2012

nám řekli, že 5dní bez a potom že jo. tak dnes už to je 14dni, tak jsem myslela že dobrýýý a ono toto. Dočetla jsem se, že by to snad nemělo uškodit doufáááám ☹ jak je ti?

annie29
5. únor 2012

@lokiska to bude ok, nemuze se pry nic stat.. I kdyz my meli tenkrat pust do konce 1.trimestru 🙂 ja byla velkej posera

twininky
5. únor 2012

@lokiska cítím se vpoho a co ty?? jo četla jsem že by se nemělo nic stát 😉

lokiska
autor
5. únor 2012

díky holky, ale štve mě to, jsem pitomá ☹ mně zase bolí prsa, včera večer strašně. Twini zítra krev!!!!! 🙂 hodím do alba zase testy

annie29
5. únor 2012

@lokiska krasny testiky!!!

lokiska
autor
5. únor 2012

@annie29 děkuji a ty jsi kolikátý den?

annie29
5. únor 2012

@lokiska dnes 5.

lokiska
autor
5. únor 2012

joo pěknýý, to už za chvíli budeš vědět!!! Kdy se chystáš testovat?

annie29
5. únor 2012

Vidim to tak 8-10...

lokiska
autor
5. únor 2012

jojo, to už by mohlo něco vykouknout 🙂

annie29
5. únor 2012

Nejak si nedelam iluze..

lokiska
autor
5. únor 2012

prooooooč? Sice já také radějí vždycky počítám s tou horší variantou, ať to pak není takový šok. Ale to se podaříííí!!!!!

annie29
5. únor 2012

No je to uz treti transfer od listopadu a uz jen posledni embryjko..

twininky
5. únor 2012

tak já se teď probudila...musela jsem si jít lehnout.... 😀 koukám do noci na TV, ráno klem 8 vstávám a pak kolem poledního musím spát, už to tak mám druhý den.... 🙂

twininky
5. únor 2012

@lokiska loki máš nějaký přáznaky v břiše,???