Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

jahodnice
7. únor 2012

@go
do adopce bych nešla v žádném případě, u pěstounské péče by mi vadilo, že bych dítě musela třeba po nějakém čase vrátit

go
7. únor 2012

@twininky tak ja uz od zitrka zacnu neco malo varit 🙂 . Ve ctvrtek jedu za kamaradkou na kavu a v patek ke kadernici a s manzelem na vecu. Pomolu se zacnu pohybovat🙂

go
7. únor 2012

@jahodnice ja bych chtela adopci, ale asi je to nejdrive tak, ze je jen ditko dochazi na vikend a pak se to posune dal. Sla bych do toho hned 🙂

jahodnice
7. únor 2012

od pondělí budu mít prázdniny, také se chystám ke kadeřnici. V pondělí nám přijedou montovat nové vestavné skříně na chodbu, zrcadlovou stěnu do koupelny a televizní stolek do ložnice. Naštěstí firma po sobě i uklidí

jahodnice
7. únor 2012

@go
já bych do toho nešla, ale asi je to jen profesionální deformace,mám vystudovanou psychologii a psychologickou diagnostiku a bojím se dědičné zátěže

go
7. únor 2012

@jahodnice taky trochu delam do psychologie, obavu jistou mam, ale touha udelat nejakou holcicku stastnejsi, tim i nas je vetsi. Z jiste obavy take padla volba na vek 8 let a vice.

go
7. únor 2012

@jahodnice 22.12. jsem se stehovala do noveho domku a jak slysim slovo remeslnici, je me spatne. Nastesti po nich bylo docela uklizeno, ale stejne. Ted bych chtela jeste par veci dodelat, ale jen si na to vzpomenu, je me zle. 😉 . Pravda je, ze vysledek je pak uzasny 🙂

twininky
7. únor 2012

@go já jdu v pátek do školy na zkoušku 😖

go
7. únor 2012

@twininky co delas za skolu? Tak ted sprtas, alespon prijdes na jine myslenky 🙂

jahodnice
7. únor 2012

@twininky
nezávidím ☹ . Já jsem VŠ studovala dálkově a byly to vždy hrozné nervy...

twininky
7. únor 2012

@go učitelství pro MŠ...jsem ve druháku, ale teď jsme měli zkouškové, tak mě zkoušky utekly....nešprtám, chtěla jsem být v klidu, bylo mi to i doporučeno, zkoušky jsou nervy....tak teď to budu honit zpětně...snad to zvládnu, přinejhoším, přeruším a budu pokračovat příští rok... 😉

twininky
7. únor 2012

@jahodnice no přesně takhle to mam já, proto jsem všem profesorům napsala že jsem nemocná a zkoušky budu dělat až někdy v květnu 😖

go
7. únor 2012

@twininky tak hezky, budes v materstvi uplny profik. Kde studujes, u vas ve Strakonicich? Fakt je, ze ja jsem praci, studium taky prerusila, ale hlavne kvuli domku a nasledne otehotneni 🙂

twininky
7. únor 2012

@go nee na Jihočeské Univerzitě v Budějovicích....škoal by byla fajn, ale za cenu dětí nikdy....nejdřív dítě...a pak vše ostatní

go
7. únor 2012

@twininky mam to stejne. Mimi jsou na prvnim miste, to ostatni potom prijde 🙂

jahodnice
7. únor 2012

tak já už školu mám, takže teď to mimi 🙂

twininky
7. únor 2012

@jahodnice nu to by bylo taky pěkný, ale osud asi chce jinak, dává mi asi na výběr buď rodinu, nebo kariéru, protože se bojím, jestli s mimčem vůbec budu stíhat... 😀

go
7. únor 2012

@jahodnice ja prave cekala az budu mit skolu, zkusenosti, vysnenou praci, karieru, domek a ted me pripada, ze jsem se mela na vse vykaslat a mit mimco driv. Kariaera nekariera 😒

go
7. únor 2012

@twininky s mimcama 😀

twininky
7. únor 2012

@go děkuji, ale píší mi tady holky, že to vypadá na jedno.... 😖
NÉÉÉÉÉÉ......musim jim dokázat že tam mám DVĚĚĚÉÉÉÉ 😀 😀
no každá by tady byla ráda aby její IVF bylo úspěšný a sotva najdu čárky tak už si vymejšlim co, hned chci dvě... 😀 😀
A vůbec když nebudou letos, budou příští rok.... 😀 😀 až si pojedu pro další mimča...🙂

twininky
7. únor 2012

@go no nechci nic říkat, ale ono to tak bohužel bývá, jak píšeš....člověk chce mít zázemí a pak rodinu a nakonec má jen to zázemí....
Ale to není tvůj případ, ty máš teď před sebou hezké věci 😉

twininky
7. únor 2012

lokina tady na nás prdí našla //, tak už to neřeší a je fuč 😀 😀

go
7. únor 2012

@twininky ja myslim, ze hodnoty z krve mas vysoke, nadeje je, takze bych nic neresila. Tede uz muzes jen cekat, zda se druhe mimi prestane schovavat. V kazdem pripade zacit muzes jednim a priste si pojedes pro dve 🙂

jahodnice
7. únor 2012

já jsem s bývalým přítelem byla 10 let., začala jsem studovat vysokou, tak jsem děti neřešila. Když jsem měla těsně před státnicemi, tak jsem začala mluvit o miminku a najednou mi došlo, že on děti vlastně ani nechce. Povýšili ho v práci a začal si užívat tenis, golf...tak jsme se rozešli. Našla jsem si nového přítele, koupili jsme v Praze byt a začali toužit po mimču. Jenže má špatný spermiogram, tak jiná možnost než IVF prostě nezbývá...

twininky
7. únor 2012

@go viď?? naučim se na jednom a pak hravě zvládnu další dvě.....ještě pořád mám mám nevyčerpané 2 hrazené IVF, ak si pak třeba pojedu i pro třetí, když to zase příště nevyjde s těmi dvojčátky....holt budu rodit třikrát místo dvakrát 🙂

go
7. únor 2012

@twininky uprimne mame krasne a docela bezstarostne manzelstvi. Jsem stastna i ted, ale s mimi by to bylo jeste veselejsi 🙂 . Stastna jsem, ze se s manzelem nehroutime a zijeme naplno 🙂 . Doufam, ze kdyz jsem tak pozitivni, zadari se 🙂 🙂

go
7. únor 2012

@twininky zradkyne a kde je, jak ji dopadla krev?Potvora 🙂

twininky
7. únor 2012

@jahodnice já si myslím, že větší šance je když je žena zdravá, protže oni vyberou tu nejlepší spermii, takže ta šance je asi větší než u žen, které mají problém s vajíčky...

twininky
7. únor 2012

@go včera psala že půjde až ve středu nebo co, že tam nebyla sestra...tak uvidíme jestli se ozve.... 😠

go
7. únor 2012

@jahodnice manzel mel take jednou spatny spermiogram a pak od te doby lepsi a lepsi. Doktor rikal, ze se to stava, ze to maji muzi pokazde jine. Znam i pripady kdy se zadarilo prirozenou cestou se spatnym spermiogramem.