Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

jahodnice
7. únor 2012

@twininky to sice možná jo, ale nikdy to není 100%, šance i ivf je 40%,u ketu jen 25% ☹

go
7. únor 2012

@twininky jasne, ted si to treba nacvicis a kdyz ti to pujde muzes rodit dal a dal, jsi jeste mlada 🙂

jahodnice
7. únor 2012

@go
my máme výsledky pořád stejné, šance by mohla snad být i přirozeně, ale to by mi nesmělo být 37, roky utíkají

twininky
7. únor 2012

@jahodnice já vím, le stejnak seš na tom líp...než třeba já 🙂

go
7. únor 2012

@jahodnice s tim vekem mas pravdu, me bude 40, coz neni pro IVF zrovna plus.

jahodnice
7. únor 2012

@twininky
máš pravdu, jsem na tom líp ale i tak je to síla

jahodnice
7. únor 2012

@go
jsem jen o 3 roky mladší, to není takový rozdíl

go
7. únor 2012

@jahodnice ale alespon 3 roky navic. Ja tedy vek nikdy neresila, ani si nepripadam na 40, ale bohuzel v tomto pripade je to docela rozhodujici.

twininky
7. únor 2012

@jahodnice tak to jistě, ale já třeba na rozdíl od vás, nemám jinou šanci než IVF, prostě já už přirozeně nemůžu NIKDY otěhotnět 😢

jahodnice
7. únor 2012

@go
já taky věk neřeším, dokonce mi kolegyně v práci říkají, že vypadám o deset let mladší, ale to mi lichotí...

jahodnice
7. únor 2012

@twininky
naštěstí moderní medicína umí zázraky

twininky
7. únor 2012

@jahodnice no bez ní bych neměla ani takovou šanci, jakou mi dali.... 😕 😵

go
7. únor 2012

holky tak konec depka temat. Urcite nam to vyjde a budeme krasne mamci 🙂 . Jahodnice kolikaty jsi dnes den po ET?

jahodnice
7. únor 2012

@go
dnes jsem 7.den, takže test zkusím nejdřív v pátek a v pondělí zajdu na krev pro jistotu. U nás v caru na krev nemusím, jen na kontrolní utz měsíc po transferu, i když je výsledek těhoten.testu negativní

go
7. únor 2012

@jahodnice taky asi budu testovat 9 nebo 10 den. Ted jsem bohuzel teprve druhy 😒 . Kolikaty den po OPU jsi byla na ET? U nas v caru se take nemusi na krev, az po 18 dnech na UTZ. Pujdes na krev ke sve obvodacce?

jahodnice
7. únor 2012

@go
já jsem po ketu-ze zamražených embryjek. Na krev zajdu do caru,ptala jsem se a není to problém, ale není to nutnost.

go
7. únor 2012

@jahodnice no , ja mam pocit, ze u nas v caru jsou tak neprijemny, ze tam me asi na krev nevezmou 🙂 . ty chodis do Podoli?

darazv
7. únor 2012

Holky vy ste ale kecalky 🙂 zamestnala som sa aj poplakala a už mi je lepšie,len najhoršie je na tom že moj milovany priatel stále verí na zazraky dufa stale že ked pojdeme na krv ešte vo štvrtok že hcg može byt vyšie ale čo už,,,, nechcem mu kazit radost 😒 ale je zlaty podržal ma aj ked som videla že bol mimo ked som mu oznamila na obed vysledky z krvi ☹

jahodnice
7. únor 2012

@go
já chodím do iscaru na Maniny, pracuje tam můj gyndr, takže nebylo co řešit. OPU mi dělal on, na utzpři stimulce jsem chodila k němu do ordinace a on tam posílal výsledky, před ketem jsem byla taky u něj a ještě mi i nabral krev, kvůli dávce utrogestanu, abych nebrala míň nebo víc než je nutné

jahodnice
7. únor 2012

@darazv ten můj doma to taky docela prožívá. Taky říkla, že doufá, že si bude pocit, že je taťka užívat celých 9 měsíců a ne jen do testu jako minule. ☹
Příště to určitě vyjde, neboj 🙂

go
7. únor 2012

@jahodnice Iscare znam, chodila jsem k Mudr. Mrazkovi

darazv
7. únor 2012

@jahodnice no ved práveže to že dost čo je ženská sklamaná tak nás to ešte viac bolí pri pohlade ked vidime že su sklamani aj naši muži ☹ videla som na nom ako to chce hrat že ma utešuje a pritom aj on bol z toho mimo,,,je to hlavne tým že som testikovala a boli testy pozitivne a brali sme to ako tutovku a zrazu buuuumm,,no najbližie prisaham ani jeden test doma nebudem mat a ani nebudem robit načo?pre chvilkovu radost 😠 vrrrrrrrrr

jahodnice
7. únor 2012

@go
jo, ten tam ještě je. Já chodím k Iličovi, spoustu lidí říká, že je nepříjemný,ale já proti němu nemůžu říct jediné špatné slovo.

go
7. únor 2012

@darazv a kolikaty den jsi testovala poprve?

papuchalk
7. únor 2012

Ahoj holky,
koukám, že čekáte po ET/KET - já taky, můžu čekat s Váma? 🙂

jahodnice
7. únor 2012

@darazv
testy doma mám, zkusím možná 10.den, ale dokud neuvidím výsledky krve, tak to taky budu brát s rezervou.
Přesně tak to bylo u nás, Jirka mě utěšoval, ale viděla jsem, jak moc je zklamaný.Navíc pořád opakoval, že je to kvůli němu, že kvůli němu tím vším musím procházet...ani neměl sílu to zavolat své matce, poslal jen SMS. Teď to pro jistotu tchýně ani neví, dozví se až případnou dobrou zprávu.
Nic nevzdávej, jsi mladice, příště to vyjde

darazv
7. únor 2012

@go no ked som špinila jeden den hnedy vytok 6 den bol tam duch potom 8,9,12 a testy pozitivne a včera na 123 den ten digitalny test ☹

go
7. únor 2012

@papuchalk Ahoj, vitame Te. Kolikaty den si po ET/KET?

darazv
7. únor 2012

@jahodnice presne aj moj mlady tak hovoril že čim musim prejst atd,,,no my sme už od druheho ketu nehovorili nikomu a slubili sme si že by sme to ano prve tri mesiace nepovedali,,nechceli sme nič zakriknut .

go
7. únor 2012

@darazv a ty jsi mela PK nebo zavedeni 3den?Rikaji, ze Puregon odchazi z tela cca 10dni a muze ukazovat pozitivni test ☹