Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

lokiska
autor
8. únor 2012

@twininky to jasná věc!!!

go
8. únor 2012

@twininky me se ted udelalo silene. Mam hrozne bolesti bricha a zad nebo ledvin, nevim. Jdu si zmerit teplotu ☹

lokiska
autor
8. únor 2012

@go tak co máš teplotu?

annie29
8. únor 2012

@go mne bylo po OPU taky hrozne, a ted po KET taky dost blbe.. Po OPU jsem mela na hrane HSS, hlavne hodne pij porad

go
8. únor 2012

@lokiska ne , jen 37,3, ale bohuzel mam fakt bolesti ☹

go
8. únor 2012

@annie29 pravda, vim, ze mam hodne pit a presto moc nepiji, jdu na to 🙂

twininky
8. únor 2012

@go 😲 neboj zlatí..bude dobře, chtěla bych Ti pomoct... ☹ , vydrž to....dokud nebudeš krvácet, tak nic neřeš, hlavně se nevystraš, Co teplota?? Zkus si raději lehnout a nebo nějaké teploučké obkládky na úlevu a pořádně se napij?? Možná něco číst hezkého a nebo nějaký hezký film nebo pohádku v TV...běž od PC, a zkus myslet na příjemné věci...
Třeba se mimískové uhnízďují a ty ses přecitlivěl po všech těch hormonech...hlavně nepanikař, hlaď si bříško. 😉

lokiska
autor
8. únor 2012

@go jako křeče nebo jako před MS?

twininky
8. únor 2012

@go tam kde Tě bolí si polož dlaně....mě to pomáhalo..lehla jsem si do tepla a do měkka....fakt zkus jít raděj do klídku od PC....nadechni se několikrát zhluboka do břicha aŤ se mimískům okysličí krev aby byly vpohodě...a pak to zkus nějak uklidnit.... 🤐

go
8. únor 2012

@twininky moc dekuji, snad bude lepe. Jdu odpocivat a snad bude lepe rano. Opatruj se, papa 🙂

twininky
8. únor 2012

@go a jestli tě můžu uklidnit, mě je dnes fakt taky divně...ty bolesti v zádech se mi zdajk taky divný, ale víš co, je prostě blbej den, je nějaké BIO 3, nejhorší zátěž a jsme po všem přecitlivělé...pojď go, vypnem to tady a jdeme do klidu jo,?? 😉

go
8. únor 2012

@lokiska hrozny tlak do bricha, jeste vice se nafouklo a vystreluje to az do zad. Hlavne je me i na zvraceni ☹

twininky
8. únor 2012

@go Ty se také opatruj, zítra si písnem jo?? Držim pěstičky ať si vpořádku...neboj...dobře bude...hlavně klid zkus zabavit mysl něčím jiným....podle teploty to vypadá možná na nějaké lehké nachlazení,,tak napařit nožky a lokty...ale né moc horkou vodou...a zalehni, čaj s medem a citronem...a hladit bříško, hladit, hladit hladit a vyprávět jim, co všechno budete dělat až budou s tebou venku... 😉 🙂 aby se sem těšili a byly s tebou 🙂

twininky
8. únor 2012

@go pořádně to rozdýchni jhluboké nádechy do břicha kam nejspodněji to půjde a pak výdechy....je to na okysličení, určo máš nedokysličené bříško.... 🙂

darazv
8. únor 2012

@lokiska ahojky zajtra držim palčeky 🙂 ja idem zajtra na krv tak dufam že už budem na nule ale menzes stále nikde už mi tri dni mešká 😠 holky pekne sa opatrujte a odpočívajte.

twininky
8. únor 2012

@darazv taky přej klidnou noc...tak hlavně se drž, ať ti to tedy také dobře dopadne, ať nemáš ještě další trápení....
Anebo ať je tam mimi a doktoři se spletli...ahojky, držim pěstičky... 😉

lokiska
autor
8. únor 2012

@darazv děkujeme, ať ti to dopadne dobře!!!

darazv
8. únor 2012

@twininky no to by bol asi zázrak boží 🙂

twininky
8. únor 2012

@lokiska a co ty čerte, lítáš do práce, jsi vpoho?? jsem zvědavá na ty tvé hodnoty zítra...kolik jim je dnes tvým embrísům??

twininky
8. únor 2012

@darazv dokud to nebude jisté, pořád je naděje.boj do konce... 😉

darazv
8. únor 2012

@lokiska ozaj a ty zajtra kedy budeš vediet vysledok ?kolkí den si dnes?

lokiska
autor
8. únor 2012

@go to jsem měla také po jednom IVF a zvracela jsem z té bolesti. To přejde, bude to dobré, fakt to rozdýchej, jak říkala tw. papa

jahodnice
8. únor 2012

@darazv
ahoj, zítra dej určitě vědět, jak jsi dopadla.

darazv
8. únor 2012

@jahodnice neboj určite dám 😉 ako sa cítiš piatok sa už blíži 😀 držííííím palčeky velmi ti to prajem.

jahodnice
8. únor 2012

@darazv
je mi dobře, chodím do práce, takže nemám čas se pozorovat. S kolegyněmi je docela legrace, dnes jsem od jedné žačky dostala omluvenku, kterou si snad nechá zarámovat, když jsem ji četla, myslela jesm, že se smíchy počůrám.
A nemůže to ještě dobře dopadnout?Moc bych ti to přála

lokiska
autor
8. únor 2012

@darazv
@twininky
mám si volat v 10, ale tady se vyskytnu až zase večer. Už teď mně lechtá v břichu, když si na to vzpomenu, bojím se mooc. Jsem 17.den po ET a mimi mají 21dnů.

twininky
8. únor 2012

@lokiska tak písni pozitivní zprávičku...sem na tebe zvědavá 😉

darazv
8. únor 2012

@jahodnice neviem čítala som pribehy kde sa také zazraky stali že mali ženske ešte nižsie hcg na 14den a začalo rast postupne a porodili zdrave deti,,,ale mne sa to stat nemože,,ja sa len modlím aby vobec mrcha dorazila nech sa sama prečistím ☹

twininky
8. únor 2012

Děvčata,mějte se tady pěkně, taky jdu dnes už pryč, není mi taky 2xhej...opatrujte se všechny...ahojte zítra... 🙂

darazv
8. únor 2012

@lokiska a jak je možné že ty nepovedali skor vysledky u nás caru prideš rano a na obed vieš hned vysledok ale ako tak kukám všade to maju inak ako aj finančne 😒 držiiiim palčeky

darazv
8. únor 2012

@twininky pa pa 🙂

lokiska
autor
8. únor 2012

@darazv

byla jsem u své obyč doktorky,víš a ta to odváží do laborky až v ordinaci končí