Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

misa.patrik
1. dub 2012

@lokiska no já bych nejraději netestovala vubec jak se bojím 😀 chvilkama mám pocit že dojde mrcha a chvilkama mi není vubec nic 😀 to tělo je tak zmatené z těch hormonu 🙂 utroš zavádím ale nevolno mi je určitě z toho protože z čeho jiného 😀

lokiska
autor
1. dub 2012

@misa.patrik utrouš, když se zavádí, tak prý špatně po něm nebývá, takže je to jasné, je to tam zavrtané 🙂, jj raději testuj později, teď by to asi ještě nic neukázalo, je brzy. Ty hormony jsou svinstvo. kamoška leží na JIP, BĚHĚM TÝDNE PŘIBRALA 1Okg, jak se po tom nalila vodou, to je ten hyperstymul. syndrom, mě to naštěstí nepotkalo, tak se drž!!! 🙂

misa.patrik
1. dub 2012

@lokiska děkuji no já měla taky náběh na hyperstimulák naštěstí to přešlo 🙂 budu informovat 😉

ninanela
1. dub 2012

Ahoj holky,potřebuji se zeptat nebo spíše uklidnit,včera jsem byla na KET a dnes ráno jsem mírně zašpinila.Vím,že ještě není nic straceno,ale u ET to bylo taky tak a nedopadlo to dobře.Stalo se to některé z vás?Díky

misa.patrik
1. dub 2012

@ninanela neboj se vubec nic to je po transféru normální 😉 já jsem taky trošku špinila

ninanela
1. dub 2012

@misa.patrik Díky už jsem to normálně obrečela!A jak!

misa.patrik
1. dub 2012

@ninanela bud v klídečku fakt 🙂 nemá cenu se zbytečně stresovat mě na to dokonce doktor upozornil že muže být slabé špinění 😉 já jsem dnes 5 den po ET a spiním musíme být v klidečku 😉 😉

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ninanela
1. dub 2012

@twininky Holky díky moc,ale dneska mám ubrečenou náladu,fakt blb!Možná z prášků,včera jsem si dala tabletku na uklidnění abych ten první den tak nějak zvládla.A dneska jsem mimo a jenom bych řvala.Já to normálně obrečím a ještě ani nevím co!Vůbec to těm mimískům neulehčuju.

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
misa.patrik
1. dub 2012

@twininky no vypadá to tak 🙂

ninanela
1. dub 2012

@twininky Jo,ja v tom stresu ani nechci myslet kdyby to nahodou vyšlo,kdy to asi bude!Při ET jsem měla testovat 24.12.přesně na vánoce,ale vzdala sem to hned po tom zakrvácení a test byl už jenom abych mohla vysadit prášky.No a teď to vypadá na testování týden po Velikonocích.Ach ty svátky.Doufám,že snad nebudou pokazené jako ty vánoce.Asi bych byla hodně překvapená kdyby to vyšlo 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lola72
3. dub 2012

Ahoj holky!Tak se zase po nějaké době ozývám.Blbne nám počítač a mě je pořád špatně a jsem unavená,takže nemám moc chuti psát.Ke všemu jsem byla i s malým nachlazená ,takže zážitek.Jenom jsme leželi a dívali se na pohádky.Jinak,dneska jsem byla u doktora,všechno OK.Jsem 9+6 a měříme necelé 3 cm.Nechci to zakřiknout,potom šíleném začátku.Strach mám pořád,ale trochu mě uklidňuje,že je mi šoufl.Tak mi bylo,když jsem čekala kluky.Ale ještě mě čeká gen.ultrazvuk 23.4.tak ,aby bylo všechno v pořádku!!!Mějte se krásně,končím,jdu spát.Již nemám sil.Cha,cha!

twininky
4. dub 2012

@lola72 no to je krásný, takže se to posouvá dobrým směrem 😉 no mě je blbě stále, takže si to taky neužívám 🙂

kikina9
4. dub 2012

Holky, můžu se k vám přidat? 18.3. mi bylo zavedeno jedno osmibuněčné embryjko, a vypadá to, že se mu u mě zalíbilo 🙂 Už mám potvrzené HCG z krve - 890, tak doufám, že to bude i dál pokračovat dobrým směrem 😉
Toto bylo již moje 3.IVF, bohužel špatně reaguji na hormony, takže poprvé nedošlo ani k ET, podruhé se mi podařilo otěhotnět taky z jedné jediné osmibuněčky, ale v 9.TT zjistili zamlklé těhotenství ☹ Teď jsem měla jen minimálku, ale vypadá to, že zatím vyšla. Pokud by to neklaplo, tak mi v CARu doporučovali darovaná vajíčka, tak snad už nebudou potřeba 😉

saraha2
4. dub 2012

zdravím vás tady!!já měla ET včera-jednu morulku a jedno desetibuněčné..a bojím,bojím,jak to dopadne!naše první IVF..

saraha2
4. dub 2012

@kikina9 držím palečky!!!!!!

kikina9
4. dub 2012

@saraha2 Děkuji, taky držím palce, aby se bobíškům u tebe zalíbilo 🙂

misa.patrik
5. dub 2012

@saraha2 držíme všechny palečky 😉 😉 😉

saraha2
5. dub 2012

@misa.patrik děkuji!ty už jsi o kousek přede mnou 😉 jak se cítíš?

misa.patrik
5. dub 2012

@saraha2 já dobře 🙂 testík je pozitivní už nešpiním tak snad to bude ok 🙂

saraha2
5. dub 2012

@misa.patrik já mám taky utrogestan 2-2-2,zavádím a nic mě z toho teda není!takže si nemyslím,že by ti bylo z toho nevolno!spíš,kdyby jsi ho polykala,tak říkaly,že někomu to dělá zle na žaludek,ale když zavádíš,tak nee 😉

saraha2
5. dub 2012

@misa.patrik jsi šikulka!!já nevím,jestli budu testovat ☹ bojím,bojím!!kolikátý den jsi testla?tady čtu,že jedna testla už šestý den?jste odvážné holky!a počítáte ty dny se dnesm ET?nebo ten berete jako nultý?

misa.patrik
5. dub 2012

@saraha2 já ho právě ted polykám kvuli toho špinění měla jsem strach to tam dráždit 🙂 🙂

misa.patrik
5. dub 2012

@saraha2 no já jsem taky brala den transferu jako nultý a vzhledem k tomu že jsem 5 den začala špinit tak jsem testla šestý den a byl tam duch 7 den už byla čárka zřetelná ale každému roste hcg jinak.kdybych nešpinila tak bych netestila 🙂

saraha2
5. dub 2012

@misa.patrik koukám,že jsi měla ET 27.3.,tak to je super,že už máš čárečku!!!!!no mě říkali v caru,že zavádění je účinější..a já to polkla jen ráno v den ET a fujtajbl teda..na můj vkus je to moc velké,se mě to šprajclo..tak jsem ráda,že můžu zavádět...

saraha2
5. dub 2012

@misa.patrik tak to špinění bylo asi hnízdění,ne? 😉

misa.patrik
5. dub 2012

@saraha2 já jsem mluvila s gynekologem a říkal mi že je to uplně jedno je o jen pocit že to dáváš blíže tak kde je třeba 🙂 jakmile přestanu uplně špinit tak zase budu zavádět 😉 😉 nechci to tam dráždit a mě to až tak zle nedělá protože kvuli špinění vážně na 99% ležím 🙂