Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

go
20. lis 2012

@jahodnice dekuji moc 🙂

twininky
1. pro 2012

@go nooooo tak coooooo??? už neptrpělivě čekám 😉 🙂

go
2. pro 2012

@twininky Ahoj holky, krasny. Jak se mate? Jak Ti jde maminkovani? 😉 Moc gratuluji ke stehovani. Ja zatim nic, jsem dnes sesty den. ☹

twininky
2. pro 2012

@go ahojky, no malá mi řve dneska celý den a já potřebuju balit, ale je to zlatíčko 😀
No to je jasný že 6tý den ještě nic, nejdřív tak 8mý a to je stejně ještě brzy, spíš ten 10tý, moooooc držím palečky, sem zvědavá a sem napnutá jak kdybych čekala sama 🙂 posílám ti srdíčko aby ti to vyšlo jo?? 🤐

go
2. pro 2012

@twininky ty jsi zlaticko a hocicku mas opravdu uzasnou 🙂 . Mooc dekuji aza srdicko, takova podpora, tak to musi vyjit. Ja jeste netestila, budu nejdrive v utery nebo ve stredu. Tentokrat nepujdu radeji ani na krev a rovnou pujdu na UTZ. Jinak uz vim, ze tam byla dana holcicka 😉 . O to vic si to preji, vzdyt vis, holcicky jsou super 🙂

twininky
2. pro 2012

@go no neke.. fakt?? to je super že i takhle to jde dopředu, mazec co ta medicína ?? 😉 , když tedy víš že tam je holčička 🙂 🙂 , tak o to víc jí můžeš podporovat a říkat jí ať u tebe zůstane, a rovnou bych jí říkala jménem, aby věděla že se na ní těšíš 😉
jj, radši testovat pozdějc, aby člověk nebyl zbytečně vystresovanej, jo a holčičky jsou úplně nej, jsou krásňoučký...
já sem z ní celá po... asi víc než z chlapečka, ale nechci se zbytečně rouhat, ale prostě růžovoučká je skvělá 😉 týjo..tak se drž a buď vpohodě, i když vim že to nejde, ale aspoň maximálně jak to půjde.... sakriš, to by bylo, aby ti ježíšek letos konečně nenadělil. 😉 😉
ps: o lokisce nevím vůbec nic... 😒 se taky už neozvala

jahodnice
4. pro 2012

@go
tak co, jsem napjatá jak kšandy 🙂

go
4. pro 2012

@jahodnice dnes jsem testovala poprve a snehobilo ☹

jahodnice
4. pro 2012

@go
A není ještě brzy na test? Moc držím palečky, ať se // ukážou

go
4. pro 2012

@jahodnice dnes jsem osmy den.Minule jsem uz tento den mela ducha. Volala jsem do Caru, tam me lekar rekl, kazde tehu je jine, jeste pockejte, dnes bylo na test brzo. Povzbuzujici, ale ja uz tomu neverim☹
Jak se mas Ty, uzivas si predvanocni obdobi? 🙂

jahodnice
4. pro 2012

@go
vzpomínám si, že v caru mi při minulém pokusu říkali, že nemá smysl testovat dřív, jak 10.den, tak ještě vydrž. Jinak já se mám celkem fajn, na víkend jsem měla na hlídání neteřinku, takže oběd v restauraci, kino, nákupy,psaní úkolů, chtěla pomáhat s vařením a vánoční výzdobou oken, prostě prima víkend, musíme to brzy zopakovat.člověk přijde úplně na jiné myšlenky. Zítra máme ve škole mikulášskou besídku

go
4. pro 2012

@jahodnice zkusim jeste za dva dny, ale myslim , ze zbytecne ☹
Take jsem mela na vikend neterinku, clovek opravdu prijde na uplne jine myslenky 🙂 Uzasne 🙂

jahodnice
4. pro 2012

@go
dětičky jsou úžasný relax, škoda, že jsou jen půjčené

go
4. pro 2012

@jahodnice mam uplne stejny pocit. 🙂
Stale jsi rozhodnuta nebojovat dal?

jahodnice
4. pro 2012

@go
na mém názoru se nic nemění, znovu už to zkoušet nebudu. Doma jsme to dlouze probírali a je to pro nás uzavřená kapitola.

go
4. pro 2012

@jahodnice ja to uplne chapu.

jahodnice
4. pro 2012

@go
je nám s přítelem spolu dobře celý ten kolotoč kolem IVF našemu vztahu moc neprospěl, navíc je to on, kdo má problém a je mu líto, že to celé musím absolvovat kvůli němu. Budeme si častěji půjčovat neteřinku a časem nás to, že nemáme vlastní dítko přebolí, nebo alespoň doufám...

lola72
3. led 2013

@go Ahoj!Až teprve teď jsem si všimla,že mám od tebe vzkaz.Už tu nechodím,není moc času.Dneska náhodou.To jsem vůbec netušila,že to tak dopadflo.Já jsem vám totiž hrozně záviděla,že máte takové krásné embrijka.U mně to totiž vypadalo špatně,takže jsem s tím moc už nepočítala.A vidíš nakonec je všechno jinak.Tak tady aspoň vidí,že se nemá nic vzdávat.Filípka máme už od září doma.Narodil se strašně brzy 27+6.Ale všechno dohání!!!Je zlatíčko.No máim sice jenom kluka...Ne dělám si srandu,jsem hrozně ráda,že mám dva vybojované kluky.Nevzdávej to!!!Byl to můj 8 transfér.Stokrát jsem řekla,že na to kašlu,ale pokaždé jsem se zvedla a šla dál!!!Všechno se dá přežít a potom když se díváš do postýlky,tak zapomeneš na všechny ty hrůzy.Nevím sice jak to dopadlo u tebe teď,doufám,že dobře!!!Ale jestli ne,jdi do toho znovu!!!Já mám 40 let a ještě se povedlo.No teď už jsme skončili,ale proto že mám kluky dva.Nechtěli jsme jedináčka.A kdybych ti popsala všechny peripetie...Někdo mi říkal,že jsem dobrá a někdo ,že jsem cvok.Ale dneska se mnou všichni souhlasí,že jsme do toho šli.Věř mi jinak bys toho časem litovala.A pamatuj si,že nic nejde vrátit.Jestli máš chuť tak se ozvi.

lola72
3. led 2013

@jahodnice Promiň ale moc s tebou nesouhlasím.Pokud IVF vašemu vstahu neprospělo...Pokud se máte rádi jdi do toho!!!Neteřinka ti pořád stačit nebude.Věř,že vím co říkám.Za pár let budeš litovat,že jsi pro to neudělala všechno.Pak zjistíš,že to nejde vrátit a budeš nešťastná.Říkáš si ,co tebe ryju,ale věř mi.¨Myslím,že jsem jeden z mála lidí,kteří ví co říkají!!!Jděte do toho ,protože jestli ne,tak ti nevěřím,že jsi ty děti fakt chtěla!!!Znám totiž pár holek,které se na to vykašlaly a dneska chodí a pořád vykládají proč už neměly na to nervy.Ale myslím,že akorát lžou samy sobě.¨!!!Promiň,ale nemohla jsem ti to nenapsat:Mějte se holky a jděte do toho!!!Stojí to za to.A´t fakt jednou nelitujete.

jahodnice
5. led 2013

@lola72
dítě chci, ale do dalšího IVKka prostě nejdu. Buď se podaří přirozeně anebo prostě dítě mít nebudeme. Nebudeme první ani poslední.
Promiň, ale tvrdit, že pokud nejdu do dalšího IVF tak nechci děti je fakt docela hnusné,

lola72
7. led 2013

@jahodnice Promiň asi jsem to napsala blbě,už jsem byla večer "KO".Já si jenom myslím,že pokud už víš do čeho jdeš,tak je škoda nejít do toho znovu.Přece pár nezdařených pokusů tě nemůže odradit.když člověk něco chce ,tak pro to musí něco udělat.Já vím,že každý je jiný,že to každý nezvládá stejně!Ale znám tady holky,které na tom byly jednou a kňučí,jak je to hrozné,že už to nezvládnou.No není to jenom tak,ale přece to není úplně tragické.A když ti někdo dává takovou šanci,tak nevyužít ji je škoda.Co by za to daly ženské před 30 léty!Je tu jedna,která po prvním nezdařeném pokusu už neměla "sílu",pak šla do adopce a dneska zase brečí,že to neměla dělat,že toho lituje.Přece jenom nejsou vlastní!?Já vím je to jenom tvoje volba,když nechceš tak nechceš.Ale jednou si určitě vzpomeneš,a potom budeš třeba liotovat.A ze své zkušenosti vím,že nejhorší je když něco prošvihneš a už to nejde vrátit!!!Teď jsi ještě mladá,máš spoustu zájmů a známých,že si neuvědomuješ samotu,ale za pár let bude všechno jinak¨.No je to jenom můj názor a promiň,nechtěla jsem tě urazit!Jestli ti to přišlo hnusné...

kive76
12. led 2013

@jahodnice a kolikáté IVFko máš za sebou? no mi ted máme 2 IVF. - zavedeny dvě embryjka tak uvidíme, jak to dopadne...jsme si říkali, že když to ted nevyjde, tak bud zkusíme ještě to 3 IVFko , které - ty ampulky nám ještě proplatí pojistovna, anebo holt zůstanem sami...

jahodnice
13. led 2013

@kive76
mám za sebou 2 kety, po OPU jsem ze zdravotních důvodý nemohla na transfer, takže se vše zamrazilo. Takže mám nárok ještě na 2 pokusy na pojišťovnu,ale už to znovu opravdu zkoušet nebudu. Strašně jsem po stimulaci přibrala, pořád mám ještě 12 kg navíc, oproti svému normálu 😒 Navíc je mi už 38 a vím, že s přibývajícím věkem je vyšší riziko vývojových vad atd. Takže to nechám na přírodě a když se nepovede přirozeně, tak prostě budeme sami, co nadělám ☹

kive76
13. led 2013

@jahodnice no stím hubnutím to znám..v březnu jsem měla 76 kg a ted v lednu mám 91 kg...děsný...mě tenhle rok 37 let..no to já bohužel mám alergii na spermie, ale beru prednison, takže se to pomalu lepší, ale u nás možnost jedině to umělý...

jahodnice
13. led 2013

@kive76
já mám teď 75 kg, před stimulací jsem měla tak 62 kg. U nás má problémy přítel, já jsem naprosto v pořádku. Koukám, že jsi z Kladenska, já taky pocházím z okolí Kladna, ale teď bydlíme v Praze.

kive76
13. led 2013

@jahodnice v Praze pracuju...

jahodnice
13. led 2013

@kive76
držím palce,aby ti tentokrát IVFko vyšlo.Chodíš po transferu do práce? Já poprvé byla doma, podruhé jsem chodila do práce, nezadařilo se ani jednou 😒

kive76
13. led 2013

@jahodnice chodím ..já se na to ptala jestli mi dají neschenku, a že prý není důvod , jedině že bych prý zvedala nějaký těžký věci, a to nedělám...jse m administrativa na rentgenu, takže skoro pořád sedím . díky

jahodnice
13. led 2013

@kive76
u nás v caru neschopenku nabízeli každému, poprvé jsem zůstala doma, jsem učitelka, takže nervy, bacily,...chtěla jsem pro úspěch udělat maximum, ale stejně se nezadařilo. Určitě dej vědět, jestli se zadařilo

kive76
13. led 2013

@jahodnice jojo dám vědět...