Embryotransfer v listopadu 2012

go
24. lis 2012

Ahoj vsem, rada bych sdilela pocity a zkusenosti s nekym koho ceka to same 😉 .
Mam hned otazku - muze po OPU pred ET virivka, sauna nebo horka vana?

go
autor
4. pro 2012

@danaho prave nevim zda mrazacci budou. Mame zatim dva, ale cekame na jejich vysledky PGD. Uz nechci zazit to co minule, tak nechavame kontrolovat vsechny embryjka.

danaho
4. pro 2012

@go to je skvělí,že máte to PGD. To já nemám a netuším jak tohle dopadne. Ale prostě tomu musím věřit,že ty všechny chromozomy se nám teď spojí dobře. A kdy to budete vědět? To trvá tak dlouho než to zjistí?

go
autor
4. pro 2012

@danaho Trva to tak tyden, ale pokud je to uz u mrazacku, tak nespechaji. Ten pristroj je snad jen jeden v CR, tak pry je na to poradnik. U toho zavadeneho to bylo do tri dnu, ale ted kdyz vedi, ze pujdeme na KET nejdrive v lednu, nespechaji.

go
autor
4. pro 2012

@danaho poslala jsem ti srdicko pro stesti🙂

danaho
4. pro 2012

@go moc bych ti přála aby ti dopadl kdyžtak KET. Přeci jen to není psychicky tak náročné když nemusíš stimulovat injekcema. Sice píchám injekce teď - Clexan na ředění krve,preventivně na udržení. Ale to mi už nevadí. Mám ho po KET na 30 dní a pak mi ho asi vysadí. No jsem zvědavá. Minule jsem se dočkala 6+4 a byl konec.

danaho
4. pro 2012

@go děkuju jsi moc hodná 😵

go
autor
4. pro 2012

@danaho zkus nemyslet na minulost. Ja se dozila 10tt. Prave ted neverim, ze budeme mit mrazacky. Z 9 vajicek se udelalo 9 embryjek, ale po PGD bylo uplne v poradku 1 a ty dve, ktere cekaji na dalsi rozbor(myslim, ze taky nebudou uplne OK), tak nas asi ceka cela stimulka.

danaho
4. pro 2012

@go zatím to nevíš určitě. Pokud budou v pořádku,tak je to skvělí. A pokud budeš muset do další stimulky,tak tě budu moc a moc podporovat. 😵

go
autor
4. pro 2012

@danaho dekuji. Ty se hlavne opatruj 🙂

majka43
4. pro 2012

@harley26
@danaho Holky moc gratuluju, potichoučku.
@go Ještě nestresuj, já měla poz. test jednou taky sedmý den a podruhé až jedenáctý. Desátý nebyl ještě ani duch.
Já HCG 0, tak mě navrhl ještě jednou imuno, jestli se tam nenajde něco víc a pak to ještě asi zkusím. Nějak jsem to musela prvně ztrávit. Zítra už jdu do práce, tak to bude lepší.

go
autor
4. pro 2012

@majka43 dekuji za povzbuzeni. Jsem dnes 8 den, tak zkusim jeste za dva dny, ale uz tomu neverim. ☹
Budeme bojovat dal spolu 😉 Jsem rada , ze jsi se ozvala a je Ti lepe, alespon trochu.

danaho
4. pro 2012

@majka43 Ahoj moc jsem na tebe myslela. Mrzí mě že ti to nevyšlo. Určitě to nevzdávej. Je dobře že navrhli další vyšetření. Bojuj dál 😵

soniela
4. pro 2012

@danaho
@go Tak u mě už je to definitivní. Začala jsem krvácet ☹

go
autor
4. pro 2012

@soniela tak hlavu vzhuru. Uzijeme si krasne Vanoce a pak bojujeme dal 🙂

danaho
4. pro 2012

@soniela moc mě to mrzí. @go to napsala dobře. Teď se zaměřte na Vánoce a příští rok znovu do boje. Doufám,že tu co nejdřív budu číst,že máte obě // 😉

majka43
4. pro 2012

@go Já fakt neměla desátý den ani ducha a jedenáctý den už byl, akorát se to neudrželo, protože mám vysokou srážlivost krve.

majka43
4. pro 2012

@danaho Jo, ještě jednou, ale to říkám po každém transferu.

majka43
4. pro 2012

@soniela A co ty budeš dál bojovat? Máš mrazáčky?

danaho
4. pro 2012

@majka43 na jednu stranu by bylo dobré kdyby na tom imunu našli něco,co by se dalo přeléčit a vědělo by se s čím se bojuje. Tolik už by jsi si po tom všem zasloužila ten malý uzlíček štěstí 😉

majka43
4. pro 2012

@danaho No uvidím, už jsem na něm byla, ale prý kdyby našli ještě něco. Já si spíš myslím, že nebyly embryjka úplně v poho. Za pět dní kultivace bylo jedno nějké kompaktibilní, tomu nerozumím, jedno deseti a jedno osmibuněčné, ale to by měly být už blasty, nebo aspoň morulky. Doktor my na to řekl, že byly v pořádku, že je normálně zavádějí.

danaho
4. pro 2012

@majka43 to mě docela překvapuje. u nás by asi 5 den PK tyhle několika buňečný vyloučili. Ale nevím to jistě.Morula by to měla být 4 den,já teď mám v bříšku 2 5 denní,což jsem se taky bála. Ale ostatní mi dali pryč. V nějakých CAR berou jen blasty. Je to různý.

soniela
5. pro 2012

@go
@danaho Snad bude možné bojovat příští rok dál. Chtěla bych hned příští cyklus začít znovu. I když finančně to bude opravdu už hooodně náročné ☹ Volala jsem do CAR a čekám až mi zpět zavolá přímo dr. abychom se domluvili co a jak bude dál.
@majka43 Dál bojovat budu. Nebo se aspoň o to budu snažit. Mrazáčky žádné nemáme. Měli jsme jedno jediné embryjko, tak vše asi budeme muset podstoupit úplně od začátku.

danaho
5. pro 2012

@harley26 Ahoj,jak jsi dopadla na krvi?

danaho
5. pro 2012

@soniela už jste se domluvili s dr.jak budete postupovat dál? Ty už jsi samoplátce,že? To je šílený,že musíš platit tolik peněz a jiná ho odhodí k popelnici. ☹

harley26
5. pro 2012

@danaho ahoj, dobre 🙂 14 den po ET hcg 687,3 🙂 ale nemam za sebou ultrazvuk. Za tyden jdu znovu na krev a uz tehdy mi udela ultrazvuk. Jak se citis? Me dneska uz boli bricho ... tak zvlastne 🙂

danaho
5. pro 2012

@harley26 moc gratuluji 😅 To je paráda,že ti udělají UTZ už za týden. U nás objednávají od krve až za 3 týdny.Což mi přijde jako hrozně dlouhá doba. já jsem dneska hrozně unavená,ale tak že mám pocit že hodím čelo na stůl 😀 Ale to asi nebudet ěhotenský příznak,na to je možná brzy...???

harley26
5. pro 2012

@danaho dekuju! taky sem rada, ze ten ultrazvuk bude 🙂 pry budu chodit co týden na krev. tak sem rada, ze si me doktor takhle hlida. Unava je jeden z prvnich priznaku 🙂 takze se raduj 🙂 ja vcera vytuhla u erotickeho romanu!!! to bych neverila, ze se mi nekdy stane 😀

danaho
5. pro 2012

@harley26 😀 😀 erotický román,ten založ to tě teď nebude dlooooho zajímat a kup si něco pro nastávající matky. 9 den po KET že bych byla takhle utahaná? Uvidím ráno jestli se z toho vyspím. Tead že i krev ti budou každý týden kontrolovat to je super. Já budu žít v nevědomosti asi do ledna. To bude děsný. Přemýšlím jestli před vánocema nezajdu ke své obvodní gynekoložce jestli mi neudělá UTZ

go
autor
5. pro 2012

krasny vecer holky, jak se mate? Nejake prijemne novinky?🙂

danaho
5. pro 2012

@go Ahoj 😵 harley26 byla na krvi a vše o.k. U mě nic nevého,jen jsem dneska hrozně unavená. Odpoledne jsem doma na hodinku vytuhla. Co ty je něco nového? Jak ti je?