Embryotransfer v listopadu 2012

go
24. lis 2012

Ahoj vsem, rada bych sdilela pocity a zkusenosti s nekym koho ceka to same 😉 .
Mam hned otazku - muze po OPU pred ET virivka, sauna nebo horka vana?

go
autor
5. pro 2012

@harley26 mooc gratuluji 🙂 . Drzim pesti i nadale. Opatruj se 🙂

go
autor
5. pro 2012

@danaho musis vice odpocivat, at je vse i nadale jak ma byt. 🙂
Ja jsem stale unavena a navic na me leze nejaka chripka☹Silena migrena pred menzes se rozjizdi cim dal vic. Dnes u nas bylo cely den foceni, tak jsem totalne mrtva☹

danaho
6. pro 2012

@go Ahoj, zkoušela jsi dneska znovu testovat? U nás se od rána sype sníh,ale je venku ponuro. Co jste fotili - u vás doma něco,nebo pracovně? 🙂

go
autor
6. pro 2012

@danaho dnes jsem opet testovala a snehobilo. ☹ Uz s nicim nepocitam , vcera jsem i tahala docela tezke veci. Ted uz si spise preji at prijde mrcha co nejdrive, abych mohla konecne vysadit Utrogestan a Prednison. Zatim ho podle lekare vysadit nesmim.☹
Foceni bylo pro vydavatelstvi kde jsem pracovala. Ted uz pro ne delam jen obcas, dohodla jsem se s manzelem, ze budu doma, at se nam lepe v klidu dal bojuje. Mame novy domek tak to bude v nekterem z jarnich vydani Bydleni. Bylo to unavne, ale moc fajn, alespon neco prijemneho.
U nas snezi snad nepretrzite uz treti den, radeji ani nikam nejedu.🙂
Jak se mas Ty, testovala jsi dnes? Jeste jednou potichoucku gratuluji. Mam z Tebe radost, ale opatruj se 😉

danaho
6. pro 2012

@go To je mi moc moc líto. Pořád jsem doufala,že se ti tam ta čárka objeví. Dneska jsem testovala a jsou tam // pořád. O malilinko je silnější,ale jen nepatrně. Vím,že je to teprve začátek a touhle radostí už jsem si jednou prošla a jak to dopadlo. Teď si nic takového vůbec nepřipouštím. Žádný strachy. Dopadne to dobře. Musí.
Tobě to taky vyjde,jen se musíš obrnit velikánskou trpělivostí. Jednou už jsi otěhotněla a to mi moje Mudr.řekla,že to je hrozně důležité. Protože je vidět,že to jde. Jen to chce vydržet a ten boj nevzdávat. Je to bohužel náročné na čas i na peněženku.
Máš krásnou práci - focení. 😅 Tak až to vyjde,dej mi echo a já si ten časopis koupím. Posílala jsem kamarádce tajemství a představ si,že to na tom Youtube někdo smazal. ☹ Je to škoda. Tak se opatruj a ať ta mrcha dorazí co nejdříve. Koluk měsíců dáš pauzu? To asi podle toho jestli bude KET nebo budeš muset na další IVF?

go
autor
6. pro 2012

@danaho jsem rada, ze nekdo z nas ma dve carecky, dodava me to energii. Hlavne se opatruj a uzivej si radostnou zpravu 🙂 Pockam, zda budeme mit mrazacky v poradku, pokud ano, jdeme do toho hned v lednu, pokud ne, tak hned jak pujde IVf, tzn. asi v unoru. Manzel se zmenil o sto procent, skoro nemluvi a ja take ne, takze skoro ticha domacnost. 😒
Ja primo nefotim, delam reklamu a obcas design. Nas domek se jim libil, jak jsme navrhli interiery, tak to bude v Bydleni. Uvidime, snad to bude hezke 🙂 . Opatruj se a hlavne nanastydni 😉

go
autor
6. pro 2012

@danaho opravdu to Tajemstvi nekdo smazal?? Jinak ja mam i knihu Tajemstvi, tak je dbre si ji i precist 🙂

danaho
6. pro 2012

@go Určitě mi dej vědět jak to máte s těma mrazáčkama. kéž by tam nějaký sněhuláček byl v pořádku. To je asi normální,že teď nemluvíte. Je to zklamání pro oba a každý si to teď potřebujete prožít po svím. Ale zase bude líp a určitě se jednou budete radovat z miminka. Musíš tomu věřit. 😉

majka43
7. pro 2012

Holky Tajemství jsem si stahovala na www.uložo.cz snad o tam ještě je

majka43
9. pro 2012

tak co je s vámi? Nic nepíšete, jak jste nakonec dopadly?

harley26
9. pro 2012

Ahoj holky? jaký byl víkend??? Co jste prováděly a jak jste pohnuly s vánočníma dárkama??

danaho
10. pro 2012

@majka43 @harley26 @go Ahoj holky,tak u mě je po všem. Čárka na testu nesílila,ještě včera byla pěkně vidět a dneska už je bílo. Odpoledne budu vědět HCG,ale už není co řešit... ☹

go
autor
10. pro 2012

@danaho ne, tomu neverim. Vydrz jeste na vysledky krve. to neni mozne. Jinak ja se dnes rano dozvedela, ze mrazacci nejsou v poradku po vysetreni PGD, tak opet nas ceka cele IVF. ☹ Ty se prosim drz a hned dej vedet. Drzim pesti. 🙂

danaho
10. pro 2012

@go tak HCG 38 ☹ V pondělí znovu na krev a pak se uvidí co dál. Bojím se revize. Znovu na ní nechci.... Mrzí mě že,nemáš mrazáčky ☹ To je den...

go
autor
10. pro 2012

@danaho nesmutni, jeste je nadeje a ta umira posledni!!! Proste bojujeme az dokonce. 😉 Stastneho konce 🙂

majka43
11. pro 2012

@danaho Já to měla takhle dvakrát, pak mě na imunu zjistili vysokou srážlivost krve. Že se mě dělají v placentě sraženiny a embryo nemá výživu. Chytí se ale jenom na pár dní. Ty imuno máš?

@go To je my líto, že embryjka nejsou v pořádku. Vůbec ti nezávidím, to zase všechno podstupovat.

danaho
12. pro 2012

@majka43 Ahoj,mám imuno i genetiku. Navíc po KEt píchám jako prevenci Clexan na srážlivost krve. takže v tom by to bý nemělo. Na imunologii mi zjistili lehce zvýšené NK buňky,to jsou přirození zabiječi. Ale prý je mám zvýšeny jen lehce- teda před rokem. Vždy beru před IVF i KET Medrol a Pentomer. taky mám vyšetření na toxoplazmozu,to je taky v pořádku. Tak už nevím. ☹
@go Ahoj,jak je? Kamarádka mi dneska poslala tajemství na DVD. Má originálku,ale bohužel nejde vypálit. K tomu mi přihodila 3 knihy na toto téma. A dneska jsem udělala jednu věc,že jsem zvedla tel.a objednala se na kineziologii. Nikdy jsem na tom nebyla,nevím moc co mě čeká,ale uvidíme. Třeba mi to pomůže trochu srovnat psychiku. Navíc mi paní nabídla termín hned zítra v 18h,tak jsem moc zvědavá.