Embryotransfer v listopadu 2012

go
24. lis 2012

Ahoj vsem, rada bych sdilela pocity a zkusenosti s nekym koho ceka to same 😉 .
Mam hned otazku - muze po OPU pred ET virivka, sauna nebo horka vana?

danaho
27. lis 2012

@majka43 To byl docela sobec. Ještě že jsi od něj odešla. Můj přítel je ode mě starí o 14 let,má 2 děti a před 5 lety jsem mu jasně řekla,že nepůjdu do vztahu s chlapem který nechce dítě. Jenže jsme si mysleli,že to půjde brzo a když jsme to chtěli řešit přes CAR tak onemocněl a muselo se to posunout až na loňský rok.

go
autor
27. lis 2012

@danaho pravda, zkouma se to az po tretim potratu. Nam nabidnul nas docent, ze nam to udela hned po prvnim, at vime vse a je skvely. Vse nam krasne vysvetlil, nakreslil. U nas to prave bylo, ze se embryo musi zbavit na zacatku poloviny chromozomu, nam tam zustal jeden navic, coz je problem.

danaho
27. lis 2012

@go aha no vidíš,to je skvělí že vám to udělal. S náma se nikdo nebavil. Na revizi jsem byla v nemocnici, pak posílali zprávu k obvodní gynekoložce ale až někde v září a tak jsem ji teprve pak nesla do CAR.Přišlo mi to trochu jako v kocourkově. Takže se můžem modlit aby se to neopakovalo 😠 Teda já,ty už to máš zkontrolovaný. Kam chodíš do CAR?

majka43
27. lis 2012

@danaho No ten můj je zase o 12 let mladší a děti strašně chce.

danaho
27. lis 2012

@majka43 vždyť je věk jedno,hlavně že si rozumíte. Teď jsem koukala do tvého alba. Moc vám to tam sluší. 😵 Mě právě řekvapilo jak byl po tom potratu vyřízenej. Myslela jsem že to tak jako já neprožívá,ale až po několika týdnech mi řekl,že ho to sebralo. To jsem koukala 🙂

go
autor
27. lis 2012

@danaho nam bylo prave receno, ze pokud pujdu na cisteni do nemocnice, neudelaji tam nic. Car nam nabidlo cisteni u nich a komplet vysetreni embrya. Chodim do Pronatalu Praha.

go
autor
27. lis 2012

U nas je to vyrovnane, me 40, manzel 42. Prejeme si mimi obe stejne , i kdyz mozna manzel snad jeste vice. Taky me podle toho ted rozmazluje, budu mit nahore snad 50kg. 🙂

majka43
27. lis 2012

@danaho Ono chlapy to vezme ještě hůř než nás. Ten můj po třetím nevydařeným pokusu skončil u psychyatričky a chodí tam ještě teď i když prášků bere minimum.

danaho
27. lis 2012

@majka43 my jsme měli docela krizi ani jsem nevěděla jsetli to ustojíme.Ale snad se to srovnalo. Je ddobře,že to tvůj chlap řeší a nedrží to v sobě 😉

danaho
27. lis 2012

@go tak to máš fakt svělí. To u nás to teda neřeší. Musím věřit tomu,že už se to nebude opakovat. Kila nahoře neřeším. Jo ale vlastně mám žlučníkový kamínky - od jara 😀 Možná po hormonech. Tak jsem nasadila dietu a schodila jsem 9 kg a pak 3 nabrala zpět. Takže se pořád tak nějak držím.

go
autor
27. lis 2012

holky berete neco na podporu tehu nebo mate nejake babske rady na posileni, prokrveni sliznice? 😉 Mimo toho z Caru?

majka43
27. lis 2012

@danaho No to asi jo, ale nevím co bude, jestli to teď nevyjde. Moc se na tenhle transfer upnul.

danaho
27. lis 2012

@go já jsem pila bylinkový čaj na IVF a na endometriozu a chodím na Mojžíšovou. JInak nic. Dali mi píchat ten Clexan. Ty něco máš?

go
autor
27. lis 2012

@danaho neboj , to se stava, opakovat se to nebude. Ted jsme preci den tehotne 🙂

danaho
27. lis 2012

@majka43 musí to vyjít.Teď tomu věřte. Kdy budeš testovat? Dneska jsi 9 den po ET?

go
autor
27. lis 2012

@danaho pila jsem jen kontryhel, beru Femibion a listovku.

danaho
27. lis 2012

@go jasně. První těhotenský den máme za sebou. Jak se cítíš? 😅

majka43
27. lis 2012

@go Já tentokrát nic, kromě haldy léků, Co vlastně berete?
Já 3x2 utrogestan
3x2 estrofem
1x estrahexal
injekci clexane
1x prednison
femibion

go
autor
27. lis 2012

@danaho mam silene nafoukle bricho, jak v tretim. Trochu bolest v podbrisku a stale beham na WC, dnes snad 20x. Jinak nic zvlastniho. Od zitrka uz prestanu posedavat a zacnu trochu neco delat. Jake mas pocity Ty? 😉

majka43
27. lis 2012

@danaho Já už desátý, ale když jsem měla posledně slabě pozitivní test, tak až jedenáctý den. Desátý jsem měla ještě bílo, tak se nechci stresovat,

danaho
27. lis 2012

@go jo listovku beru taky. Pocity nemám. Tím že jsem nebyla teď na OPU tak je to takový jiný. Žádný nakouklý břicho....je to divný.

go
autor
27. lis 2012

@majka43
2-0-2 Utrogestan
1/2 -0-0 Prednison
Femibion
Listovka

1dl cerveneho na prokrveni😉

go
autor
27. lis 2012

@danaho a jo, to je mnohem lepsi 🙂. Vlastne i mene hormonu, ze?

danaho
27. lis 2012

já teď beru
Utrogestan 2-2-2 - zavádím
Estrofem 1-1-1-
Medrol 2-0-0
Pentomer 1-0-0
Clexan - injekce večer ve 21h
A pak tu listovku a 3x týdně na štítku Letrox

😀 😀 😀 mazec co

danaho
27. lis 2012

@majka43 To děláš dobře. Není kam spěchat. 🙂
@go ta 1 dl červeného je mi sympatická 😀

go
autor
27. lis 2012

@danaho me take moc, davam si vzdy vecer s manzelem 😉 Ty injekce neznam, jsou na podporu uhnizdeni?

majka43
27. lis 2012

Taky jsem si dala druhý den skleničku, ale když mě to tak nechutná.

majka43
27. lis 2012

@go Jsou na ředění krve,

danaho
27. lis 2012

@go na ředění krve,ale já s tím nemám problém. Prý to prokrvuje dělohu,která se jakoby zvrásní a embryjko se líp přichytí. Mám je na 30 dní pokud budu těhotná a pak už je nebudu píchat.

danaho
27. lis 2012

@majka43 mě chutná grepový pivo - Staropramen lemon cool 😀