Embryotransfer v listopadu 2012

go
24. lis 2012

Ahoj vsem, rada bych sdilela pocity a zkusenosti s nekym koho ceka to same 😉 .
Mam hned otazku - muze po OPU pred ET virivka, sauna nebo horka vana?

go
autor
30. lis 2012

@sarah321 ahoj, vitej mezi nas 🙂 .Mame to asi vsechny stejne, moc si prejeme at to vyjde a jsme z toho nervozni ☹
Jak se Ti dari, citis se dobre? Nejake priznaky? Odpocivas nebo delas vse, ale pomaleji? Budeme se snazit, at nam to utece. Kdy chces testovat?
Hodne otazek, ale alespon prijdes na lepsi myslenky. 😉

sarah321
30. lis 2012

no právě že si to moc přejem tak to čekání je děsivý.Příznaky spíš mršky než těhotenství tak uvidím dnes lehce špiním,testovat ještě váhám byla jsem rozhodnutá počkat na krev ale nevím možná to zkusím o výkendu.jinak jsem doma na neschopence bo dělám v kuchyni takže spíš polehávám ale chodím ven na procházky ty miluju a provětrám si hlavu🙂

soniela
30. lis 2012

@sarah321 Ahoj! Hlavu vzhůru!!! Na psychiku je to opravdu zátěž. Ale snaž se myslet pozitivně, choď na ty procházky a uvidíš. Snad se MS nerozjede a to špinění bude jen zavrtávání embryjka 🙂 Kolik máš embryjek? A máš nějaké zamražené?

sarah321
1. pro 2012

@soniela ahoj embryjko máme jedno je to náše první IVF tak nám to dopuručila i doktorka.Mražáčky máme 4 ale doufám že nebudou zatím potřeba🙂

soniela
1. pro 2012

@sarah321 Tak to je super, že máte aspoň mrazáčky 🙂 Samozřejmě že teď potřeba nebudou 😉 ale do budoucna 😉

soniela
2. pro 2012

Ahojte! Včera ráno a dnes ráno jsem trošičku zašpinila. Ale pak celý den nic. Jsem totálně zoufalá, že je konec ☹

danaho
2. pro 2012

@soniela Ahoj,nepropadej beznaději. To špinění může znamenat i zahnizďování emryjka. Už jsi zkoušela testovat?

soniela
2. pro 2012

@danaho Já nevím, jsem 8. den po ET, na zahnizďování se mi to zdá už pozdě a na test naopak brzo ☹

go
autor
2. pro 2012

@soniela neboj, spineni nic neznamena, vzdy me na to doktor upozornuje 🙂 . 8 den je na test uz v pohode, tedy ja uz bych to zkusila, pokud jsi mela PK. 😉

danaho
2. pro 2012

@soniela zkus ráno testnou. Minule jsem měla ducha už 7 den po ET. A uvidíš. Držím palce aby to dopadlo dobře 😉

danaho
2. pro 2012

@go Ahoj,jaký jsi měla víkend a jak se cítíš? Co neteřinka? 🙂

go
autor
2. pro 2012

@danaho na to , ze jsem sesty den tehotna, tak docela akcni. Neterinka uzasna, vubec jsem se nenudila, ale opravdu delam vse normalne. Jsem tedy zvedava jak vse dopadne. Citim se uplne normalne, tak nevim.
Jak jsi se mela Ty? uzivala jsi pohodovy vikend? 🙂

danaho
2. pro 2012

@go citím se podobně jako ty. Zjistila jsem,že už se tak nehlídám jako při minulých IVF. Včera byl u nás nádherný slunečný den,máme tu plno sněhu,tak jsme jeli autem pod Ještěd a tam jsme dali procházkou asi 5 km. Dneska máme válecí den na gauči u televize. Trochu občas cítím břicho kolem vaječníků,ale jelikož jsem nestimulovala tak nevím. A taky mi v břiše dost kručí. Ale to může taky znamenat obojí.Takže nemá cenu nad tím přemýšlet. Kolikátý dne budeš testovat?

go
autor
2. pro 2012

@danaho romantika, Jested mam moc rada. Testovat jsem chtela v utery, ale mozna vydrzim az do stredy. Bojim, mam nejake divne tuseni☹

danaho
2. pro 2012

@go to mě se taky v hlavě mele ledaco. Původně jsem myslela,že budu testovat až za týden v neděli,pak jsem si řekla,že ve čtvrtek a ted už přemýšlím o úterku 😀 Včera bylo krásně jasno a ve vzduchu byla cítit vůně zimy. Bylo to na uvolnění skvělí. Zítra zase do práce a tam bude blázinec. Tak snad to uteče.

go
autor
2. pro 2012

@danaho myslim, ze take vydrzim maximalne do uterka 😉
Krasne sny, dobrou. At to v praci zitra prijemne utika 🙂

danaho
2. pro 2012

@go taky ti přeji dobrou noc 😵

soniela
3. pro 2012

@go
@danaho Holky, děkuji za podporu. Testnout jsem se dnes neodvážila. Strašně se bojím toho, co na testu objevím. Mám z toho dost blbý pocit ☹ Asi to zkusím zítra nebo ve středu.

harley26
3. pro 2012

@soniela ahoj, já se taky strašně bojím :(( úplně tě chápu. Já sem dneska už 12 den po ET, co ty? A máš nějaké příznaky? Já vůbec nic, ze začátku mě bolely dost prsa, ale ted vůbec, ani trochu :(

harley26
3. pro 2012

holky, řeknu vám, že to jsou nervy strašný ... já se tak bojím. Ve středu jdu na krev, strasne mě láká testnout, ale já se tak hrozně bojím. Děsí mě, že nemám vůbec žádné příznaky, prostě nic :(((( asi se do té středy zblázním

soniela
3. pro 2012

@harley26 Já jsem dnes 9. den po ET a pořád mě píchá v podbřišku, prsa mě už tolik nebolí, za to začala bolet hlava a jak jsem psala, dva dny jsem po ránu špinila. Jinak nic ☹ Je to o nervy ☹

harley26
3. pro 2012

@soniela vydržíš netestovat? počkáš až na krev?

go
autor
3. pro 2012

Ahoj holky, mate tedy vydrz. ja uz bych nejradeji testovala dnes, ale take musim vydrzet. 😒
Bohuzel mam dnes divne tuseni, celou noc jsem mela bolesti jako pred menzes. Uplne stejne priznaky, tak jsem vystrasena, otravena ☹ . Muzu se zeptat kam jdete na krev? To se u Vas v Caru chodi na krev?

soniela
3. pro 2012

@harley26 Určitě testovat budu. Až na krev bych nevydržela čekat. Asi už zítra to zkusím.
@go Já bolesti na MS právě vůbec nemám. Bříško mě bolí spíše kolem pupíku. Jojo, na krev jdu do CAR.

danaho
3. pro 2012

Ahoj holky, jsem na tom stejně jako vy. Mám strach,cítím se jako vždy před MS. Taky nechci testovat,ale nevím jak dlouho to ještě vydržím. Ale určitě chci testovat dřív než půjdu za týden v pondělí na krev. Pokud by to nevyšlo,tak se s tím potřebuju smířit dopředu.
@go na krev jdu v pondělí ráno mezi 7.30 - 8.00 a výsledky vím až mezi 14-15.h Jak to je u vás v CAR?

go
autor
3. pro 2012

@soniela u nas se na krev nechodi, takze si mam udelat test. To vypada dobre, bolest okolo pupiku 😉 . Bohuzel u me je to horsi, opravdu citim mrchu ☹

go
autor
3. pro 2012

@danaho u nas se vubec na krev nechodi. Mam si udelat test, podle nich az 16.12. a pak se pri pozitivnim objednat na UTZ 19.12., kde uz pry bude videt srdecni akce. Testovat bydu asi zitra, nevim ☹

danaho
3. pro 2012

@go to u nás zase říkají,že test není směrodatný a na krev musím i v případě,že by test byl negativní. Asi to taky ráno zkusím. Dneska mi tak divně bublá v břiše,to bývá vždy před MS. ☹ Ať mi někdo řekne jak se udržuje pozitivní myšlení? 😉

go
autor
3. pro 2012

@danaho uplne stejne pocity mam. 😒 Citim se jako kazdy mesic pred menzes. Ja sla minule na krev k obvodacce, ale tentokrat nepujdu. Muj doktor v Car rika , ze jediny smerodatny je UTZ, tak to je jeste dlouho do 19.12. ☹

danaho
3. pro 2012

@go u nás v CAR to je tak,že pokud v pondělí bude HCG pozitivní,tak mě objednají na UTZ,ale až za 3 týdny. Což vychází na 31.12. a to tam určitě nikdo nebude. Minule jsem se UTZ ani nedočkala,takže bych trvala na tom ať mi ho udělají před vánocema nebo mezi svátkama. Ale nepředbíhejme. Nejdřív musím najít // . Jak je u vás? Tady zase tak divně,sice bílo,ale šedivo.