Embryotransfer v listopadu 2012

go
24. lis 2012

Ahoj vsem, rada bych sdilela pocity a zkusenosti s nekym koho ceka to same 😉 .
Mam hned otazku - muze po OPU pred ET virivka, sauna nebo horka vana?

go
autor
29. lis 2012

@harley26 kdy se chystas na test? 😉

danaho
29. lis 2012

@go ahoj,neomlouvej se,protože já jsem dopadla uplně stejně 😀 Naštěstí jsem při úplňku spala dobře. Dnešní den byl hodně podobný včerejšku. Od rána lilo a to na dobré náladě moc nepřidalo. Pokud jsi nedělala nic fyzicky náročného a netahala těžký věci,tak by se nic nemělo stát. Mimčo by už stejně kdyžtak mělo být zavtaný ne? Jak dlouho to trvá asi 2-3 dny?

go
autor
29. lis 2012

@danaho mela jsem PK, tak uz by melo byt zavrtane, tedy myslim, doufam. Snad jsem nedelala nic narocneho, jen takove ty blbosti, vyndat, naplnit mycku a nejake vareni. Spis me vse unavauje, i navsteva a to s ni jen sedim. Ja teda v noci vubec nemohla spat, asi tim uplnkem. U nas ted snezi, tak je to po celodennim desti trochu veselejsi 🙂

danaho
29. lis 2012

@go u nás je teď už taky bílo. Začala chumelit jak jsem šla v 16h. z práce. Jsi hodně unavená také pořád ještě po té stimulaci Taky jsme to tak mívala. Teď po KET je to jiné,ádný břicho nafouklí. Nic mě nepíchá,nebolí.Je to takový divný. Také jsem měla PK,takže už to u nás obou záleží jen na té přírodě.Snad se k nám otočí konečně čelem a budeme v tom na 9 měsíců 😵

go
autor
29. lis 2012

@danaho tak to vypada, ze rodime v srpnu 😉

danaho
29. lis 2012

@go celý léto s pupkem. Ale zase to má výhodu,že nebudeme muset na sobě vláčet zimní bundy XXL 😀

go
autor
29. lis 2012

@danaho ja bych se snad radeji s tim pupkem schovavala do bund. Tedy brisko me nevadi, ale me bohuzel naroste vse☹
Nevadi, co bych pro mimi neudelala.

irennn
29. lis 2012

@go děkuju děkuju 🙂 je to od vás holky hrozně hezké

danaho
29. lis 2012

@go spodní díl už mi roste od narození. A po tom všem už kila navíc neřeším. Samozřejmě budu ráda,když to nebude nějaký extrém. Měřím jen 1,63 a tak mi všechno půjde do pozad a do stehen 😠

go
autor
29. lis 2012

Preji dobrou noc a tesim se na Vas zitra 🙂

harley26
29. lis 2012

@danaho ahoj, nene, zatim se drzim 🙂 a myslim, ze to i vydrzim, az na ty krevni testy.

harley26
29. lis 2012

@go vydrzim do krevnich testu 🙂 takze ve stredu vam tu napisu verdikt 🙂)

soniela
30. lis 2012

@harley26 Tak to jsi dobrá, že to vydržíš. Já jsem teprve 6. den po ET a už bych nejraději testovala. Ale taky chci vydržet aspoň do středy, to budu 11. den.
@go
@danaho Holky mě dr. říkal, že se embryjko bude uhnizďovat 2. a 3. den po ET. Tak ty dva dny, že se mám hlídat úplně nejvíc. A taky jsem měla PK.

harley26
30. lis 2012

@soniela tak ti držím palce! Ono to uteče, naštěstí je před námi víkend 🙂 jak se cítíš?

go
autor
30. lis 2012

@soniela ja jen nevim zda se pocita den ET. Mela jsem ho v 11h dopoledne.
A Ty polehavas nebo delas vse , ale opatrne? 😉

danaho
30. lis 2012

@soniela
@harley26 Ahoj holky a jak ty dny čekání zvládáte. Snažím se být v pohodě,ale jde mi to docela těžko.

soniela
30. lis 2012

@harley26 Jojo, aspoň že je ten víkend. Já se cítím tak nějak v pohodě. Žádná změna. Pořád mě píchá pod pupíkem v jednom místě. Tak začínám mít obavy, jestli je to dobře nebo špatně 😒
@go Den ET se nepočítá. Já první 4 dny jen polehávala a vůbec nic nedělala a od 5 dne jsem začala trošku fungovat, chodit na procházky, a tak. Ale jak píšeš, vše jen opatrně 🙂

danaho
30. lis 2012

@go ahoj, den ET je den 0,takže se to počítá až od úterý. Dneska jsme po ET,KET 4 den. 🙂

harley26
30. lis 2012

@danaho ahoj, já sem na tom řekla bych dobře, vůbec nevnímám, že jsem po IVF, občas na to i zapomenu, že třeba vyběhnu schody apod. Sem zvedava, ve stredu jdu na tu krev, tak uz to mam za par .) ale verim, ze to vyslo! Akorat nemam zadne priznaky ... co ty? Jak si na tom?

soniela
30. lis 2012

@danaho Mě to jde taky těžko. Vůbec to neubíhá. Ale dnes jdu na návštěvu k sestře, má 2 raubíře, tak aspoň mi to s nima trošku uteče. Zítra půjdu na chvilku na oslavu 90.narozenin, a v neděli chci udělat vánoční výzdobu. 🙂 Tak si tak nějak krátím čas, ale vleče se to strašně pomalu ☹

harley26
30. lis 2012

@soniela já si míslím, že píchání může být znamení, že se prcek zavrtává 🙂 takže bud ráda!

soniela
30. lis 2012

@harley26 Kéž by to byla pravda!!!! 😵

danaho
30. lis 2012

@soniela to píchání mi teď právě chybí,ale nevím jestli na to není brzo. Když jsem minule otěhotněla,tak mě právě občas píchalo na pravé straně a pak jsem měla občas problém se třeba v posteli otočit na druhý bok,protože jsem cítila takovou táhlou bolest,která za chvilku odezněla. To bylo jak se roztahovalala děloha. Takže tvoje píchání může být dobré znamení 🙂

soniela
30. lis 2012

@danaho V noci se často budím a cítím to píchání taky. Tak se přetočím tak, abych na tom břichu neležela a je po bolesti. Tak snad je to opravdu dobré znamení... 😒

danaho
30. lis 2012

@soniela věřím,že ano. 😉 A kolikátý den po ET tě takhle začalo píchat?

soniela
30. lis 2012

@danaho 4. den v noci. Ale stejně mi to přijde na nějaké příznaky strašně brzo.

danaho
30. lis 2012

@soniela příznaky to být můžou,ale také nemusí. Každá to má jinak. Kéž by ti to vyšlo a ty // jsi na testu objevila 😉

soniela
30. lis 2012

@danaho No právě. Ale dočkáme se všechny!!! 😀 😀 😀 Moc děkuji za podporu, taky ti strašně moc přeju aby ti to vyšlo!

danaho
30. lis 2012

@soniela děkuju, věřím že se dočkáme všechny 😉

sarah321
30. lis 2012

Ahoj holky tak jsem si pročetla vaši diskuzi a ráda bych se přidala jsem 7 den po transferu a zvládám to čím dál hůř(psychicky ) strašně to prožívám,přepádá mě strašný pocit že to nevyjde a pak brečím:(navíc jsem začala lehce špinit a břiško mě dnes bolí jako před mrškou 😠 je ještě brzo na závěry ale je to težší než jsem myslela.