Embryotransfer v listopadu 2012

go
24. lis 2012

Ahoj vsem, rada bych sdilela pocity a zkusenosti s nekym koho ceka to same 😉 .
Mam hned otazku - muze po OPU pred ET virivka, sauna nebo horka vana?

soniela
25. lis 2012

@go Ahoj. Včera jsem byla na ET 🙂 Kdy to čeká tebe? Nebo už máš také po? Myslím si, že po OPU by nemělo vadit nic z toho, co jsi uvedla 😉

go
autor
26. lis 2012

@soniela tak to mam za sebou, na ET jse byla nakonec dnes. Kolik jsi jsi nechala dat embryek? Lezis nebo vse delas normalne? 😉

soniela
26. lis 2012

@go Tak to gratuluji!!! 🙂 Byla jsem rozhodnutá, že si nechám zavést 2 embryjka, ale nakonec mi zůstalo pouze jedno jediné, tak mám jedno. Ty jich máš v bříšku kolik? Zatím pořád více polehávám, do středy. A pak v rámci možností začnu fungovat normálně. Ale do práce nepůjdu. Je to moje 2IVF a při prvním jsem vše dělala jako by nic, do práce jsem chodila a nezadařilo se. Tak tentokrát chci více odpočívat a nenamáhat se a uvidíme jak to dopadne 🙂

go
autor
26. lis 2012

@soniela nam take zustalo jen jedno, chtela jsem dve nebo tri. Musim verit, ze se i tomu jednomu samotnemu u me bude libit. Dokonce vim, ze je to nase vymodlena holcicka, o to vic budu jak na trni. U me je to 4 IVF, i kdyz spise treti, to prvni nepocitam mela jsem tezky OHHS. V lednu po IVF jsem otehotnela, ale bohuzel v cca v 10tt to skoncilo spatne. ☹
Jinak budu do ctvrtka odpocivat, pak uz vse skoro normal, ale opatrne. Moc Ti budu drzet pesti 🙂

soniela
26. lis 2012

@go Jůůů, holčička, to je taky moje přání! 🙂 Určitě to tentokrát vyjde. Musíme si věřit. Taky moc držím pěsti!!! 😉

go
autor
26. lis 2012

@soniela tim , ze se stalo minule, co se stalo. Delali nam preinplatacni dianostiku a tak nam dnes i rekli, ze vkladaji holcicku. 🙂

soniela
26. lis 2012

@go Tak to ti budu držet pěsti ještě jednou tolik!!! 😉 Určitě si po tom všem zasloužíte aby vše dobře dopadlo. Kdy chceš testovat???

harley26
26. lis 2012

Ahoj holky, muzu se pridat? Ja byla na transferu ve stredu, takze dneska sme 5 den po ET. A reknu vam, to cekani jsou muka ...

danaho
26. lis 2012

Ahoj holky,můžu taky k vám? Dneska jsem byla na KET. Mám za sebou 2 IVF.První neúspěšné a druhé skončilo na 7 tt spontánním potratem. ☹ Teď mám u sebe 2 sněhuláčky a před sebou dlouhých 14 dní čekání. Všem vám přeju hodně štěstí. 🙂

soniela
26. lis 2012

@harley26
@danaho Vítejte holky!!! 🙂 Co takhle děláte, aby vám ubíhal čas? A vydržíte testovat až po 14 dnech? Nebo budete dřív? 😉

danaho
26. lis 2012

@soniela Ahoj, zítra mám dovolenou a budu odpočívat a od středy půjdu normálně do práce. Dělám v kanceáři takže nic náročného. A alespoň budu mít jiné myšlenky. U 1 IVF jsem testovala 10 den,ale to už jsem začala mít MS. U 2 IVF jsem testovala 7 den a byl tam už duch. Teď uvidím podle pocitů. 🙂 Držím ti palce aby ti teď to 2 IVF vyšlo. 😉

soniela
26. lis 2012

@danaho To je pravda, že přijdeš na jiné myšlenky. Já zase tentokrát zkusím více odpočívat a vůbec se nenamáhat. Sice čas ubíhá pomalu, ale snad to přežijeme 🙂

danaho
26. lis 2012

@soniela A kolikátá den od OPU jsi byla na ET? Určitě se taky nebudu přemáhat. Včera jsem uklidila celý byt,vyžehlila a ode dneška nedělám vůbec nic minimálně týden 😀

majka43
26. lis 2012

@soniela
@go
@harley26
@danaho
Můžu se přidat? Jsem devátý den po transferu.

harley26
26. lis 2012

@soniela 🙂 o tom čase mi ani nemluv --- ja byla doma v den transferu, pak sem mela čt, pa dovolenou, so, nedele jeste doma. Ale v sobotu uz sem se sla projit a v nedeli sem jela na navstevu k rodicum. Jako ty prvni tri dny byly nejhorsi, malem sem lezla po stenach nudou. Jeste ze je internet, ale clovek tam pak hledá různé "katastrofické scénáře" tak je kolikrat lepsi nic necist ... Já testovat nebudu, pri IUI sem to nikdy nevydrzela a testovala jak divá, ale tentokrát sem to doktorovi slíbila.
@majka43

harley26
26. lis 2012

@majka43
@go
@danaho
@soniela

holky, tak jak jste na tom, jak jste stimulovaly, kolik bylo oplodnenych vajicek, jakou jste mely kultivaci a kolik embryjek jste si nechaly zavest? 🙂 a hlavne, jake mate pocity? Ja teda nic zvláštního ... cítím se absolutně bez příznaků ... tak nevim, jestli je to dobre, nebo naopak spatne ..

go
autor
26. lis 2012

@soniela dekuji, budeme se podporovat a krotit vzajemne 😉 . Testovat bych chtela cca 8 den, dele to urcite nevydrzim ☹

majka43
26. lis 2012

@harley26 Já jsem nestimulovala, mám darovaná embryjka, ale tentokrát vůbec nevím, kolik měly buňěk. Radši jsem se neptala, protože pak bych zas přemýšlela, jestli byly jak by měly být.

soniela
26. lis 2012

@danaho Já byla na ET 5 den po OPU, měla jsem prodlouženou kultivaci.
@majka43 Vítej. Tobě už se to hezky krátí!!! 🙂
@harley26 Na internetu trávím také většinu času. Ale jak píšeš, čtu už i články, které bych vůbec číst neměla 😒 Jinak s přítelem už tři dny hrajeme karty 😀

go
autor
26. lis 2012

@harley26 ja byla dnes a to cekani, hruza, desim se, nejradeji bych testovala uz zitra. Navic mam tentokrat takovou divnou naladu a pocit, ze to nevyjde ☹

go
autor
26. lis 2012

@danaho ahoj, mam skoro podobny prubeh jako Ty, o to vice ti drzim pesti a preji hooodne stesti 🙂

soniela
26. lis 2012

@go Jojo 🙂 Já bych chtěla s testováním vydržet do 10. dne. To bude Mikuláš 🙂 Ale uvidíme jak se budu cítit.

go
autor
26. lis 2012

@majka43 jee, ty uz jsi napred. Kdy budes testovat? 😉

danaho
26. lis 2012

@go Děkuju tobě také přeji aby jsi se konečně dočala té vysněné holčičky 😵

harley26
26. lis 2012

@majka43 nekdy je prilis mnoho informaci na skodu, vid 🙂 tak budu drzet palce! To je tvoje prvni IVF?

majka43
26. lis 2012

@soniela Jo krátí, ale nervy na pochodu. První tři dny jsem byla v klídku, ale teď když mě někde píchne, už hledám na netu, jestli to může být těhu.

go
autor
26. lis 2012

@soniela ja urcite nevydrzim ani deset dni ☹ 😉

harley26
26. lis 2012

@soniela já jdu na mikulase na krevni testy, do té doby sem se rozhodla netestovat, takze obe budeme vedet verdikt 🙂)

harley26
26. lis 2012

@go já mela prvni a druhy den po ET takovy splin, ze sem i brecela .. a to normalne nemam ve zvyku, ted uz je to mnohem lepsi ... takze neboj, blýská se na lepší časy 🙂

majka43
26. lis 2012

@go Já nevím, předminulý transfer jsem měla test slabě pozitivní až jedenáctý den.
@harley26 To je můj devátý transfer.