Embryotransfer v listopadu 2012

go
24. lis 2012

Ahoj vsem, rada bych sdilela pocity a zkusenosti s nekym koho ceka to same 😉 .
Mam hned otazku - muze po OPU pred ET virivka, sauna nebo horka vana?

harley26
26. lis 2012

@danaho co je ten claxane? o tom mi nic v caru nerikali, ja bych si pichala cokoli, jen kdyby to zabralo. Driv sem injekce uprimne nenavidela. Za tu dobu co chodim do centra, se ze me stala hotová sestřička Stefanie :D

harley26
26. lis 2012

@go kolik vam je?

danaho
26. lis 2012

@go akorát 5 den by měla být už blastocysta. Ale věřím jim. Nic jiného mi ani nezbývá. Dneska ležím celý den a ještě zítra mám dovolenou.Od středy budu dělat už všechno s mírou a začnu zase chodit do práce,tam nedělám nic fyzicky náročného . Stejně je teď nejdůležitější psychika a ostatní je na přírodě. Takže ty naši bojovníčci to zvládnou!!!! 😉

go
autor
26. lis 2012

@majka43 budeme se tesit, krasny vecer 🙂

go
autor
26. lis 2012

@harley26 40 😉

harley26
26. lis 2012

@go 🙂 zralá žena, mrkni se na naše V.I.P. v téhle sféře je to průměrný věk prvorodiček .) nejsi náhodou nějaká slavná herečka? 😀 Neboj, klapne to.

go
autor
26. lis 2012

Holky jsem moc rada, ze tu budeme valcit spolu 🙂 . Dnes se rozloucim, musim se trochu venovat muzi, stale me nosi neco k jidlu 🙂 . To budu vypadat 😀
Tesim se zitra, krasny vecer 🙂

danaho
26. lis 2012

@harley26 😀 já do dneška píchance nedávám. Na to mám přítele. Clexane je na ředění krve. U nás ti to doporučí a je jen na tobě jestli ty injekce přijmeš. Prý to napomáhá k prokrvení a zvrásnění dělohy a emryjko se tak prý lépe může uchytit.

majka43
26. lis 2012

@go Klídek, mě je 46 a přítelovi 35. Já se taky na ten svůj věk necítím.

go
autor
26. lis 2012

@harley26 preeeesne 😀 😀

danaho
26. lis 2012

@go tak to máme k sobě hodně blízko i věkově. Manžel je zlatíčko,užijte si večer. Zítra ahoj 😉

harley26
26. lis 2012

@go posli ho i k nam, my mame po vikendu totálně vyžranou ledničku :D jím tu ted z nouze kysané zelí, ale muž mi tvrdí, že je to prospěšné 🙂) fajn vecer, taky dneska mizim 🙂 zitra si napiseme nove dojmy 🙂 bude to tu fajn diskuze 🙂

majka43
26. lis 2012

Tak se tady kočky mějte, já fakt končím, už je za dveřma.

majka43
26. lis 2012

@danaho A kolik je tobě?

harley26
26. lis 2012

já taky dneska mizim 🙂 papa a at se nám zdá krásný sen o našich miminkách 🙂

go
autor
26. lis 2012

@majka43 to je super, o to vic Vam preji hooodne stesti 🙂

danaho
26. lis 2012

@majka43 mě je 37,takže nakonec tu budu jedna z mladších,to už se mi nikde nestává 😀

danaho
26. lis 2012

Taky jdu do hajan,dobrooou noc všem 😉

soniela
27. lis 2012

Ahojte!!!! Téda, vy jste toho tolik nakecaly 😀 A to já už měla půlnoc 😀 Jaksi chodím brzo spát a pozdě vstávám 😒

harley26
27. lis 2012

@soniela jak se dneska cítíš? 🙂 já furt stejně - normálně ... tak mě láká testovaaaat 🙂) ale NESMIM

soniela
27. lis 2012

@harley26 Taky už bych nejraději testovala, ale je mi jasné, že by to stejně ještě nemělo smysl. Já se cítím taky pořád stejně. Pořád mě pobolívá podbřišek. Ale to už od OPU. Tak nevím jestli je to dobře nebo špatně 😒

harley26
27. lis 2012

@soniela já si myslím, že je to určitě lepší, než když člověka nebolí nic. Aspon si říkáš, že se v tom břichu "něco" děje 🙂

go
autor
27. lis 2012

Ahoj holky, teda, to je super, jak se to tu vcera rozjelo 🙂 . Ja jsem stale nejaka negativni, divne, protoze normalne jsem az moc velky optimista. V tomto pripade to nejak nejde ☹ . Co Vy, nejake dobre zpravy? 😉
Vlastne jedna nivinka by byla , mame dva mrazacky, rano jsem tam volala a jsou krasny oba. Bohuzel na prvni pohled, jejich bunky jdou jeste PGD a vysledky budou za 14 dni. Hruza , za 14 dni se rozhodne spousta veci 🙂

soniela
27. lis 2012

@harley26 To, že nic necítíš není vůbec důležité. Jak říkám mě bolí břicho i prsa už od OPU pořád stejně, takže to připisuji pořád jen OPU.
@go Snaž se myslet pozitivně!!! 14 dní uběhne jak voda!!! Věřme tomu! 😉

go
autor
27. lis 2012

@soniela snazim se 🙂

danaho
27. lis 2012

Ahoj kecalky,jak zvládáte čekání. Dneska jsem 1 den po KET. To je děsný. Snažím se na to nemyslet. Ráno jsem si přispala a pak jsem tu měla mamku,donesla zákusky tak jsme daly kafíčko.Nic se mi nechce dělat.
@go no vidíš,to je přeci pěkná zpráva.Ale věřím,že mrazáčci budou v pořádku a budou schovaný na sourozence. Protože se ti teď pěkně zavrá ta holčička 😵

go
autor
27. lis 2012

@danaho zvladat cekani, co to je? Jsem prvni den po ET a nedokazi si predstavit to dalsi nekonecne cekani a nejistotu. Jinak polehavam no spise posedavam, udelam si max. caj a zaleju kytky, jinak se snazi manzel. Zitra uz chci neco uvarit, flakani me nejak nebere 🙂 . Dnes mam jeste trochu bolesti, protoze pri transferu slo zavadeni nejak hure, uprimne myslim, ze jsem vetsi bolest nezazila. Docent rikal, ze se to stava,kazdy ma jinou anatomii, pry alespon mimo nevypadne 😉 .Ja se citis Ty? Zitra do prace?

danaho
27. lis 2012

@go dneska pořád jen ležím,sedím. Mám puštěnou televizi,ale spíš jako kulisu aby tu nebylo takový ticho. Přítel přijde až večer. Docela se těším zítra do práce. Něco ti pošlu do IP. 😉

majka43
27. lis 2012

Tak jsem vám slíbila něco o sobě.
První IVF Repromeda Brno, OPU 5 vajíček, všechny se oplodnily, jenže my našly v děloze polyp, tak hysteroskopie, pak KET, rozmražení přežily 4 embryjka, 3 zavedeny, jedno vyhozeno cca 100tisíc
2 a 3 IVF Brno obilní s darovanýmy oocyty, oba negetivní, prý špatné spermie - dohromady 120 tisíc
4 IVF Sanus- vypotila jsem jeden folík bez vajíčka, to mě přišlo asi na 10 tisíc.
4 a 5 transfer darovaná embryjka- necelých 20 tisíc
6 a 7 transfer taky darovaná embryjka, ale mezitím zdražili tak dohromady 40 tisíc
Po sedmém transferu Imunologie, tam zjištěna vysoká srážlivost krve, při které jsem otěhotnět ani nemohla
8 transfer s dar, embryjky v únoru, těsně po transferu šílená chřipka, zase negativní- 20 tisíc
9 transfer teď a jestli to nevyjde, tak už končím.

soniela
27. lis 2012

@majka43 Ty brďo, tak to toho máš za sebou už požehnaně!!! No pokud se u nás nezadaří, tak na nějakou dobu taky končíme, protože nás to taky finančně docela vycucalo, tak bychom museli zase něco našetřit ☹ Ale každopádně vás obdivuji !!!! Na peněženku i na psychiku to musí být určitě záhul!