ET a KET od dárkyně, příznaky úspěchu, čekání na výsledek

zelvicka111
3. črc 2013

Ahoj holky, jsem tu nová, přečetla jsem spoustu diskuzí a nakonec jsem se rozhodla založit svou. Jsem už po druhém pokusu, první byl čersvý ET od dárkyně 2 embryjka 5. den prodloužené kultivaci ve stádiu začínající blastocysty - nevyšlo to. hned další měsíc jsem si nechala dát další dvě ve stejném stádiu po rozmrazení. Dnes jsem 12. den - test totálně sněhobílo a příznaky, nu od 9. dne mi občas píchá v podbříšku a sem tam zabolí při chůzi, prostě jako asi při mrše (touto dobou bych jí měla už mít, ale jsem pod estrimaxem a utrogestanem, takže mrchu asi nedostanu, dokud nevysadim). Při prvním ET mě bolelo břicho jako blázen už od prvních dní od transferu, ale to jsem se asi moc hlídala... Jinak při momentálním KETu mimo to píchání v podbříšku, ju a občasné pošimrávání, vůbec žádné příznaky (snažím se moc nepozorovat, ale znáte to). Jste některá v podobné situaci ? Jestli ano budu ráda za každý názor.

kerkyra
4. črc 2013

Mam za sebou 2xET a 4xKET,vse s DV,nejvyssi kvalita embrya byla morula,z toho 1xsamovolny potrat,1xmimodelozni a z posledniho KET cekam dvojcata.Po kazdem transferu me bolel podbrisek,ale dela to spis utrogestan a estrofem.Pri vsech tehotenstvich jsem mela jako prvni priznak nespavost a strasnou zizen uz 10-12den po transferu.Drzim pesti,at se // jeste objevi a pokud se nezadari,nevzdavat to.Neni to jen o kvalite embryi a pripravene deloze,ale i o stesti.

zelvicka111
autor
4. črc 2013

@kerkyra Díky moc za podporu a moc moc gratuluju k dvojčátkům🙂. Ja to určitě nevzdávám. Vím, že u prvního pokusu jsem byla dost nervózní a to se asi také podepsalo. Teď jsem už víc v klidu. Jsem ale doma, docela uvažuji, že při příštím pokusu půjdu normálně do práce a možná i do jiného CARu.

kerkyra
4. črc 2013

@zelvicka111 ja byla vzdycky doma 14.dni a u posledniho ketu jsem sla 4.den do prace a vysledek se dostavil.Mozna na tom neco bude.Ja byla na 2.ivf v jednom CAR a kdyby se nezadarilo,chystala jsem se jinam az na 3.IVF.Rikala jsem si,ze uz me tam preci jen znaji a vi,co potrebuju.

zelvicka111
autor
5. črc 2013

@kerkyra Mám podobné plány. Dnes 14. den test stále negativní,takže v pondělí to bude už jen formalita na krvi asi a hezky zpět do práce. Jsem zvědavá co bude dál, jestli nová dárkyně hned, nebo chvíli pauza. Jaké jsi měla časové rozestupy mezi ET ?

kerkyra
5. črc 2013

@zelvicka111 To je mi lito ☹ .Ja mela 1.ET v unoru,1.KET v dubnu,2.KET v kvetnu.Prez prazdniny jsem byla v praci,dala si detox caje,brala jsem femibion1 a v zari jsem mela 2.ET.To bylo mimodelozni,na zacatku listopadu laparka na jeho odstraneni,po 6.tydnech KET-prosinec a posledni KET v lednu.Takze do roka jsem byla tehotna 3x a to posledni tehu se me drzi uz 27.tydnu.

zelvicka111
autor
5. črc 2013

@kerkyra Tak to ti moc gratuluju a držím palečky, dvojčátka jsou úžasný. Taky bych ráda měla 2 děti naráz když už. Tak to jsi to měla dost rychle za sebou. Ja teď uvažuju, jestli si nedám do září pauzu, na hormony jsem si už tak nějak zvykla, ale přeci jen jsem dost nabrala a tak bych si také přes léto dala detox. Jako vitamíny beru GS Mamavit+DHA a musím říct, že nemoci se mě vyhýbají už pul roku co to beru. Detox čaje jsem nikdy nezkoušela, ale třeba bych je mohla zkusit. Nu ale ta pauza mezi ET záleží teď jak moc rychle mi nabídnou novou dárkyni.

zuzicek2013
25. kvě 2015

@zelvicka111 ahojky, jsem par dni po KET a procitam prispevky. Taky me trapi pobolivani podbrisku jinak nic. Chtela jsem se te zeptat, kolikaty KET nebo ET ti nakonec vysel? A jake si mela priznaky? Jinak moc gratuluju.

dimoska
30. kvě 2015

Ahoj jsem 9 den po et bohužel tt negativní. Včera na mě vykoukla 2 čárka dnes ráno dušík a ted odpoledne tt negativní.Propadám už zoufalství.Je mi 45 let o mimi se pokouším už 5 let. Byla jsem na 11 transferech pouze jeden byl uspěšný ale v 7tt zamlklý už nevim jak dál . Jsme finančně i psychicky vyčerpaný

anty
30. kvě 2015

dobrý den @dimoska, zkuste, udělat testík ráno, já myslím
, že se vám zadařilo, potichoučku gratuluji 🙂

anynka111
7. led 2016

dimoska jak jsi dopadla nakonec,zadarilo se?