Fakultní nemocnice Olomouc a nativ. Máte zkušenosti?

martiinkaa
31. říj 2007

Ahoj holky, je tu některá, která chodíte do fn? Jsem po 3 ivf a uvažuji přejít do toho centra, chtěla bych tam zkusit nativ . Jací jsou tam dr. a objednací doby? Nativ mám v plánu až příští rok.

paraple98
28. lis 2009

Marci - to chapu, my jsme chteli s manzou najit praci a sehnat byt a pak mimi, zacali jsme sice vcelku brzo, ale to jsme netusila,ze mam anovulaci a nez se mnou doktori zacl neco delat bylo mi 28 a ted je mi 34 a furt nic 😖

marcajda
28. lis 2009

no mě 36.. dnes pracuji celý den a byl docela klid, tak sedím u netu a už mě solidně bolí záda.. už ať jedu domů. zacvičím Mojžíšovou a lehnu k telce. Zatím cvičím poctivě 🙂 a v pondělí a v ůterý jsme domluvené na kontrolu, jestli to dělám dobře a taky na to napravování..to jsem zvědavá 😀
no, už sis toho zažila hodně, moc na tebe myslím.vždycky vlezu do starých diskuzí a utěšuji se, kolik holek časem k miminku dospěje i když jsou ty cesty někdy hodně trnité..

paraple98
28. lis 2009

Marci - no ja se na Mojzisovou chystam hned po KETu, teda pokud by nejakym zazrakem nevysel 😉 S tema diskuzema todelam vzdy stejne po kazdem neuspechu, pomaha mi videt, ze spousta holek nakonec k miminku dorazila....ale nejsme si jista, kde je pro nas ta hranice, jestli 5.nebo 6. IVF nebo ..... Ja bych teda chtela zkouset co nejdele, dokud finance dovoli 🙂

marcajda
28. lis 2009

kdybys neměla cvičitelku, tak já jezdím do Litovle. já se toho IVF hodně bojím. těch hormonů.. ale až do toho spadneme, tak pokud se to nebude dařit, tak jsem si říkala, že nejvíc 3. vlastně jsem ani netušila, že jích může být i víc..
paraplíčko, ale tobě se to už tentokrát podaří!! máš to bez odběru vajíčka, tak to nebude taková zátěž a to vyjde!! a pěkně dvojčátka..
tak já to tu balím. a zítra se sem zas rano kouknu. dobrou noc

paraple98
28. lis 2009

Marci - hormonu se neboj, neni to nic strasneho, hlavne kdyz je to pro mimi 😉 Ale stejne doufam, zeto nebudes potrebovat....tak se mej a pekny vecer 😉

marcajda
30. lis 2009

dobré ráno, tak je víkend za námi.. já ho měla pracovní, tak hurá, je za mnou 😉
A tento týden mě čeká ovulace, tak super, můžeme doufat!! dnes jdu na to odblokování, to jsem hodně zvědavá. záda mě bolí pernamentné, tak co to s tím udělá. cvičím pečlivě, uvidím. Na diskuzi o Mojžíšové psali, že to má vliv i na orgasmus, to by mě hodně potěšilo, s tím mám problém 😒
paraplíčko a jak ti je, co tvé tělíčko, když to nevyšlo? jak se cítíš? Kdy se chystáš k doktorovi na kontrolu? nebo tě nechávají v klidu až do toho února? myslím na tebe. ono to uteče a nejdřív tam pojedu já a pak ty. jsem docela zvědavá, hodně nad tím přemýšlím..
Přeji všem krásný den, tady bylo tisíc hvězdiček a okno na autě úplně zamrzlé, tak třeba bude krásně. i když straší, že ne..pěkný den 😀 😀 😀

paraple98
30. lis 2009

Dobe ranko damy 😉

Marci - no ta Mojziska je pry fakt super...u nas je vyborna terapeutka a pokud se nepovede KET, jdu k ni 😉
Na KO nejdu, nejprve zacnu se stimulkou na KET a pak bude UTZ apokud bude vse ok, rozmrazi embrouse a jdem na vec 😉 Citim se uz lip,jen je mi to chvilema dost lito,ze to zas nevyslo,ale zivot jde dal 😉

marcajda
2. pro 2009

😀 ahoj, přeji krásný den!!
máme zase o den blíž k našim nadějím 😀 no, někdy mi tato věta pomáhá..
paraplíčko, tak mám první odblokování za sebou, prý jsem byla hodně zablokovaná a lupalo to opravdu hodně.. musím poctivě cvičit a za měsíc půjdu znovu a snad už to bude lepší. o víkendu mi vychází ovulace a i přítel přijede tak nevím jestli si raději dávat pozor. náhoda je, že by to zrovna mohlo vyjít a prý by se mělo tak 3 měsíce počkat než se všechno usadí.. jsem netrpělivá.
začala jsem i pít čaj Mojžíšové a k snídani si dávám kontryhelový čaj a na lačno piji zelený ječmen, to tělo musí být zblázněné.. až se bojím jestli těch šoků není moc.. menzes mi přišla o 4 dny dřív, to se mi nestalo několik let..
paraplíčko, ta stimulka na ket, to je hodně injekcí? nebo pilulek? stejně je úžasné, že se embrijka dají zamrazit.
tak se o sebe pěkně starej a dělej si radosti, at dušičky vidí, že jim s tebou bude krásně a šup, zabydlí se v bříšku jedna dvě 😀 už se to podaří!!

marcajda
4. pro 2009

paraplíčko, kde jsi se ztratila? nezahlédla jsem tě ani na jiných diskuzích 😉
ale ráda bych tu uvítala i další bojovnice z fakultky.. at poradí co mě tam čeká 🙂 přeji pěkný den

marcajda
8. pro 2009

žádná nechodí do fakultky v Olomouci? tomu nevěřím 😀 😀 pojďte to očekávání prožívat se mnou..

lisianne
27. srp 2015

Ahojte holky,
ráda bych oživila tuto diskuzi. Uvažuji, že zajdeme s manželem do fakultky. Už se nějakou dobu snažíme, bylo mi 33, tak si myslím, že není na co čekat. Napište mi prosím své dojmy jestli doporučujete CAR v Olomouci nebo jestli jste měly nějaké výhrady... 😉
Ráno piji kontryhelový čaj, užívám 3x denně Fertility Blend a v nejbližších měsících začnu cvičit metodu Mojžíšovou. Tak snad se brzy zadaří...

nini2012
27. srp 2015

@lisianne ahoj, ja tam chodím, ted v zari jdeme na IVF. Jsem tam velmi spokojena a toto centrum doporučuji. Skvělý přístup, příjemní lékaři i sestry, takže za me super.
Začínás cvičit Mojzisovou sama a nebo ted v kurzu, co 9.9. Otevírají v Olomouci?

adrusenkaaa
13. lis 2015

@paraple98 ahoj prosim te,ja mam za sebou 1 neuspesne ivf v Brne.Moc me zaujalo,jak jsi psala,ze ve FN Olomouc jsi stimulovala gonalem bez doplatku?To me zarazilo jakto?mela jsi to s tim perem a namichane?ja totiz za gonal pri stimulaci platila 7000kc.dekuji za odpoved.

lisianne
14. lis 2015

@nini2012 Ahojki, nejsem z OL, tak nemohu chodit tam, ale vyřidila jsem si doporučení na rehabky a mám předepsanou 5x soukromou lekci s rehab. Sestrou.