Fakultní nemocnice Olomouc a nativ. Máte zkušenosti?

martiinkaa
31. říj 2007

Ahoj holky, je tu některá, která chodíte do fn? Jsem po 3 ivf a uvažuji přejít do toho centra, chtěla bych tam zkusit nativ . Jací jsou tam dr. a objednací doby? Nativ mám v plánu až příští rok.

martiinkaa
autor
31. říj 2007

nikdo nechodi do car fn

ilci
31. říj 2007

martinko, pojd mezi nas na tuto diskuzi
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

fetra
31. říj 2007

ahoj,
já chodím k Mudr.Dostálovi a jsem s ním velice spokojena,čekací a objednávací doby jsou dlouhé,ale musíme to vydržet

mufy
1. lis 2007

Holky pojďte za námi na tuto diskuzi: IVF v FN Olomouc

romi83
16. lis 2009

Dobré poledne, děvčata. Chtěla jsem se zeptat, jestli má někdo zkušenost s FN i s Fertimedem, nebo alespoň s FN v Olomouci. Minulý týden jsem prodělala laparoskopii a po 2 letech snažení o početí zjistili, že mám 1 vejcovod naprosto neprůchodný a druhý jen s těží průchodný a tak pro nás s manželem asi nebude jiná možnost, než IVF a právě se rozhodujeme, které CAS máme navštívit. Jestli mi někdo odpoví, budu moc ráda. Díky a zatím nashle

paraple98
16. lis 2009

Romi - já mám zkušenost s oběma, momentálně chodím do FN 😉 Z fertimedu jsem loni utekla...

ili5
16. lis 2009

J8 chodila do Osrtravy, pak přešla do fakultky. Můžu vřele doporučit, úplně rozdíl, méně vás to výjde, jelikož je to státní a opravdu jim nejde o peníze ale o kvalitu. Hned 1. IVF se mi povedlo a čekám v lednu chlapečka. Založily jsm,e si i diskuzi co jsme utekly do fakultky a spousta už nás tam zapadla, jedna porodila už chlapečka. Takže neváhat a opravdu se objednat. Já chodila k Oborné a embrioložka Březinová, to je nejlepší dvojka, alespoň pro mne. Ještě mám i 4 v mražáčku. Hodně štěstí.. 🙂

romi83
16. lis 2009

Moc vám děkuji za odpovědi. Ani bych nečekala, že to bude tak rychle. Původně jsem měla z FN trochu strach, teď už nějak nemám moc důvodů váhat. Děkuji moc. Kdyby měl ještě někdo nějakou zkušenost, ráda uvítám jakékoliv informace. 😉 Zatím nashle a zase někdy příště 😀

paraple98
16. lis 2009

Já chodím k Dostálovi, nemůžu si vynachválit 😉 Jestli nám toto IVF nevyjde, neváhám a jdu k nim znovu. Vyjde to mnohem levněji než ve Fertimedu, ve fakultce jsem stimulovala gonalem bez doplatku, ve fertasu mne leky staly 8000. Taky úkony jsou ve FN levnější, navíc neplatíš za UTZ (ve Fertimedu tuším hradí jen pár ročně, jinak to vyjde na 200) a v neposlední řadě udělají všechna vyšetření, kdežto ve Ferťasu jim jde jen o prachy, tudíž IVF hned po základních vyšetřeních a když se nepovede, tak pak možná zapátrají... 😉 Pokud chceš vědět víc, písnu ti do IP

romi83
16. lis 2009

Je pravda, že na Dr Dostála jsem slyšela samou chválu i od známých, ale přece jen, znáte to, informací není nikdy dost 🙂 Jen jsem slyšela, že tam jsou docela dlouhé čekací doby. A jak je to s objednáváním? Je potřeba nějaká specialita, budu-li chtít přímo Dr Dostála? 😅 Ještě jednou moc děkuji všem a informace samozřejmě uvítám. Zatím papa a pište, pište, pište 😀

paraple98
16. lis 2009

čekací doby jsou dlouhé,i 2měsíce, ale vyplatí se. Když se budeš objednávat, řekni že chceš přímo ke konkrétnímu doktorovi a sekretářka tě objedná 😉

romi83
18. lis 2009

Tak vás zase zdravím. Tak jsem dnes byla navštívit svého gyn lékaře, a on mi tovnou navrhnul Reprofit. Nemáte s ním někdo zkušenosti? Po tom, co jsem tady četla, jsem se na Fertimed raději ani neptala, doktor se taky slovu "Fertimed" vyhýbal a o FN se se mnou taky nějak bavit nechtěl. Tak nevím 😖 Další brouk v hlavě. Tak se zatím mějte. Moc vám všem děkuju a čekajícím maminkám gratuluju 🙂

paraple98
18. lis 2009

Reprofit je pry dobry, obzvlaste doktor Machac...ale na gyndare bych nedala, znam par, co doporucuji prave jedno centrum, protoze s nimi maji dohodu a neco jim z toho kapne. Proto neznam jedineho, ktery by doporucil FN, ta neni soukroma, takze u nich se s zadnou dohodou neda pocitat 😉 😀

kapka
18. lis 2009

Já jsem chodila do FN Olomouc k doktoru Dostálovi....a fakt super.....udělají všechna vyšetření.... a hlavně se mi moc líbilo že netlačí hned do IVF,ale napřed zkouší různě poléčit......Takže díky léčbě se mi podařilo otěhotnět přirozeně.....

paraple98
18. lis 2009

Kapka - gratulace veliká 😉 Já mám z nich naprosto stejný pocit....holt je vidět že to není soukromé a tudíž továrna na peníze, i když asi i tam hrají roli, ale člověk nemá pocit, že jen ždímají, ale hlavně že léčí a o to nám jde, ne?? 😉

anabeel
23. lis 2009

ahojky holky,maminky a snazilky.
chtela jsem vas poprosit o radu jestli delaji ve FN v olomouci NATIV a jestli ano,jestli nahodou nevite kolik to stoji pro samoplatce?
dekuju moc za odpoved.

preji krasny den i kdyz teda nas prsi

paraple98
24. lis 2009

Anabel. ve FN jej delaji urcite, ale myslim, ze jej stejne pojistovna neproplaci,nebot jej maji vkolonce nehrazenych vykonu a maji uvedeno ze s ET stoji 7000, kdyz nedojde k ET tak 5000 😉

anabeel
24. lis 2009

paraple tak ted v tom mam zmatek,nekdo mi psal,ze se v olomouci ve FN nativ nedela. bylo by to fajn kdyby delali. diky za info. kdyby to prosim slo zkus zjistit vic,dekuju.

paraple98
24. lis 2009

Anabel - ja mam od nich cerstvy cenik a maji napsano IVF s minimalni stimluaci, coz jde dle mne NATIV a to je za 7000

monitita
24. lis 2009

Ahoj holky 🙂 to je super,že FN má svou drbárnu.Já tam chodím taky 🙂

monitita
24. lis 2009

je tu někdo??? 😎

paraple98
24. lis 2009

Ano prosíííím 😉

nana.76
24. lis 2009

jeeee muzu taky k vam?paraplicko uz znam tak se za vama privterim 🙂 taky chodim do FN v OLOMOUCI 🙂 PAN DOKTOR DOSTAL JE MOC HODNY 🙂

paraple98
24. lis 2009

Jasne Nani, jsi tu vitana, at se to tu trochu rozproudi...jinak je jeste tema Centrum IVF v Olomouci, kdybys chtela, jsou tam super holky,ale ted jsou uz skoro vsechny maminky,takze se diskuze spis toci k detem a problemum s kojenim a papanim 😉 Ale vetsina je po uspesne lecbe ve FN, coz midodava silu a dalsi viru 😉

nana.76
24. lis 2009

paraplicko abychom tu nezustaali jen my dve 🙂 radeji zustanu se snazilkama no a pak jak se to povede tak si budeme psat taky o mimiskach 🙂

marcajda
25. lis 2009

ahoj holky, parapličko má pravdu, nějak se na té druhé diskuzi mezi těmi děťátky ztrácíme. ale bylo by krásné mít jejich starosti.. úplně se jim změnil svět. jak bych chtěla už vyměnit to věčné chození do práce.. sice jinak mě to tu baví, ale dát tomu životu smysl..pořád něco buduji, shromažďuji a vlastně proč?
paraplíčko, vlastně když znovu začnete bojovat tipuji v únoru, tak to se možná sejdeme? třeba v porodnici 😀
teda, už mám za odpoledne za sebou 3 porody a jsem k.o. teda kravské, ale moc to holkám nešlo, tak jsme se pořádně nadřeli..

paraple98
26. lis 2009

Marcajda ty jso doktorka nebo sestricka na gynde?A sejdem se bud na UTZ nebo v porodnici, vedle sebe na hekarne 😉

marcajda
27. lis 2009

to jsem tě teda popletla, rodím kravičky 😀 mám tu veselo.. a nejlépe, když se sejdeme pěkně v porodnici, to bude super!!!

paraple98
27. lis 2009

Marci - 😀 😀 tak to jsi mne teda zmátla dokonale 😝 😀 To musí být těžká,ale zajímavá práce, viď?

marcajda
28. lis 2009

je a moc mě baví. možná trošku i proto jsem do miminka nespěchala. chtěla jsem tak v 28 a to nebylo s kým..manžel nechtěl.. a než se našel ten pravy, čas strašně letí. a teď to nejde. ale i díky práci si to moc neuvědomuji. ale dnes už úplně v klidu práci vyměním za miminko..jen přijít.