Fertimeďačky

lucyfer
16. bře 2014

Ahoj holky, předem se omlouvám, že zakládám novou diskuzi, ale nenašla jsem nic nového o Polance. A RÁDA bych, aby se nás tady sešlo více, co řeší chvíli CAR a staly se z nás FERTIMEĎAČKY od začátku a pak společně prožívaly těhotenství 🙂 Čtu tady negativa jak na Fertimed, i Eurofertil, Gyncentrum, vše má asi své pro a proti. Snažíme se přes rok o prvního prcka, věk hraje proti nám, došla nám trpělivost a chci zavolat do CAR asi Polanky, kvůli anonymitě a hlavně kvůli práci teď nemůžeme dojíždět do Olomouce, Brna několikrát za cyklus. Říkám si, že na IUI se nedá nic zkazit. A vím že Sobel ke asi zvláštní, tak přetrpět 1. konzultaci a doktoři a sestřičky budou snad jiné. Vyšlo vám některé IUI v Polance? A jak jste spokojené? Pojďte se přidat, děkuji.

chrisula
1. dub 2014

@brittachuck určitě jsi v tom 😀 dej mi vědět

lucyfer
autor
1. dub 2014

@brittachuck tak to je jasné, moc ti přeji ať test sílí a potichoučku gratuluji 🙂 Ty jsi říkala, že jste se snažili jak dlouho?

lucyfer
autor
1. dub 2014

@brittachuck a ty jsi měla vlastně jen minimální stimulaci, že? A ta spočívá v čem? To je taková krása a nechala jsis dát ty dvě, že?

lucyfer
autor
1. dub 2014

@hanickkaa no mojžíška je celkově fajn na uvolnění a mobilizace je většinou třeba.Někdy říkají, že tři měsíce u mobilizace se nesmí snažit. A můžu se zeptat kolik ti je? Já bych raději šla na akupunktůru před IVF.

hanickkaa
2. dub 2014

@lucyfer 29,jj člověk by se neměl snažit. A ty máš s akupunkturou nějaké zkušenosti?

brittachuck
2. dub 2014

@lucyfer trvá to už 7let.Jo měla minimální stimulaci.Clostilbegyt to jsou prášky na 5dní a ještě 3 injekce myslím menogon.Jo a mám dvě no uvidíme.Já bych raději jedno 🙂

lucyfer
autor
4. dub 2014

@brittachuck tak jak to s tebou vypadá? já jsem napnutá jako kšandy. Já clostilbegyt brala tři měsíce na růst foliků a stejně nic. No a dnes mám zasebou 1. IUI bez žádných hormonů 🙂 a tobě držím moc moc pěsti

brittachuck
6. dub 2014

@lucyfer tak podle testů jsem těhotná.Mám přijít na ultrazuk 17.4.No a pak uvidíme.Jiak děkuji a tobě držím taky pěsti at ti to vyjde. 🙂

lucyfer
autor
6. dub 2014

@brittachuck moooooc moc gratuluji, až mi vyhrkli slzičky, zasloužíš si to strašně moc a přeji aby vše klapalo jak má. Já byla dnes v Olmíku na 2. IUI, v pátek bylo 1. IUIv Polance a zatím vše OK. Moc bych si také přála už vidět //.

brittachuck
6. dub 2014

@lucyfer děkuji moc 🙂 A ty máš jaký problém?A jak dlouho se snažíš?

lucyfer
autor
21. dub 2014

Ahoj holky, přeji vám nádherné Velikonoce a ve fotoblogu mám fotky testíků 🙂 jsem tak šťastná, ale zároveň se bojím. Za sebe můžu říct, že CAR v Polance je moc fajn, příjemný přístup, doktoři moc fajn a nic jsme neplatili krom vstupních poplatků a 1. IUI vyšlo 🙂 Ikdyž doma jsme potvrzovali, tak to může být obojí 🙂

bambussska
16. črc 2014

Ahoj holky, narazila jsem na vaší konverzaci tak chci přihodit pár svých postřehů a zkušeností...
Chodím taky do Polandy, všichni mi tampřipadají moc fajn, sestřičky jsou vždy usměvavé a strašně hodné a doktor Sobek (sice má svůj zvláštní humor) je pohoďák, hlavně přítel ho má rád. a doktor Holub taky není špatný i když moc toho nenamluví :D všechno z něho musím tahat jak z chlupaté deky.
Jinak dneska jsem 4.tý den po transferu s darovanými vajíčky. Darované protože že moje FSH bylo tak vysoké, že mám diágnozu předčasného ovariálního selhání a nemám vůbec svoje vajíčka a tímpádem ani ovulaci.
Na transfer jsem v Olomouci, když teď v polance v červeci nejsou a tam jsem taky byla se sestřičkama i s doktorkou spokojena. Přenášeli jsme jedno embryo a čekali až na 5tý den jeho vývoje na blastocity. Celkem jich z 8 zůstalo 6, kjedno jsme tedy zavedli a 5 zamražili. JInak jako léky jsem brala ze začátku Estrofem na růst sliznicie ale ta mi vůbec nepomáhala tak jsme začali píchat Neofolin, Před transferem ještě k tomu Agolutin a teď mi už zůstal jen ten Neofolin a zavádím si Utrogestan na udržení.
Na kontrolu mám jít až za 16 dní od transferu tedy 28.7 opět do Olomouce. Zatím žádné příznaky nemám, ani bolesti břicha. TAk uvidím, testnout chci asi někdy příští týden.
Všem vám přejich ať se zadaří.
@brittachuck gratuluji k těhotenství 😉 jak se to dál vyvíjí, vše v pořádku?
@lucyfer taky moc gratlujiiiiiiiiiiiiiiiii 😉
Holky měli jste nemocenskou po trasferu? já mám na týden.

lucyfer
autor
17. črc 2014

@bambussska tak to ti moooc moc držím pěsti. Já až do 15tt chodila k HOlubovi, je fakt fajn, je sice málomluvný,ale když začneš, tak spustí. A můžu se zeptat dokdy mají v POlance dovolenou? Neměli už být tento týden zpět? Mám tam jít na 2. velký utz a nemůžu se dovolat. JInak já jsem byla moc spokojená i s Olomoucem, neměla jsem sice IVF, ale určitě podle zkušensoti kamarádek bych nemocenskou doporučila po transféru celou dobu. Máš nějaké příznaky? to bych nevydržela netestovat tak dlouho 🙂 určitě napiš jak to vše dopadlo.

bambussska
18. črc 2014

ahoj , tak dovolenou v Polance mají až do konce července, já jedu na kontrolu 28.7. a to tam prý nejsou tak musím do Olomouce.
Příznaky zatím asi žádné, semtam mě pobolívá v pobřišku, spíš takové píchání. a dneska v noci mě začaly opět bolet prsa (bolely mě před trasferem asi z těch všech hormonů), ale dneska v noci mě spíše bolely bradavky, byly tak citlivé, že jsem nemohla ani ležet na břichu.
A jak ty pokračuješ? všechno v pořádku? 😉

silvie123
11. dub 2016

Osobně mohu doporučit Eurofertil, byla jsem na několika inseminacích v Gyncentru, ale necítila jsem se tam dobře, tak jsem IVF absolvovala v Eurofertil a na 2 pokus se zadařilo 🙂
S Polankou mají zkušenost známí a nic...jen hromada peněz